Через що різні знаки Зодіаку можуть вас розлюбити

Любов — це божественна сила, яка робить наше життя кращим. Любов змушує нас вірити, мріяти, прагнути до щастя і задоволення. Любов добра і терпляча. Любов лікує. Любов прощає. Любов робить усіх нас кращими.

Але що змушує любов зійти нанівець? Чи можна це передбачити і запобігти? Можливо, це допоможе вам приймати правильні рішення у відносинах, тому що дасть зрозуміти, чого ваш партнер ніколи не пробачить…

Овен: Я буду любити тебе, поки ти не зрадиш мене.

Бачте, Овну протегує планета Марс — планета бога війни. Кожен день їхнього життя порівняємо з маленькою війною. Вони готові битися до останнього, але за що саме — відомо тільки їм самим.

Найчастіше Овни змушені ганятися за власними примарами. Але якщо це щось істотне, то досягнувши свого, вони починають нудьгувати. Тому такі люди будуть шукати щось таке, на що можна буде виплеснути всю агресію. Овни завжди хочуть змагатися з кимось.

Тому якщо ви заручені з представником цього знаку, дайте йому привід постійно боротися за щось у відносинах. Тільки так ви збережете його надовго.

Телець: Я буду любити тебе, поки ти не розіб’єш мені серце.

Розбити серце Тельця дуже складно — для цього може знадобитися велика кількість негативу. Вони будуть страждати, але не здаватися. Це їхня краща якість: залишатися впевненим у собі в будь-якій ситуації.

Якщо вам пощастило завоювати довіру Тельця, можете пишатися собою. Але якими б терплячими вони не були, достатньо одного зради, і вони підуть від вас. Адже їхня головна проблема полягатиме виключно у вас!

Не потрібно прямо і грубо критикувати Тельця. Якщо потрібно зробити це, то проявіть м’якість і креативність.

Близнюки: Я буду любити тебе, поки ти не спробуєш перехитрити мене.

Хочете пограти в ігри розуму з Близнюками? Не варто! Ви не зможете змагатися з майстрами обману.

Вони відомі своїм гострим розумом, тому спроба може закінчиться для вас негативно. Покровитель Близнюків — Меркурій. Його символізує Гермес — бог інтелекту і торгівлі.

Представникам цього знаку не потрібно суперництво. Але якщо вони відчувають, що їх обманюють, то відразу дають відсіч. Не намагайтеся їх переграти!

Рак: Я буду любити тебе, поки ти не покинеш мене.

Раки належати до Місяця, а протегує їм сама Артеміда, або Діана. Не дивно, що вони так потребують компанії інших.

Ні, це не затяті любителі вечірок. Їм теж потрібно усамітнення. А відносини для таких людей — це можливість знайти баланс. Тому взаємна довіра для них дуже важлива.

Рак поводиться чемно і часто привертає до себе увагу. Але не потрібно його зраджувати! Ракам дуже потрібна довіра і надійне плече, адже їх оточує безліч людей, але не всі вони порядні.

Дозвольте їм відчути себе в безпеці поряд з вами. І тоді ви зрозумієте, що вас ще ніхто так не любив. Але якщо ви зрадите, то вони з легкістю підуть від вас і продовжать пошуки в іншому місці.

Лев: Я буду любити тебе, поки ти не виставиш мене ідіотом.

Все, що потрібно знати про Лева — це те, що його опікує Сонце. Адже це — центр усього сущого!

Довкола нього мають бути всі інші. Тому цілком природно, що такі люди ревно ставляться до своєї репутації та громадської думки.

Ніколи не ображайте їх, бо в цьому випадку вони втрачають впевненість у собі. Їхня любов поширюється до тих пір, поки їх не намагаються принизити або обдурити. Намагайтеся виділити їхні позитивні якості і постійно їх хвалити.

Лев любить правду, тому він прекрасно знає про свої мінуси. Не треба нагадувати йому про це. Він просто хоче, щоб поруч з ним був любляча людина, яка буде обіймати його в скрутну хвилину.

Діва: Я буду любити тебе, поки ти не почнеш брехати.

Діви — діти Меркурія. Вони відмінно проявляють себе в критиці і добре розуміють правду. Їх неможливо обдурити, тому що вони бачать людину наскрізь. Тому брехати їм — погана ідея.

