Знаки Зодіаку допоможуть знайти вірного чоловіка

Вірність – це одна з головних складових у будь-яких стосунках, чи то дружба, чи то кохання. Про те, на які подвиги здатна закохана людина, і особливо чоловік, відомо давно. Наприклад, зірватися за тисячу кілометрів в інше місто, щоб особисто подарувати коханій дівчині квіти, залізти у вікно або навіть заспівати серенаду, не соромлячись нікого й нічого, запустити в небо сотню повітряних кульок…

Кожна жінка мріє знайти для себе одного чоловіка, якому буде вірна до кінця своїх днів і в якому вона буде впевнена (як кожен чоловік мріє знайти таку вірну жінку). Звичайно, пошуки супутника життя займають часом значну частину нашого життя. Але ми вирішили трохи полегшити вам пошуки, розповівши, який знак Зодіаку вважається найбільш прив’язаним до однієї жінки, склавши рейтинг вірності за шкалою від 1 – однолюб до 3 – ловелас.

Овен: гаряча голова і пристрасне серце

Рейтинг вірності: 2

Якщо наш “піддослідний” закохався, на цьому етапі Вам точно пощастило – він романтичний і сентиментальний. Овен схильний довіряти своїм почуттям і відчуттям, тому він пообіцяє все, що Ви захочете. Але не квапимо події. Овен – завойовник, і після досягнення мети наш красунчик легко може переключитися на новий об’єкт. І все ж, у стосунках він спокійний і впевнений у собі, він стане гарним захисником, люблячим і вірним чоловіком, чудовим батьком, і не менш чудовим коханцем. Проте, Овна не можна назвати найвірнішим знаком, враховуючи його любов до нових відчуттів.

Телець: не женеться за лаврами Казанови, і голову втрачає вкрай рідко

Рейтинг вірності: 1

Чоловіки-Тельці зовні закриті, зате почуття у представників цього знака дуже глибокі. А ще вони дуже наполегливі: вони будуть за всяку ціну домагатися своєї мети. Тому, якщо Ви побачили в його очах бажання, пам’ятайте, що для Тельця бажання і почуття – одне й те саме, а це означає, що хлопчик закоханий, і Вам реально пощастило.

У коханні Тельці дуже ніжні, пристрасні, зворушливі і не обтяжені зайвими питаннями. А якщо Телець одружився, значить, його вибір абсолютно усвідомлений, він розраховує на взаємність і вірність. Тому Тельця сміливо можна вважати найвірнішим чоловіком!

Близнюки: мінливість – це сталість

Рейтинг вірності: 3

Чоловіки-Близнюки – суцільна загадка, ребус. Вони, в принципі, дуже холоднокровні, на початку стосунків яскраво помітне бажання пізнавати, пізнавати Вас. Але настає період, коли Близнюк починає “йти в себе”. У цей час він чітко аналізує все, і, якщо чоловік-Близнюк розуміє, що стосунки вигідні й комфортні, вони триватимуть, якщо ж ні – він шукає нову мету. Тому, як правило, вони дуже мінливі і схильні до розриву стосунків. Це не означає, що з чоловіками-Близнюками не варто зв’язуватися, ні, просто потрібно знати деякі особливості їхнього характеру.

Рак: такий прекрасний, але такий невірний

Рейтинг вірності: 3

Чоловік-Рак, на перший погляд, – один із найнадійніших партнерів, вірний коханий та ідеальний сім’янин. Насправді ж Раки прагнуть лише власного комфорту. Чоловік-Рак знаходить виправдання всьому, при цьому сам він не винен ніколи.

Навіть якщо його дівчина застане в ліжку з іншою, він придумає 100 причин і відмовок, а винуватою в ситуації виявитеся Ви. Чоловіки-Раки дуже безладні у зв’язках. Однак серед Раків трапляються й такі, хто відданий своїй подрузі з самої юності. Або вже після 35 років.

Лев – цар звірів?

Рейтинг вірності: 1

Чоловіків-Левів часто можна вичислити з натовпу за однією лише зовнішністю: вони мають міцну статуру (або прагнуть такої), гарно вбрані, зачесані, люблять приємний брендовий одяг – вони матеріалісти. А ще подарунки дарують охоче.

Лев – один із найбільш вірних знаків Зодіаку. Розлучитися з Левом можна з таких причин: якщо Ви ставите себе вище за нього, якщо Ви Лева перевершуєте за кар’єрними успіхами, якщо намагаєтеся керувати стосунками. В іншому можете бути впевнені: Лев буде надійний і вірний Вам!

Діва: надійні та практичні, але чому це не цінують?

