Гороскоп на 26 листопада

Овен ♈

Відомий американський оратор Морріс Гудман отримав в авіакатастрофі просто жахливі травми. Він дивом залишився живим. Однак, він переконав себе, що одужає, незважаючи ні на що. Вже через рік він вийшов з лікарні, потискуючи руку своєму лікареві. Мабуть, ми недооцінюємо силу оптимізму, думаючи, що він приносить користь лише іншим. Саме зараз Вам життєво необхідний оптимістичний настрій. Подивіться, наскільки могутньою може бути Ваша віра в себе!

Телець ♉

Ви ще жодного разу не шкодували, що прислухалися до свого внутрішнього голосу. Ваше серце ніколи не помиляється. І якщо зараз воно говорить Вам, що необхідно мислити позитивно, переконайтеся, що це правильний шлях. Дивіться та слухайте уважно, і Ви помітите підказки, що вказують на близькість прориву у справах.

Близнюки ♊

Коли про когось говорять, ніби вони діють як стадо баранів, то мають на увазі передбачуваність їхніх вчинків та відсутність креативності. Такі люди вважають за краще дотримуватися інструкцій і відмовляються думати самостійно. Звичайно, іноді дійсно необхідно дотримуватися чітких правил, але точно не завжди. Всесвіт у Вас не сумнівається. Якщо Ви все ще не знайшли спосіб виявити свою унікальність, то неодмінно зробите це найближчим часом.

Рак ♋

Стоунхендж, англійська доісторична пам’ятка, породжує безліч загадок та питань. Як це величезне каміння перевозили, піднімали і, головне, навіщо це взагалі робили? Як і у багатьох, напевно, у Вас є своя теорія. Навіть якщо Вам здається, що ні, просто дайте волю своїй уяві, і в результаті дійдете певного висновку. Взагалі давати слово своїй креативності дуже корисно – вона може підкинути Вам безліч неймовірних ідей. Не бійтеся втілювати їх у життя, і тоді неодмінно досягнете успіху.

Лев ♌

Зізнайтеся, Ви любите добрі таємниці? Одна з них сьогодні точно забезпечить Вам хорошу розумову стимуляцію. У якийсь момент Вам навіть захочеться здатися, проте не піддавайтесь хвилинній слабкості. Краще ще раз уважно вивчіть усі деталі. Якась дрібниця почне розплутувати цей клубок буквально на очах.

Діва ♍

Онлайн-зустріч стали нормою у багатьох компаніях. Проте у них є свої мінуси. У когось барахлить з’єднання, і його постійно вибиває. Інший не помічає, що не відключив мікрофон, і всі чують, як він їсть чи шарудить папером. Однак, зрештою, всі цілі зустрічі досягаються. Згадайте про це, коли маєте довіритись своїм інстинктам, вибираючи правильний момент, щоб повідомити комусь важливу новину. Вам постійно щось заважатиме, і Ваше завдання – навіть у всьому цьому знайти підходящий час і здійснити задумане.

Терези ♎

Багато хто не любить тих, хто постійно з усім погоджується. У більшості випадків люди цінують та поважають тих, хто має сміливість їм протистояти. Але, звичайно, нікому не сподобається безглузда та надмірно емоційна критика. Чиясь думка, що кардинально відрізняється від Вашої, може Вас трохи засмутити, але якщо Ви уважно її вислухаєте, то напевно почнете більше поважати цю людину.

Скорпіон ♏

У кожного має бути щось, чого він прагне досягти чи випробувати. Звичайно, якщо Ви вважаєте, що варто отримати все бажане, то повинні бути готові докласти максимум зусиль для досягнення поставлених цілей. Навіть якщо спочатку прогрес здаватиметься Вам непомітним, не здавайтеся. Вірте у свої сили, і у Вас все вийде просто не відразу.

Стрілець ♐

Іноді достатньо буквально пари знаків від Всесвіту, щоб ухвалити рішення. Звичайно, при цьому останнє слово щодо висновків, які ми робимо завжди залишається за нами. Однак часом ми навмисно чи ненавмисно бачимо те, що хочемо бачити. Або віримо в те, у що хочемо вірити. Будьте чесні з собою в тому, чи робите Ви це зараз.

Козоріг ♑

Іноді, навіть якщо ми знаємо, що обставини несприятливі, ми нічого не робимо, бо боїмося зробити їх ще гіршими. Якщо те, що вимагає уваги, не розглядається як термінове, ми часто раді дати спокій на невизначений термін. Але те, що, як Ви знаєте, потребує вирішення, поліпшення або ремонту, заслуговує на негайні дії. Отже, схоже, настав час братися до справи.

Водолій ♒

Іноді озеро серед пустелі виявляється лише міражем. Те, що Ви сьогодні можете побачити на своєму обрії, не потрібно інтерпретувати як “серйозне попередження”. Це може викликати у Вас бажання сповільнитись, але ця пауза виявиться на краще – у Вас буде час побачити ситуацію у справжньому світлі.

Риби ♓

Те, де Ви зараз, є результатом Ваших рішень і дій. Проте, Всесвіт припускає, що Ви, можливо, захочете повернути час назад, щоб зробити щось по-іншому. Легко порушити баланс між огляданням назад і надто рішучим поглядом у майбутнє. Повірте, що Ви зараз знаходитесь там, де маєте бути. А потім постарайтеся оцінити, як далеко ви просунулися.