Гороскоп на 4 травня

Овен ♈

Деякі машини мають певні налаштування швидкості, і як би ми не хотіли підігнати процес – це неможливо. За тією ж схемою відбувається багато чого в нашому житті. Нетерпіння тільки псує нам настрій, а толку – нуль. Постарайтеся зрозуміти, що те, що Ви хочете прискорити, на ділі просувається з ідеальною швидкістю!

Телець ♉

“Працює – не чіпай”. Є свої плюси в тому, щоб якось урізноманітнити нудний звичний процес, але найчастіше ми потім шкодуємо про скоєне. Пам’ятайте про це, якщо зараз хочеться щось змінити в поточному процесі. Краще – ворог хорошого!

Близнюки ♊

Коли ми повністю зосереджені на завданні, критика ззовні нам абсолютно ні до чого. Особливо дратує вона в тому випадку, якщо ми на 100% впевнені в правильності свого методу. Але іноді ми відкидаємо корисні поради і злимося на критику як раз тому, що вона обґрунтована! Прислухайтеся до того, що Вам кажуть: воно не так вже й суперечить Вашим власним думкам.

Рак ♋

Це правда: другий шанс створити перше враження не випаде. Але часом ми надто вже переживаємо про те, що про нас думають інші, а вони тим часом не знають і сотої частини всього, що діється в наших головах і серцях. Ви тонко відчуваєте свої потреби – а значить, несхваленням ззовні можна сміливо знехтувати.

Лев ♌

Роль пасажира – пасивна. Так, ми вивчили маршрут, оплатили поїздку і сподіваємося опинитися на місці вчасно. А значить, можна розслабитися, а процес руху хай іде без нашої участі. Так і зараз: Ви зробили все, що повинні були. Тепер все має йти своєю чергою.

Діва ♍

“Лий побільше бруду – щось та пристане”. Цю приказку можна тлумачити і в тому дусі, що можна докладати величезні старання в надії на мізерний результат, взагалі не замислюючись про трати сил. Але Вам зовсім не потрібно перенапружуватися, щоб отримати бажане. Достатньо лише докладати зусилля з розумом.

Терези ♎

Кажуть, що треба бачити не проблеми, а цікаві виклики. Відмінна ідея – але тільки якщо проблема не виникла тоді, коли “викликів” у нас по горло! Проте будь-яку проблему треба розцінювати як поштовх у певному напрямку. При правильному підході навіть проблема може принести користь!

Скорпіон ♏

“Роби, як я кажу, а не як я роблю”. Цим методом користуються багато вчителів. Суть в тому, що людину треба навчити повного процесу, а не показувати сходу, як його спростити. Набираючи власний досвід в обраній сфері, ми самі розуміли, що є і більш короткі шляхи до успіху. Зараз у Вас є шанс зробити щось по-своєму – і подекуди відчутно скоротити тривалість процесу!

Стрілець ♐

Створюючи в голові прецедент, ми ставимо майбутньому нереалістичні вимоги. Ми опиняємося в абсурдній ситуації, коли спираємося на минулий досвід, але не можемо застосувати його до поточної ситуації, оскільки не бачимо, що вона інша. Вам зараз потрібно зосередитися на поточному моменті і не озиратися в минуле в пошуку відповідей.

Козоріг ♑

Чи можна навчитися любити щось ненависне? Згадайте їжу, яку не терпіли в дитинстві, а зараз їсте за милу душу. Втім, “не любити” і “ненавидіти” – це все ж різні речі! Ви можете змінити своє ставлення до чогось, чого поклялися не допускати у своє життя. Може виявитися, що це “щось” – дуже навіть непогана штука!

Водолій ♒

Коли нам кажуть “ну, ти впораєшся”, рідко трапляється, що ми у відповідь качаємо головою, знизуємо плечима і говоримо, що ні, не впораємося. Чужа впевненість підживлює нашу власну. Але коли ми говоримо те ж саме собі, часом виникають сумніви. Однак зараз можете сміливо вірити: все у Вас вийде.

Риби ♓

Не слід плутати обережність і страх. Різниця між ними велика, але сам перехід від одного до іншого вимагає лише невеликої зміни в мисленні. В якійсь області Вашого життя зараз потрібна обережність – але якщо зосередитися на ній занадто сильно, може прийти страх. Але страх – це шкідливо, непотрібно і абсолютно необґрунтовано!