Рейтинг вірності: 1

Чоловіки-Діви не дуже-то прості. Вони не люблять театральних постановок, тому танцювати з Вами до ранку і читати вірші під вікнами вони не будуть. Чоловік-Діва завжди аналізує і звертає увагу на деталі, він згадує, у що Ви були вдягнені, як поводилися, що говорили. Секс для такого чоловіка – не просто фізичний контакт. Вони досить гидливі й вибіркові, бояться заразитися чимось, тому випадкові зв’язки в них практично відсутні. Тож, незважаючи на деяку “занудність” знака, Діви – чоловіки вірні.

Терези під заступництвом Венери

Рейтинг вірності: 1

Терези – чесні, уважні, можуть бути надійними друзями і партнерами. Чоловіки-Терези – не завойовники, вони можуть ламатися навіть у побутових питаннях, коли ситуація складається так, що вони не можуть або не встигають до неї адаптуватися.

Їм подобається робити приємно, зваблювати, гратися і у відповідь вони чекають на похвалу, визнання, схвалення і захоплення. Чоловіки-Терези люблять стабільність і врівноваженість, тому рідко стають причиною зрад і розривів стосунків. Якщо вже він зрадить, то буде спійманий на тому, що йому самому буде не комфортно.

Скорпіон: найкращий коханець?

Рейтинг вірності: 3

Заведено вважати, що саме Скорпіони – найкращі в ліжку. Чоловікові-Скорпіону не потрібна доступність: що менше доступно і зрозуміло, то краще, то більший інтерес, сильніший азарт. У Скорпіона є дві складові – душа і плоть. Найчастіше він користується саме другим, а от доступ до душі треба заслужити. І ці дві складові постійно в конфлікті: душа хоче бути вірною, а плоть… Ну, Ви знаєте, куди вона кличе. Тому чоловік-Скорпіон вважається найбільш невірним зі знаків Зодіаку. Але все ж таки Скорпіони одружуються, і, якщо вже так сталося, Вам пощастило: він охороняє свої дім і сім’ю як фортецю.

Стрілець – він і в Африці Стрілець

Рейтинг вірності: 3

Назва знака дуже гармонійна і співзвучна з його носієм. Чоловіки-Стрільці – довічні експериментатори, і не важливо, що він відкриє або отримає – важливий сам процес. Вони хочуть спробувати все.

Проте вони бувають двох видів: перші перенаправляють свою сексуальну енергію на творення, творчість і служіння іншим людям, а другі стають справжніми донжуанами. Причому кохання для таких представників знака – це спорт, гра, пригода. Одружуються Стрільці тоді, коли розуміють, що ідеального партнера не існує і доведеться задовольнятися тим, що є.

Козоріг – ось це справжня стабільність!

Рейтинг вірності: 1

Козороги закохуються дуже непросто, але, якщо це сталося, любов їхня дуже глибока. Козороги не особливо вміють висловлювати свої почуття, вони не романтики, але це ніяк не заважає їм створювати міцні стосунки. Якщо Козоріг полюбив жінку, можна бути абсолютно впевненою, що на зраду він не піде, а від розлучення відмовиться.

Козорога не потрібно підкорювати витонченими вбраннями або диво-макіяжем. Він, скоріше, консерватор, і звичайний класичний костюм оцінить набагато більше за клоунське вбрання. Козоріг у шлюбі практичний, ощадливий і працьовитий. Такого ж ставлення він вимагає і від партнера.

Водолій: свобода – наше все!

Рейтинг вірності: 3

Водолії не звикли просити, тому, якщо хочете стосунків із ними, зробіть перший крок і він зробить крок назустріч. Водолії часто однолюби, тому і в шлюбі вірні. Вони довіряють своєму партнеру, не контролюють їх і часто йдуть на компроміс.

Але, як це не парадоксально, серед Водоліїв дуже часті розлучення. А відбувається так тому, що партнер вважає, що Водолій для інших робить більше, ніж для сім’ї. Водолій може піти, коли відчує, що його “прив’язали до дому”. При цьому він довго готує план відступу, але відбувається все раптово – за планом “пішов по хліб у капцях і не повернувся”.

Риби: чуттєвість і душевність

Рейтинг вірності: 1

Чоловіки-Риби м’які й добрі, вміють мріяти і співпереживати. Любов до них приходить тихо і непомітно, з часом назріває і розвивається. Це якраз ті представники Зодіаку, які можуть читати вірші та співати серенади під вікном. Але, як ми знаємо, в однієї медалі завжди є два боки. Другий полягає в тому, що замість піднесених почуттів та емоцій Риби нерідко обирають виключно сексуальне задоволення. Але в шлюбі чоловіки-Риби – найприязніші та найвідданіші, все роблять для сім’ї.

Оригінал