Гороскоп на 3 травня

Овен ♈

Недавнє рішення і дії, які за ним пішли, викликали закономірний подив у деяких колах. Але Ви не зобов’язані брати це близько до серця. Імпульсивний на вигляд вчинок з Вашого боку – обґрунтований. Йому передувало вдумливе вивчення. Вірте у свій шлях і в себе.

Телець ♉

Всесвіт не те щоб дарує Вам магічні сили, але підтримує Ваші починання. Будьте впевнені, що зміни, які Ви хочете внести, не такі складні і важкі, як здається. Але не спробуєш – не взнаєш! Час думати позаду – прийшов час діяти.

Близнюки ♊

Необхідність закликати трохи мужності може привести Вас в замішання. Сміливий крок може привести Вас на територію, де буде потрібно ще більше сміливості. Ви впораєтеся – але перший крок найважливіший! Як тільки Ви зробите його, все почне складатися в Вашу користь.

Рак ♋

Гарне в життя, як відомо, має циклічну природу. Білі смуги приходять, тривають, а потім повертаються знову. Саме так зараз трапиться з Вами. Користуйтеся своїм вигідним становищем і будьте впевнені: Ви це заслужили!

Лев ♌

Творець всього сущого явно думав про Лева, коли відміряв щедрість. Ви безумовно виділяєтеся з натовпу своєю добротою і готовністю підтримати. Втім, мова йде не тільки про грошову і взагалі матеріальну щедрість. Ви також вмієте співчувати і прощати. Зараз ці риси будуть помітні в Вас як ніколи.

Діва ♍

І знову Ви опиняєтеся в ситуації, коли одна голова – добре, а дві – краще. Але зараз рішення, яке потрібно прийняти колективно, має велику терміновість. На щастя дедлайн, який висить над Вами, виявиться до речі. Ви зробите крок, на який інакше не зважилися б.

Терези ♎

З дитинства нам відомо: якщо від нас занадто наполегливо чогось вимагають, то часто це нам зовсім не на користь. Якщо хтось квапить і торсає Вас, правильним буде не поспішати. Інша людина недооцінила Вашу впертість – яка зараз виявиться дуже до речі.

Скорпіон ♏

Хочете не ходити, а буквально пурхати? Навіть якщо ні, трохи стимуляції і зайвої енергії Вам не зашкодить – і коли Ви їх отримаєте, користь від цього буде не тільки Вам. Те, що змусить Вас посміхнутися, знаходиться на відстані витягнутої руки. Візьміть його – і навколишній побачать, як Ви чарівним чином перетворилися.

Стрілець ♐

Щось невизначене потребує більшої ясності. Прийшов час, коли від спекуляцій потрібно перейти до фактів. “Може бути” має змінитися чимось більш стабільним. Ставте прямі запитання, щоб отримати потрібні відомості. Інша людина готова відповідати Вам!

Козоріг ♑

Ми часто недооцінюємо важливість відмінного настрою. Коли ми сповнені сил і бажання щось робити, дратівливі в нормі дрібниці втрачають над нами будь-яку владу. У Вас є всі причини відчувати оптимізм і впевненість в собі, а вкласти їх варто в жест доброти – і тоді Ваш настрій стане ще кращим!

Водолій ♒

Ми всі – капітани власної долі, але найчастіше тримаємося берега. Однак в нашій владі вибирати власні шляхи в житейському морі. Саме це Вам слід зробити зараз. Ви можете отримати контроль над конкретною сферою Вашого життя. Зосередьтеся на ній – і відкриєте для себе новий перспективний курс.

Риби ♓

Доброта, співчуття – ось якими мотивами ми керуємося, коли говоримо людям те, що вони хочуть чути. Тут є свої плюси. Прикрашаючи потворну правду, ми можемо додати людині впевненості і підняти її настрій. Якщо зараз Ви говорите щось подібне, нічого страшного. Головне – не захопитися красивими словами.