Діви звикли вірити оточуючим і йдуть назустріч кожному з відкритим серцем. Тому їх легко поранити, попри вроджені здібності. І не дивуйтеся, що вони кинуть вас, якщо ви раните їхнє серце.

Ставтеся до таких людей так само, як і вони до вас. Тільки тоді ви зможете зберегти близьку людину.

Терези: Я буду любити тебе, поки ти не порушиш мій спокій.

Терези — природжені дипломати і миротворці. Вони з легкістю завершать будь-який спір і можуть зробити кращим все, що їх оточує. І якщо ви порушите світ, в якому вони звикли жити, готуйтеся до розставання.

Терези — діти Афродіти, тому в їхній вірності можна не сумніватися. Вони будуть робити все можливе, щоб зберегти свою любов. Але вони ніколи не підуть всупереч власним переконанням.

Не потрібно критикувати їх і підвищувати голос. Дозвольте їм робити те, що вони вважають за необхідне.

Скорпіон: Я буду любити тебе, поки ти не почнеш зберігати таємниці від мене.

Не потрібно змагатися зі Скорпіонами. Ні, правда! Не шукайте проблем, просто говоріть правду. Вони винесуть саму гірку її частину, але як тільки зрозуміють, що ви щось приховуєте, — готуйтеся до біди!

Неважливо, в яку ситуацію ви потрапили і як сильно нашкодили Скорпіону. Він буде любити вас завжди. Але найменша ознака приховування може назавжди зруйнувати його почуття.

Залишайтеся чесні як з собою, так і зі Скорпіоном. Так, він може обурюватися, але ніколи не кине вас. А з часом він почне поважати вас за те, що ви проявили сміливість у свій час.

Стрілець: Я буду любити тебе, поки ти не перестанеш мене обнадіювати.

Що потрібно зробити, щоб вивести з себе дітей Юпітера? Елементарно! Для початку достатньо нагнати на них нудьгу.

Як тільки вони зрозуміють, що від вас не можна чекати нічого доброго і обнадійливого, то самі зникнуть з вашого життя.

Тому робіть висновки! Стрілець завжди прагне до нових висот, а значить, йому потрібна підтримка. А хто може допомогти, якщо не люблячі люди?

Не вдавайтеся до відвертої критики. Робіть це м’яко і з розумом. Важкі ситуації бувають у всіх, але не потрібно опускати руки і дозволяти робити це Стрільцеві.

Козоріг: Я буду любити тебе, поки ти не здасися.

Це діти Бога часу Сатурна. Вони дійсно добре вибудовують будь-які відносини. Такі люди славляться своєю любов’ю до правди і щирості, тому у відносинах з Козорогом потрібно вибирати те, що краще для вас обох.

Якщо ви перестаєте боротися за щастя і свої мрії, Козоріг розчарується у вас. Потрібно розуміти, що це знак, який звик дивитися на інших і заряджатися їхньою енергією. Якщо ви не дасте йому цього, він піде.

Так, вони терплячі і можуть дивитися на це з боку багато років. Скористайтеся цим і знайдіть в собі сили виправити ситуацію. Подолавши всі труднощі, ви забезпечите собі самого вірного і надійного партнера.

Водолій: Я буду любити тебе, поки ти не станеш як всі.

Водолії люблять бачити в партнері унікальну особистість. Навіть самі незначні деталі можу надихнути їх на подвиги. Їм не потрібно бути об’єктом захоплень, вони самі готові обдаровувати цим близьких людей.

Тому не потрібно принижувати свою ціну і унікальність. Демонструйте свої найкращі якості, досягайте бажаного і намагайтеся лідирувати у всьому.

Тоді ви на всі 100% будете впевнені, що Водолій не кине вас ніколи. Не потрібно змінюватися. Будьте собою!

Риби: Я буду любити тебе, поки ти не зруйнуєш мої мрії.

Риби дуже ніжні зі своїм партнером. Вони будуть любити довго і з максимальною щирістю. Але як тільки вони втратять можливість мріяти або ви обдурите їхні очікування — вони розчаруються в житті.

Вони не люблять реальність — Риби живуть мріями. Тому знайдіть в собі сили надихати їх як можна частіше. Чутливість Риб відома багатьом, хоч вони і виглядають іноді холодними і бездушними.

Не бійтеся повертати їх на землю, але і не перегинайте. Потрібно зрозуміти, що це їхній спосіб життя, з яким вони не будуть розлучатися. Поважайте їхні звички і мрії!

Бережіть своє кохання!

Оригінал