Чотири жінки за знаком Зодіаку, яким не потрібен шлюб

Астрологи розповіли, під яким знаком Зодіаку найчастіше народжуються багаті та незалежні дами…

Лев

Вони народжуються з багатством, можуть усе життя бути королевою без чоловіка. Кар’єри жінці-Леву вистачає, щоб створити безбідне життя невеликій родині. Партнер жінки-Лева, як правило, дуже турботлива людина, яка може допомогти їй по господарству і подбати про дітей, тому їй не потрібно надто турбуватися про домашні справи. Потрібно просто зосередитися на улюбленому хобі і займатися тим, чим хочеться.

Близнюки

Жінка-Близнюки – розумна і дуже симпатична дівчина, догодити другій половині і сім’ї чоловіка для них не проблема, тим паче вона вміє скористатися умовляннями, щоб зробити свого партнера слухняним і активним. В економічному плані жінка-Близнюки амбітна, але розумна, тому легко все вирішує, має швидкий розум, готова пробувати нове. Її завжди дуже високо цінує керівництво. Не залежно від того, якого партнера виберуть ці жінки, вони завжди житимуть заможно і в повному достатку.

Терези

Темперамент і чарівність жінок-Терезів загальновідомі, жінки цього знака народжуються з естетичним смаком, уміють одягатися так, як їм пасує, плюс вони мають доброзичливий і вмілий характер. У кар’єрі вони зазвичай лідирують, нікому і ніколи не поступляться своїм.

Терези гарні в спілкуванні, мають сильний дух, уміють розмовляти з сім’єю чоловіка, можна сказати, що їхній шлюбний шлях дуже гарний, хвилюватися взагалі не варто. Але навіть якщо вони увійдуть у заможну сім’ю, для них це не буде ключовим фактором – це може бути просто випадковим збігом.

Козоріг

Ці жінки завжди сильні й захоплені своєю кар’єрою, вони максимально зосереджені на своїй роботі й розуміють, як заробити гроші, якщо в них є вільні вихідні, вони отримають нові знання й досвід. Часто ще до укладення шлюбу вони вже мають непогані заощадження, будинок і машину. Звісно, вони дуже перебірливі у виборі другої половинки, але явно не зазиратимуть до його кишені. Це точно не ключовий критерій при виборі партнера.

Оригінал