Знаки Зодіаку, які ніколи не повертаються

Остаточні розставання болючі. Тільки що у вас була значуща людина в житті, а тепер ви повинні повністю її викреслити і максимально дистанціюватися. І це завжди складно. У деяких випадках, як би ми не старалися, ми так і не можемо повністю виключити таку людину зі свого світу і намагаємося підтримувати хоча б дружні відносини. Можливо, ви навіть не проти спробувати ще раз і перевірити, чого ви навчилися на своїх помилках.

Теоретично, дати відносинам другий шанс здається непоганою ідеєю, але хто може гарантувати, що цього разу вони спрацюють, і всі проблеми дивним чином вирішаться?

Чи зможете ви повернутися до своїх колишніх, і як на такі рішення впливає ваш зодіакальний знак?

Овен

У вас можуть з’явитися такі думки тоді, коли ваш колишній або колишня почне зустрічатися з кимось іншим, і в вас прокинеться дух банальної конкуренції. Вам подобається полювання, і якщо його немає, то це не так цікаво для вас. Вам не стільки потрібен колишній, скільки процес і відчуття змагання. Навіть якщо ви виграєте, то ваш інтерес моментально зникає разом з перемогою.

Телець

Ймовірно, вам знадобиться чимало часу, щоб забути розрив, який у більшості випадків у вашого знака проходить дуже болісно. Так, і два рази в одну річку – це не ваш варіант. У будь-якому випадку, ви не захочете відчувати такий біль найближчим часом. Як тільки довіра зруйнована, ви вже не будете її відновлювати.

Близнюки

Ви, ймовірно, не хотіли бути у занадто зобов’язальних відносинах в першу чергу. Ваші колишні вам надали послугу, розлучившись з вами, і тепер у вас є час, щоб вивчити всі інші варіанти. Ви не відчуваєте негативу до минулого, погоджуєтеся на дружні стосунки і навіть не проти запрошувати колишніх в гості, але любовна частина ваших відносин закінчена.

Рак

Швидше за все, ви дуже хочете повернути минуле і зійтися знову. Усередині ви не змирилися з розставанням і навіть просили вищі сили, щоб ваш колишній (колишня) збагнув, яку жахливу помилку він зробив. Вам завжди потрібен партнер, щоб відчувати себе впевнено і спокійно. Крім того, ви та людина, якій просто більше подобається бути у відносинах, ніж одному.

Лев

Вашим колишнім доведеться благати вас про прощення і другий шанс, особливо якщо вони були ініціаторами розриву. Ваша левова гордість не дозволить їм повернутися в ваш царствений світ занадто швидко. Ви сподіваєтеся, що вони шкодують про своє погане поводження і відчувають, як їм без вас погано. Ви вважаєте, що кращий спосіб забути минулі відносини – це знайти когось нового, і у вас завжди є в цьому плані вибір.

Діва

Можливо, ви могли б дати своєму колишньому другий шанс, але особливого бажання, зазвичай, у вас немає. Ви відразу ж починаєте думати з точки зору глибокого аналізу. Чи змінилися вони чи їхні недоліки все ще не відкореговані? Чи думають вони, що все буде так само як раніше? Ви розглядаєте свої минулі відносини як одну зі своїх невдач, і ви б вважали за краще не повторювати помилок, щоб остаточно не розчаровуватися.

Терези

Ви відкриті для возз’єднання до тих пір, поки це не буде занадто напруженим або складним для вас. Однак, якщо колишні ставилися до вас огидно, ви ніколи не пробачите їх, і вже тим більше не дасте ще одного шансу. Вам подобаються мирні і цивілізовані відносини, але і приховувати злобу ви теж вмієте.

Скорпіон

Якщо ваші колишні зраджували або брехали, ніякої можливості примирення ви навіть не розглядаєте. Але якщо вони цього не робили, і між вами ще пробігають іскри, то все можливо. Крім того, колишній партнер вже знає, чого очікувати від вас, і ви це, безсумнівно, цінуєте.

Стрілець

Ні, ви нічого відновлювати не хочете. Вам цікавіше рухатися далі і зустрічатися з новими людьми. У вас є власний моральний кодекс, і, швидше за все, ваш колишній або колишня його порушили. Ви не особливо турбуєтеся про самотність, оскільки швидко заводите цікаві знайомства. Ви бажаєте колишнім всього найкращого, але не збираєтеся думати про те, що все могло б бути інакше.

Козоріг

Можливо, ви готові повернутися до оновлених відносин, якщо ваш колишній згоден попрацювати над собою і своєю поведінкою. Вам потрібно буде приймати зміни повільно і бути впевненим, що це правильне рішення. Знадобиться деякий час, щоб ви знову відчули себе парою, тому ви будете постійно вишукувати якісь недоліки та ознаки недосконалості партнера.

Водолій

Повернення до колишніх здається вам неймовірно непродуктивним заняттям. Навіщо повторювати те, що не спрацювало у минулому? Настав час рухатися далі, а точніше – тільки вперед. Ви хотіли б бути друзями, але для вас це абсолютно не пріоритетно. Якщо ви все ж знову зійдетесь, то, імовірно, у вас буде багато емоцій і навіть сліз, що на користь точно не піде.

Риби

Ви дасте і другий шанс, і третій, і четвертий. Насправді, ви так прагнете повернутися до колишнього партнера, що іноді здається, що у вас була амнезія і ви не можете згадати, чому ви розлучилися. Мало того, ви завжди знаходите виправдання причин, за якими все пішло не так. Якщо вас зрадили, ви переконаєте себе, що партнер змінився. Якщо ви не були щасливі у відносинах, ви станете уявляти собі, що нова спроба буде набагато успішнішою.

Оригінал