Гороскоп на 5 грудня

Овен ♈

Чи виросли Ви над собою у порівнянні з минулим роком? Можливо, процес був настільки поступовим, що Ви його не помітили. Якщо так, значить, все відбулося правильно. Зараз Ви напевно стали думати і реагувати на обставини інакше, ніж зовсім недавно. Варто зупинитися на мить і чесно оцінити, наскільки Ви стали сильнішими, мудрішими, гнучкішими. Не думайте, що це залишилося непоміченим іншими.

Телець ♉

“Досконалих людей дуже бісять ті, хто вважають себе досконалістю”. Навряд чи Ви так думаєте про себе, але Ви безумовно здатні побачити, що найкраще для конкретної людини. На жаль, Ваші спроби переконати її в цьому можуть показати Вас в не найкращому світлі. Замість того щоб вказувати на чужі помилки, постарайтеся зосередитися на тому, що людина робить правильно. Це з більшою ймовірністю приверне її на Вашу сторону.

Близнюки ♊

Вам варто прагнути до балансу довірливості і підозрілості. Якщо Ви відчуваєте, що у певних обставинах криється щось більше, ніж здається, немає нічого поганого в тому, щоб повірити в побачене. Поступово Ваші зусилля допоможуть розкрити повну картину.

Рак ♋

Будьте готові довіряти своїй інтуїції, навіть якщо здається, що поки не все ясно. Раки взагалі схильні покладатися на передчуття, а не на логіку. Та ні, Ви не обов’язково обманюєте себе, але можете дотримуватися більш зручного і менш точного погляду на речі. Пора бути чесними з собою.

Лев ♌

Інтуїція щось говорить Вам, і передчуття може бути занадто сильним, щоб його ігнорувати. В оцінці невизначених або нестабільних обставин варто прислухатися до голосу серця. Чим більше Ви довіряєте своєму чуттю, тим ясніше стає, що Ви керуєте обставинами, а не вони Вами.

Діва ♍

Коли зусилля не приносять нічого схожого на бажаний результат, природно думати, що ми даремно витрачаємо час, коли можна було б застосувати його з користю. Але якщо Ви просто робите одне і те ж, сподіваючись отримати інший результат, пора щось міняти. Вихід – нестандартний підхід.

Терези ♎

Шопінг – це ціла наука. Експерти знають, як змусити покупців витрачати більше. Багато таких прийомів очевидні, але інші дуже винахідливі. Не піддавайтеся на умовляння і спонукань – краще запитайте себе, чи дійсно Вам це потрібно. Те, що Вас так старанно переконують, швидше за все, означає, що результат не у Ваших інтересах.

Скорпіон ♏

Настав час згадати, що якість важливіша за кількість. Можливо, Ви робите невеличкі кроки в певному напрямку, але зате впевнені в стабільності процесу. Світила допоможуть Вам сфокусуватися. Ви маєте рацію, вважаючи, що зараз не потрібно рватися з шкури геть. Повільний і стійкий підхід – ось що послужить Вам добру службу.

Стрілець ♐

Стрільці відмінно справляються зі змінами та сюрпризами, але зараз Ви прагнете привнести в свій світ більше безпеки і стабільності. Хотілося б бачити, як щось непослідовне, мінливе стає послідовним і передбачуваним. На щастя, Всесвіт виконає це Ваше бажання.

Козоріг ♑

“Що тобі втрачати?” Козороги не люблять зайвого ризику, але Ви і правда втратите менше, ніж думаєте. Гра точно варта свічок! Інтуїція підказує, що Ви захищені з усіх боків. Яким би не був наступний крок, робіть його впевнено. Ймовірно, він досить продуманий і зовсім не спонтанний.

Водолій ♒

Можливо, потрібен час, щоб отримати точне уявлення про невизначені обставини. Що ж, краще пізно, ніж ніколи! Ви нарешті можете довіряти обставинами як є. Але це не означає, що Ви не можете модифікувати їх під себе. Вірте в контроль і вплив, якими володієте.

Риби ♓

Бувають моменти, коли ми так прагнемо змін, що ніякі пов’язані труднощі нас не лякають. Якщо Ви зараз відчуваєте незручність, це явна ознака змін. Щось рухається, щось покращилося. Будьте впевнені, що незабаром Ви відчуєте себе більш захищено. І тоді можна буде себе привітати.