Гороскоп на 19 березня

Овен ♈

Багато що в житті інколи недоречне, але тільки не оптимізм. Він завжди робить наше становище більш міцним. Звичайно, важливо спрямовувати його в правильне річище, але як раз на обставини, що склалися, можна поглянути позитивно. Не варто смикати себе і думати, що Вас чекає розчарування.

Телець ♉

Коли людина, яка не хотіла йти на контакт, раптом починає співпрацювати, ми зазвичай відповідаємо тим же, а не сумнівами. Мова може йти про індивіда або цілий колектив, але так чи інакше, ситуацією потрібно користуватися. Той факт, що люди готові працювати разом з Вами, показує, що Ви мали рацію все це час.

Близнюки ♊

Простіше умовити дитину не плакати, ніж Близнюків – не базікати без угаву, а слухати. Справа не в тому, що Ви так любите звук свій голос або наскільки впевнені у своїй правоті. Ви розумієте, наскільки важлива безперебійна комунікація. Дуже скоро Ви і самі зможете висловитися – але тут і зараз послухайте ближнього.

Рак ♋

Диявол криється у дрібницях – але чи так важко помітити щось червоне, рогате і з вилами? Звичайно, добре б все і справді було наскільки зрозуміло і очевидно. Але на жаль, доводиться проявляти уважність та докладати зусилля. Запасіться терпінням – воно того варте.

Лев ♌

У фільмі “Кримінальне чтиво” персонаж Харві Кейтеля займається тим, що вирішує чужі проблеми. Досвід і мудрість допомагають йому заспокоїти “клієнта” і навести порядок в хаосі. Він розбирається з неприємностями за допомогою логіки. Ось і Вам зараз слід покластися на здатність тримати себе в руках – і думати!

Діва ♍

Важко вирішити, коли висловитися – особливо якщо купа людей просто говорить разом. Нам здається, що посеред такого “базару” краще промовчати. Але часто проблема полягає в тому, що ми недостатньо віримо у власну точку зору. Якщо відчуваєте, що Ваші думки повинні почути, не стримуйтеся.

Терези ♎

Кажуть, що будь-який незнайомець – це друг, якого ми поки не взнали. З іншого боку, з незнайомцями радять не говорити. Але як інакше знайти однодумця? Сьогодні будьте більш відкритими для людей ззовні звичного кола. Новий союз буде мати серйозні перспективи.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви можете відчувати спокусу зануритися у світ своїх фантазій, але важливо не забувати про міцний зв’язок з реальністю. Будьте готові повернутися з небес на землю. При цьому світила заохочують Ваші блукання душі і дарують натхненні бачення. Ваші мрії таять чимало корисного.

Стрілець ♐

Якщо чиїсь слова залишають Вас в подиві, дивіться на вчинки. Вони набагато яскравіше ілюструють справжні наміри людини. Якщо будете дивитися по сторонах і озброїтеся інформацією, яку інший транслює несвідомо, то опинитеся в більш міцної позиції під час важливої розмови.

Козоріг ♑

Стережіться імпульсивних покупок. Дуже легко вирішити, що щось Вам дуже треба, коли без нього можна чудово обійтися. Але краще прислухайтеся до внутрішнього голосу, який підказує більш здорові думки. Зачекавши трохи, Ви зрозумієте, що це була швидкоплинна фантазія, а не нагальна потреба.

Водолій ♒

Якийсь урок буквально вимагає Вашої уваги, хоча і може не стосуватися Вас безпосередньо. Іншими словами, сказане або зроблене іншим людиною може мати наслідки і для Вас, нехай і опосередковано. Що ж, так чи інакше, вчитися можна й на чужих помилках!

Риби ♓

Важливо розуміти, що будинок і сім’я – це найбільш надійні джерела розради і безпеки. Так, Ви постійно берете з них, але зараз потреба може стати особливо сильною. Якщо останнім часом Ви чекали можливості попрацювати над якимось побутовим проєктом, то ось вона, Ваша можливість!