5 найчарівніших знаків Зодіаку серед жінок

Вони чарівні й ваблять, пристрасні й бажані, поруч із ними мріє опинитися будь-який чоловік. Хто ці жінки? Фатальні спокусниці? Або чарівниці, що володіють надздібностями? Вашій увазі пропонується 5 знаків зодіаку, власниці яких по праву вважаються найчарівнішими жінками.

Овен

Ця пристрасна й темпераментна майстриня флірту з перших секунд зачаровує співрозмовників своєю відкритістю. А також усміхненістю та невичерпною кипучою енергією. Насправді для чоловіків представниця знаку Овен немов червона ганчірка для бика.

Її солодкий темперамент неможливо не помітити. Та що тут помічати, якщо жінка Овен часто сама відкрито говорить про свої бажання і наміри. До того ж ця гаряча штучка розуміється на зваблюванні і завжди із задоволенням демонструє свої навички партнеру.

Близнюки

Як показує практика, чоловіки часто відчувають підвищений потяг до жінок Близнюків. І це не дивно! Ба більше, володіючи двоїстим характером, цим харизматичним інтелектуалкам нічого не варто щодня вживатися в нові ролі, викликаючи у свого партнера неприхований інтерес. І, хоча представниці цього знака зодіаку не мають сильного темпераменту, їхній вогник в очах і пристрасть до незвіданого роблять їх вельми цікавими для протилежної статі.

Лев

Отже, гарячі, пристрасні, ефектні й чарівні жінки знака зодіаку Лев здатні на багато що заради усвідомлення того, що вони бажані й улюблені представниками сильної статі. Ні, вони зовсім не з тих, хто женеться за кількістю залицяльників. Просто їм, як особам величним, завжди приємно відчувати на собі захоплені й закохані погляди шанувальників. До всього іншого, не секрет, що вони закохані в себе по вуха, а чоловіки до таких дам завжди відчувають особливий інтерес.

Терези

Звабливість жінки Терези не така кричуща, як у тих же Левів і Овнів. Але завдяки своєму таланту зачаровувати чоловіків утішними компліментами і захопленою похвалою вона дивовижним чином примудряється вибудовувати за собою натовпи шанувальників.

Ця чарівна кокетка ненав’язлива і стримана, і водночас вправна в спокушанні чоловіків. До того ж сексуальна жінка Терези рідко томить чоловіка довгими залицяннями й очікуваннями. Вона знає, як знайти підхід до чоловіків з будь-яким темпераментом.

Скорпіон

Ненаситна фатальна розкрадачка чоловічих сердець і думок, яка поїдає своїм поглядом і вбиває наповал усіх, кому довелося опинитися поблизу. Ба більше, вона романтична і водночас гаряча у своїх думках. З нею не засумуєш, тому що вона завжди підтримає свого партнера в будь-яких експериментах. І, що найприємніше, вона вміє вгадувати бажання людини, яка перебуває з нею поруч. Що ж, не дивно, що жінки Скорпіони посідають провідне місце в рейтингу “найчарівніші знаки зодіаку”.

Оригінал