Гороскоп на 5 квітня

Овен ♈

Ви вже бачили, що терпіння окупається, і знову побачите це найближчим часом. Але також є ризик опинитися в дивній ситуації, коли мета вже близька, а Ви раптом б’єте по гальмах. Зараз не час зупинятися.

Телець ♉

Раптові зміни, зрозуміло, вселяють нам побоювання. Здається, що це перші ластівки чогось великого, серйозного і потенційно небезпечного. Саме такі думки викликає у Вас несподівана подія. Але Всесвіт обіцяє, що ця зміна тільки на краще. Дайте їй шанс.

Близнюки ♊

Буває важко прийняти, що Ви робите щось по-своєму, а інші – по-своєму. З боку це протистояння може нагадувати партію в теніс, але відмінність у тому, що в опонентів є шанс зустрітися посередині і отримати потрібний результат. Саме на це Вам сьогодні варто розраховувати.

Рак ♋

Часом нам важко помітити, що ситуація, яка здається невигідною на ділі цілком вигідна. Перспективи поки що приховані від Ваших очей; доведеться придивитися, пошукати. Але вигода тут безумовно є.

Лев ♌

Здається, що події просто необхідно підштовхнути в потрібному напрямку. Але згадайте, як часто траплялося, що опір ставав зворотним поштовхом, який відкидав назад Вас самих. Натисніть, якщо вважаєте, що це потрібно, але готуйтеся до відповідної реакції.

Діва ♍

Інтуїція закликає Вас розібратися в причинах виникнення почуття дежавю. Спершу може здатися, що це загроза, що обставини точно такі ж, як в поганій ситуації з минулого. Але це не так! Ситуація неприємно знайома, але на ділі Ви зараз в набагато кращому становищі.

Терези ♎

“Хай буде, що буде”. Так ми можемо говорити собі, якщо здається, що особливого контролю над ситуацією у нас немає. На щастя, Ви зараз в іншому становищі. Не дозволяйте страху перед невідомістю затьмарити Вам очі. Ви передбачали такий розвиток подій, а значить, більш ніж готові до нього.

Скорпіон ♏

Пам’ятайте, як в “Зоряних війнах” принцеса Лея залишала голографічне послання Обі-Вану Кенобі? Зараз Ви зіткнетеся з закликом про допомогу, зверненим до Вас. Цю допомогу Ви більш ніж здатні надати. А значить, не потрібно зволікати!

Стрілець ♐

Ви можете опинитися в ситуації, коли хочеться змінити домовленість, в якій Ви розумієте менше, ніж інша сторона. Не думайте, що Вас автоматично обскакали – ставте питання і вносьте пропозиції. Ваші ідеї можуть реально поліпшити фінансове становище.

Козоріг ♑

Пора зайнятися перекосом влади, яка утворився в стосунках. Вам обом стане легше, якщо вони будуть більш збалансованими. З іншого боку, Ваша реакція може викликати в іншої сторони почуття власної непотрібності. Ви обоє хочете одного і того ж. Пора звірити годинники.

Водолій ♒

Якщо інші спокійно ставляться до якогось обмеження, можливо, Вам варто взяти з них приклад. Ваше прагнення не підвести тих, хто в Вас вірить, вселяє Вам нереалістичний погляд на речі.

Риби ♓

Погляд у минуле – це не завжди рух назад. Минуле не змінити – воно таке, яке є. Але з ним можливо примиритися. Навіть якщо воно вселяє Вам не найприємніші відчуття, займіться ним. Так Ви зможете нарешті звільнитися від цього вантажу і приділити увагу прийдешньому.