Гороскоп на 5 грудня

Овен ♈

Замість того щоб засмучуватися через крах фінансових планів, сприймайте те, що трапилося, як подарунок долі. Річ у тім, що дуже скоро у Вашому житті станеться щось, що допоможе Вам інакше поглянути на Ваш бюджет і Ваші доходи, зокрема. Це буде свого роду підказка щодо того, що Ви повинні кардинально змінити Ваші підходи до фінансів і зрозуміти, що тільки креативний підхід забезпечить потрібний Вам дохід.

Телець ♉

Про впертість Тельця ходять легенди, але вона може бути спрямована на прийняття змін. Можливо, в останні роки робити це стало легше через те, що планета змін Уран займає Ваш знак. А зараз Уран разом із Місяцем несуть із собою зміни, зокрема ті, що стосуються того, як інші люди бачать Вас і сприймають. Подібні трансформації можуть мати тимчасовий характер, але вони напевно припадуть вам до душі.

Близнюки ♊

Я впевнений, що Ви чули звук увімкнення старовинного радіо. Після перешкод, шипіння і дзижчання з’являється чистий звук. Сьогодні ви можете випробувати щось подібне, коли Місяць і Уран з’єднаються. Те, що було розпливчастим, нечітким або нерозбірливим, може стати Вашою фортуною. Звісно, Ви і так можете генерувати прекрасні ідеї, але ця може стати справжнім самородком.

Рак ♋

Сьогодні Вам варто бути дуже уважними щодо різного роду повідомлень, незалежно від того, яким каналом комунікації вони надходять. Це дасть вам можливість скористатися несподіваним запрошенням або якоюсь можливістю. Звичайно, спілкування в соцмережах і на інших платформах – це непогане проведення часу саме по собі, але сьогодні Ви ще й можете отримати з нього чималу вигоду.

Лев ♌

Рух до мети іноді може нагадувати спроби пілота зв’язатися з диспетчерською вежею. Адже найменше відхилення від потрібної радіочастоти призведе до того, що зв’язок встановити не вдасться. На щастя, сьогодні Ви отримаєте чудову космічну підтримку, яка дасть змогу Вам правильно оцінити свої цілі та амбіції, а також зрозуміти, які з них перебувають на правильній частоті, а які ні. Тож не гайте часу дарма і пам’ятайте, що будь-яка зміна, яку Ви робите, може бути по-справжньому надихаючою або навіть геніальною.

Діва ♍

Ймовірно, Вам сподобаються незвичайні пригоди або можливості, що розширюють кругозір і буквально вимагатимуть Вашої уваги. Вони можуть бути далекі від пересічних і відводити Вас на абсолютно незнайому територію, пропонуючи настільки ж незвичайний досвід навчання. Можливо, поки Ви не зіткнетеся з обставинами, що вимагають від Вас адаптації до них, Ви виявите, що певні давні переконання або принципи також потребують оновлення.

Терези ♎

Раптова хвиля змін може відчутно змінити ваш звичний спосіб життя і ваші стосунки з оточуючими. Уся справа в союзі Урана і Місяця, які намірилися випробувати на міцність тенета, що зв’язують вас з іншими людьми. Не переживайте, порветься лише там, де тонко. У всьому іншому обставини, що виникли, у підсумку принесуть лише користь.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви раптово усвідомите, як насправді ставитеся до якоїсь людини з вашого оточення. Річ у тім, що союз Місяця й Урана матиме відчутний вплив на всі стосунки, і Ви зможете подивитися на багато що під новим кутом. Ви можете виявити, що насправді набагато більше цінуєте спілкування з кимось, ніж Вам здавалося. Або навпаки – зрозумієте, що хтось, здавалося б, важливий для Вас насправді вже не має особливої цінності. Хай там як, Вам є за що подякувати планетам.

Стрілець ♐

Якщо останнім часом Вас загризла обридла рутина, і Ви ніяк не могли дочекатися хоч чогось, що змінить картину Вашого життя, то готуйтеся. Всесвіт почув Ваші стогони. Місяць і Уран мають намір струсити Вас. Джерелом змін можуть бути найнесподіваніші місця і події. До речі, якщо Ви давно хочете позбутися шкідливих звичок, то зараз саме час.

Козоріг ♑

Місяць і Уран закликають вас уважно придивитися до того, що або хто змушує ваше серце битися частіше. Може йтися про чийсь творчий талант, романтичні стосунки або і про те, і про інше разом. Є ризик того, що Ви більше зосереджені на сьогоденні, ніж на майбутньому, і просто втрачаєте щось, що має величезний потенціал. Не варто недооцінювати значущість того, на що так реагує Ваше серце.

Водолій ♒

Хвиля змін може торкнутися вашого будинку або сім’ї. Це пов’язано з тим, що Місяць і Уран об’єднуються, впливаючи на Ваші емоційні основи. Щось, пов’язане з Вашим житлом або близькими людьми, може вимагати раптової і невідкладної уваги з Вашого боку і стане короткочасним джерелом драми. Не сподівайтеся на те, що час вирішить виниклі труднощі. У Вас взагалі може не бути такої розкоші, як час на очікування. Найімовірніше, доведеться ухвалювати термінові рішення.

Риби ♓

На Вашу голову зваляться несподівані новини, люб’язно надані Місяцем і Ураном. Цей ласий шматочок інформації може надходити від брата, сестри або друга, і він змінить ваше ставлення до якоїсь домовленості або обставин, що склалися. Утім, турбуватися нема про що. Ви точно з усім впораєтеся, коли знайдете нарешті реалістичний погляд на те, що відбувається.