Який темперамент переважає у різних знаків Зодіаку?

Темперамент — це індивідуальні особливості особистості, які повною мірою проявляють її характер.

Існує 4 типи темпераментів: холерик (людина, яка легко піддається збудникам), сангвінік (рухлива та енергійна людина), флегматик (спокійна людина) і меланхолік (людина, яка легко піддається смутку і депресії).

Виявляється, згідно з астрологією, знаки Зодіаку теж впливають на темперамент людини! Все залежить від стихії.

Холерики

Цей тип темпераменту відповідає Вогненним знакам: Овен, Лев, Стрілець. Це люди, які легко піддаються емоціям і перепадам настрою.

Вони бувають запальними, часом навіть агресивними, але при цьому вони досить відхідливі. Як правило, холерики зовсім не дбають про настрій оточуючих, тому що занадто захоплені своїм власним.

Сангвініки

Цей темперамент властивий знакам Повітря: Близнюки, Терези, Водолій. Це веселі та товариські люди, які насолоджуються життям, вміють приносити радість і натхнення оточуючим.

Вони легко сприймають інформацію і швидко її вбирають. І все ж, є і досить хитрі риси в характері сангвініків, оскільки деколи вони можуть бути надто легковажними та безвідповідальними.

Флегматики

Це представники стихії Землі: Телець, Діва, Козоріг. Це, як правило, серйозні та відповідальні люди, які підходять до всього зі спокоєм і врівноваженістю.

Флегматики часто зосереджуються на своєму внутрішньому світі, не піклуючись про навколишніх. Часом представники цього темпераменту замикаються в собі та відсторонюються від близьких людей.

Меланхоліки

Тип темпераменту, який найчастіше простежується у знаків Води: Рак, Скорпіон, Риби. Вони дуже легко піддаються емоціям, особливо негативним, які здатні розчарувати і ввести в стан смутку.

З вигляду вони дуже спокійні, але всередині у них вирує ураган переживань і турбот.

Знайшли схожість зі своїм темпераментом? Виявляється, знак Зодіаку визначає дуже багато чого в людському житті!

Оригінал