Гороскоп на 5 квітня 2023 року

Овен ♈

Усі побоювання з приводу здоров’я сьогодні почнуть зникати, коли Ви, прокинувшись, відчуєте себе краще, ніж зазвичай. Позитивний настрій починає себе виправдовувати, а налаштувати себе на правильні думки – це найважче. Продовжуйте працювати і не забувайте себе балувати. Якщо до вечора Ваше самопочуття трохи погіршиться, не потрібно сприймати це як сигнал про хворобу. Це тимчасовий занепад сил, а загалом все буде чудово.

Телець ♉

Ваша самооцінка зростає не тільки через компліменти та лестощі – наполеглива праця і ризик теж зробили свою справу. Повага до себе йде з глибин Вашої душі, і не потрібно переносити її на оточуючих. Не сумнівайтеся в тому, що Ви варті найвищої оцінки, навіть якщо хтось намагається Вас осадити. Поки Ви користуєтеся повагою інших людей, Ви маєте повне право відстоювати свою позицію.

Близнюки ♊

Останнім часом Ви були зайняті безцільною біганиною. Це могло бути весело, могло бути виснажливо, але в будь-якому разі, сьогодні це закінчиться. На вас чекають несподівані зміни графіка, скасування зустрічей, запізнення. Це все не надто приємно, але час, який у вас у підсумку звільниться, дуже вам знадобиться. Вам необхідно буде утриматися від ухвалення поспішних рішень – не потрібно робити те, чого Ви не повинні робити. Вільний час, що з’явиться, дасть Вам можливість розслабитися і відпочити.

Рак ♋

Ви зараз на кого-небудь хоча б трохи злитеся? Пам’ятайте, що якщо Ви проявите гнучкість, Вам дадуть відповідь тим самим. Просто дайте людям можливість проявити себе. Ви можете добре працювати разом, але спершу потрібно навчитися один одному довіряти. Повірте в те, що ця людина виправдає Ваші очікування. Можливо, для цього знадобиться більше часу, ніж Ви розраховували, але чи не краще трохи почекати, ніж поквапитися, і в підсумку не отримати бажаного?

Лев ♌

У кожної людини свої уявлення про мистецтво, а деяким і зовсім немає до нього діла. Але мистецтво збагачує наше життя, і Вам сьогодні варто приділити йому увагу. Відкрийте для себе щось нове в музиці, живописі, кіно або іншому виді мистецтва. Деякі речі можуть здатися Вам нудними, деякі розвеселять, а деякі просто шокують, але все це додасть Вам знань, і Ви самі будете раді новому досвіду.

Діва ♍

На роботі Ваші проєкти активно реалізуються, і в особистих стосунках теж усе йде добре. Займатися кількома справами одразу – Ваш коник, тому навіть не думайте давати задній хід, якщо у Вашому списку справ несподівано з’являться ще кілька пунктів. Ви зможете справити гарне враження, взявшись за нові справи з посмішкою. Ви зможете переконати інших, що це легко, і оточуючі будуть вражені Вашим розслабленим виглядом.

Терези ♎

Те, що у Вас на сьогодні заплановано безліч справ, ще не означає, що Вам потрібно на шматки розірватися, щоб усі їх виконати. Якщо Ви не складете чіткого плану дій, будете цілий день кидатися від однієї справи до іншої. Потрібно дисциплінуватися, перш ніж братися за роботу. Можливо, вистачить простого списку справ, а можливо, доведеться складати погодинний план дій. Головне, дивіться на речі реалістично.

Скорпіон ♏

Смілива поведінка, можливо, Вам не надто притаманна, проте нещодавно Ви зробили рішучий крок, і тепер настав час пожинати плоди. Якщо Ви відчуваєте, що не отримуєте належної оцінки від колег, зверніться до людей, які завжди Вас підбадьорять – до друзів. Поділіться останніми подіями в листі або зберіть компанію і поговоріть про те, чого Ви досягли. Поділитися досвідом буде корисно для всіх – це допоможе оцінити майбутні перспективи та підніме настрій.

Стрілець ♐

Сьогодні вкрай корисними для Вас будуть фізичні навантаження. Під час пробіжки зробіть зайве коло, замість ліфта йдіть сходами або припаркуйте машину подалі від місця призначення і прогуляйтеся пішки, насолоджуючись свіжим повітрям. Ви в силах зробити більше, ніж думаєте, і сьогодні прекрасний день для того, щоб себе до цього підштовхнути. Такі речі так цілюще на Вас подіють, що можуть стати звичкою. Звісно, добре крок за кроком іти до успіху, але інколи потрібно зробити паузу і просто погуляти.

Козоріг ♑

Ви змогли справити враження на якихось впливових людей, і сьогодні Ваша завзятість принесе свої плоди. Будьте готові до того, що вас можуть запросити в закрите коло людей – або по роботі, або в дружній компанії. Те, як ви проведете з цими людьми час, не так важливо, як те, скільки ви пробудете в їхньому товаристві, тому просто розслабтеся і будьте впевнені в собі. Ці люди захочуть пізнати Вас краще, тож посміхайтеся і будьте щирі.

Водолій ♒

Вас зараз оточують люди, які приводять Вас у замішання. Якщо це так, то тримайтеся подалі від них. Чого б вони не домагалися, це не те, що Вам зараз потрібно. Якщо Ви триматимете дистанцію, то ясніше зможете осмислити ситуацію, що склалася, і дати зрозуміти цим людям, що Ви не збираєтеся йти в них на поводу. Крім того, оточуючі зможуть відчути, як це, коли Вас немає в їхньому житті, і це відчуття напоумить їх.

Риби ♓

Якщо Ви перебуваєте в пошуках романтичних стосунків, то найімовірнішим варіантом зараз може бути роман із колегою. Тільки переконайтеся спочатку, що у Вашому офісі можна крутити романи! Не варто починати фліртувати, якщо Ви не впевнені, що все піде нормально. І не варто покладати великі надії на те, що не зможе здійснитися – це лише ускладнить стосунки з начальством та іншими колегами. Ви заслуговуєте на особисте щастя, але й про роботу забувати не варто.