Навіщо жінки різних знаків Зодіаку виходять заміж

Овен

Овен виходить заміж, щоб спробувати себе в ролі дружини. У сенсі, всі побігли – і Овен побігла, щоб подивитися, куди ж всі з таким ентузіазмом ломляться – може, там смачненьке дають? Тому в Овнів, як правило, заміжжя не одне: спочатку треба збігати заміж, щоб подивитися, що дають, а вже потім можна зробити висновки і наступного разу піти туди, де дають щось цікавіше.

Телець

Телець виходить заміж, тому що так треба. Тобто їй дійсно це треба: і офіційну пропозицію, і весілля з білою сукнею і теплим дружнім мордобоєм, і штамп в паспорті. Всі інші знаки можуть скільки завгодно морщити носики і міркувати про міщанство і застарілі традиції, але Тельцю наплювати: вона все зробить за правилами, щоб потім ні у кого не було ілюзій щодо подальшого спільного життя.

Бо надалі теж все буде за правилами: машина, квартира, діти, дача, лабрадор, три коти, герань на вікні, мотокультиватор в сараї. І єдиний пункт в цьому списку, від якого Телець, так і бути, готова відмовитися – це лабрадор. У сенсі – і пітбуль теж зійде, якщо це комусь принципово важливо.

Близнюки

Близнюки виходять заміж, бо це вигідно. Що, між іншим, абсолютно не означає вигоди неодмінно матеріальної: це означає, що Близнюкам в цей конкретний відрізок часу краще бути заміжніми, ніж ні. Дуже, дуже товстий натяк про «відрізок часу», сподіваємося, всіма був правильно зрозумілий. Розлучаються Близнюки теж тому, що це вигідно. Тобто доведеться все життя їй доводити, що в шлюбі їй все ж буде краще, а інакше – ну вибачте.

Рак

Раки виходять заміж, щоб відчувати себе в безпеці: висовувати ніжні частини з-під панцира перед ким-небудь не будеш, а ось перед законним чоловіком – чому б і ні? Адже Раки, як правило, виходять заміж з прицілом на спільне життя до тих пір, поки смерть не розлучить їх з благовірним, тому можна хоч з ним дозволити собі побути собою. Втім, якщо благовірний надумає боляче тикати Рака в ніжне, смерть розлучить їх досить швидко. Не обов’язково фізична, але ось моральна і репутаційна – неодмінно. І помре, як ви розумієте, зовсім не жінка-Рак.

Лев

Левиці виходять заміж, щоб плодитися і розмножуватися. Не очікували, так? Насправді все, що можна отримати від чоловіка в шлюбі, Левиця отримає і так, і це він потім поповзе за нею, пропонуючи все, що має: руку, серце та інший жалюгідний лівер. А ось дітей Левиця хоче ростити виключно в шлюбі. Причому з чудовим батьком.

Майте, правда, на увазі, що якщо у вас нічого, крім жалюгідного ліверу, немає, але ви кращий друг всіх дітей – можете себе Левиці не пропонувати. Відмінний батько в її розумінні – той самий хлопець, який під ногами не плутається і не заважає виховувати потомство, а просто питає: «Скільки грошей потрібно, дорогенька?»

Діва

Діва виходить заміж, щоб дружити. Щоб під рукою завжди була розумна людина, з якою можна поговорити, і про яку можна думати. Всі інші аспекти шлюбу Діву не надто цікавлять, але вона старанно їх підтримує – в залежності від побажань чоловіка і від того, наскільки вони поєднуються з її власними принципами. Не те щоб Діві дуже цікаві були борщі чи діти, але розумні співрозмовники, знаєте, на дорозі не валяються! Ще піди знайди потім іншого такого ж.

Терези

Терези виходять заміж, щоб удочерити себе. Тобто продовжувати затишно сидіти на ручках у найкращого, найсильнішого і найдобрішого чоловіка у світі і звідти розглядати світ захопленими оченятами, відчуваючи себе в цілковитій безпеці. Ну і взагалі, знаєте, рекомендується уточнити у тата Терезів, чи читав він їй казки перед сном і пік млинці вранці. Ну хіба що ляльок їй дарувати не треба. Треба діаманти дарувати (а тато, до речі, дарує!).

Скорпіон

Ось вона! Та сама єдина жінка в гороскопі, яка виходить заміж виключно за велике і чисте кохання, а не «навіщо». Тобто, як поєднується велика і чиста любов зі штампом у паспорті, і навіщо він неодмінно потрібен, вона, чесно кажучи, і сама не дуже розуміє, але смутно відчуває, що так жертві буде складніше тріпатися. Ну так, ось таке кохання, а що вас не влаштовує?

Стрілець

Стрілець виходить заміж, щоб стати матріархом. На жаль, разом зі штампом у паспорті не видають натовп шанобливих дорослих дітей і онуків, яких можна завзято вчити поганому, а то б Стрілець, знаєте, ближче до вісімдесяти вирішувалася на цей відповідальний крок. А так доводиться все самій робити, але зате і командувати можна почати, не чекаючи навіть первістка. А що? Тепер вона дружина! Має право!

Козоріг

Козоріг виходить заміж правильно – власне, саме так, як робить все інше. Тобто вона зустрічає відповідного чоловіка, перевіряє його в довгих стосунках, вирішує, що він гідний, і виходить заміж, тому що це абсолютно логічний наслідок роману. І відповідь на питання «навіщо?» тут може бути тільки одна: щоб жити з чоловіком довго і щасливо, навіщо ж ще?

Тобто, як ви зрозуміли, втішити нам нічим ні потенційних женихів Козорога, ні жінок всіх інших знаків: першим ми не можемо відповісти на питання «так що ж дати Козорогу, щоб вона за мене вийшла?», другим не можемо розкрити секрет того, як вона це робить. Ну, тобто можемо, але у вас все одно не вийде.

Водолій

Водолій виходить заміж не навіщо, а чому. Тому що так вийшло. Діти якісь у неї завелися, наприклад, або вчора вона запила пляшку текіли шампанським, а сьогодні виявилося, що заяву подали, – ну не відступати ж тепер! Знову ж таки, можна завжди розлучитися, скільки того діла. Правда, ми підозрюємо в цьому певний підступ, бо «скільки того діла» ніколи майже і не трапляється, але хіба Водолій розкаже правду?

Риби

Риби виходять заміж, щоб зміцнити духовний зв’язок. Свій з дорогим Всесвітом, а не те що ви подумали. Тобто потенційному чоловіку, звичайно, буде озвучено саме це, і він до кінця днів своїх буде перебувати в приємній ілюзії, що його таки допустили в незбагненний внутрішній риб’ячий світ. На ділі, звичайно, його завдання – вчасно чистити акваріум і міняти його на більш кращий, коли Рибі захочеться наметати ікри. Але дивитися-то йому ніхто не забороняє, правда? Ось, нехай радіє.

Джерело