Гороскоп на 4 грудня

Овен ♈

Невдоволення іншими людьми часто приховує невдоволення собою. Причини останнього нерідко неясні нам. Можливо, ми не досягли поставленої мети, або інші не приймають нас всерйоз. Загляньте всередину себе, щоб зрозуміти причини невдоволення. Це вимагає мужності, але в підсумку Вам стане легше.

Телець ♉

Земля обертається зі швидкістю 465 м/с, а небо складається з газу і води. Тобто зупинити обертання планети ну дуже непросто, а небо взагалі не може впасти. І цього тим більше не станеться, якщо Ви дозволите собі трохи відпочити. Ви дуже круті, але всі люди мають потребу в перепочинку. Досить намагатися стрибнути вище голови.

Близнюки ♊

Американські гірки, фільми жахів, стрибки з парашутом – є чимало способів полоскотати собі нерви. Затемнення Сонця і молодик виводять на перший план стосунки і зміни в них. Але щоб позитивні зміни сталися, Ви повинні зробити стрибок віри. Наближається щось чудове!

Рак ♋

З боку ми краще бачимо чужі помилки, але якщо весь час критикувати інших, толку не буде. Найчастіше ми готові вислухати людей, які знають, про що говорять. Але якщо критикують особисто Вас, то тільки Вам вирішувати, слухати ці зауваження або ж ігнорувати.

Лев ♌

Чи знають люди Вашу справжню особистість? Ви можете вважати, що так. Але окремі аспекти Вашого “Я” могли би бути і більш прозорими. Тоді близькі будуть краще розуміти Вас. Справа не в тому, що Ви прикидаєтесь. Просто зараз варто проявити більше відкритості.

Діва ♍

Як і будь-яка інша людина, Ви хочете, щоб Вас цінували і поважали. Але часом здається, що іншим на нас абсолютно наплювати. В результаті запускається маховик негативу. Сьогодні затемнення Сонця новим Місяцем допоможе Вам відчути спокій і стабільність, усвідомлення, що Вас люблять і підтримують. Також Ви зблизитеся з тими, хто Вам дорогий.

Терези ♎

Деякі міста – справжнє пекло для автомобіліста. Дістатися з точки А в точку Б у них – випробування для нервів. Зараз Ваше життя може нагадувати таке місто, але сьогодні затемнення Сонця новим Місяцем допоможе вибратися з хаосу вулиць і розв’язок на пряму трасу.

Скорпіон ♏

Сьогодні затемнення Сонця новим Місяцем сприяє нового початку і переоцінки цінностей. Втім, справа може звестися до фінансових питань і прагнення зміцнити своє матеріальне становище. Досягнення цієї мети безпосередньо залежить від Вашої впевненості в собі, а вона, на щастя, точно так само зросте.

Стрілець ♐

Сьогодні затемнення Сонця новим Місяцем у Вашому знаку вказує на те, що у Вас є приводи для гордості. Досить ображатися на брак підтримки: Ви більш ніж здатні виконати місію поодинці. Це дасть Вам всі права на результат, а ще дозволить зробити його таким, яким хочете його бачити особисто Ви.

Козоріг ♑

У соцмережах повно людей, які розповідають, як весь світ живе неправильно, і вважають, що світ має з ними погодитися терміново. Але нерідко такий гнів корениться у власних проблемах. Вам зараз потрібно переглянути свої життєві труднощі і зрозуміти, яка реальність насправді. Зцілення прийде через терпимість і співчуття.

Водолій ♒

Всі по різному справляються зі стресом. Деякі вважають, що треба нервувати, переживати, намотувати кола по кімнаті і гризти нігті, закинувши всі справи. Але Вам не потрібно вчиняти ніяких зайвих рухів, тим більше з метою показати комусь, що Вам не все одно.

Риби ♓

Корисно буває поставити людей у відомість щодо наших цілей. Чим більше народу в курсі, тим сильніше ми відчуваємо себе зобов’язаними досягти їх. Сьогодні така стратегія може виявитися досить корисною для Вас. Затемнення Сонця новим Місяцем спонукає Вас розкрити свої плани. Це допоможе опинитися на крок ближче до їх втілення в життя.