За що любити Козорога?

Ця сувора і яка часом справляє похмуре враження людина, що народилася під знаком Козорога — самий надійний знак на землі. Вони мають стільки хороших якостей, що простіше сказати, за що їх можна не любити, тому що цей недолік, можливо, лише один — у зайвій серйозності та песимізмі.

Проте на роботі начальство цінує відповідального працівника, колеги — працівника, який завжди виручає в авралі, здатного в один прекрасний момент вивезти поодинці на своїх плечах все, не скаржачись і залишатися незворушним.

Попри те, що Козоріг строгий, їхній магнетизм арматурної фортеці завжди порука того, що поруч з ним ви завжди будете в порядку. Тому ви їх і цінуєте, навіть якщо полюбитися Козоріг не дався. Кращі риси самих надійних людей на землі:

Пунктуальність

Козороги розуміють цінність часу, особливо у великих містах. «Якщо ти прийшов на 10 хвилин раніше призначеного часу — ти прийшов вчасно. Якщо ти прийшов в чітко призначений час — ти вже запізнився». Вони живуть з цим девізом. І якщо ви не цінуєте цього у своїх близьких-Козорогах, то зовсім даремно.

Працьовитість

Так, люди, народжені під цим знаком, трохи надмірно схиблені на контролі, але це тільки тому, що вони надзвичайно працьовиті. Їм не потрібна «мотивація», щоб продемонструвати найкраще, на що вони здатні. Навіть невеликі, «неважливі» справи Козороги вирішують найкращим чином, намагаючись з усіх сил.

Якщо сьогодні ваш день народження, можете бути впевнені: Козоріг принесе вам ідеальний подарунок.

Логіка і організованість

Коли потрібно прийняти важливе рішення, Козороги завжди будуть спиратися на логіку. Це робить їх надзвичайно врівноваженими людьми. Їхня організованість — частина їхньої природи. Вони використовують чітко вибудувані системи і плани, щоб уникнути страху перед проблемами. Якщо Козоріг щось запланував, він обов’язково це зробить, наскільки б складно це не було.

Якщо ви вирішите про те посперечатися з Козорогом, то він обов’язково буде звертатися до логіки. І якщо ви не праві, то він доведе вам це! І ви погодитеся з ним.

Амбіції і прогрес

Їхні амбіції живлять їх такою мотивацією, що вони буквально в будь-якій ситуації готові продовжувати працювати. Вони обожнюють постійно підвищувати свою кваліфікацію і здобувати нові знання. Козороги — люди мега-амбітні. Це явно не ті друзі, партнери та члени сім’ї, які будуть вас стримувати за життя. Навпаки, вони будуть завжди підтримувати вас і допомагати вам добитися успіху. Це якість, до речі, робить їх ще й відмінними батьками!

Вони розуміють, що нагорі не вистачить місця для всіх, тож зроблять все, щоб допомогти вам потрапити туди. Ну і про себе, звичайно, вони теж ніколи не забувають.

Здатність розумно витрачати гроші

Так, Козороги обожнюють дизайнерські та високотехнологічні речі. Але вони не будуть витрачати гроші на те, що їм не потрібно. У центрі логіки кожного Козорога стоїть збереження і примноження. Коли справа доходить до витрат, вони знають, як правильно чинити. Вони знають, коли слід витратити гроші, а коли їх краще заощадити.

Вони завжди «зважують» ціну у своїй голові перш ніж прийняти рішення. З іншого боку, попри цю свою підкованість, Козороги дійсно іноді здатні витратитися і побалувати себе чимось особливим.

Чесність

Іноді вони надмірно вперті, але завжди будуть чесні перед вами. У них завжди є аргументована думка з будь-якого питання. І ви зобов’язані їх вислухати! Але вони ніколи не стануть прикрашати правду або відверто брехати.

З усім тим, Козороги вміють бути ввічливими, коли доносять неприємну правду. Їхні великі серця побоюються, що можуть ненавмисно зачепити чиїсь почуття. Тому вони досить делікатні.

Терплячість

Терпіння Козорогів — один з найбільших дарів, які вони отримали від природи. Люди, народжені під цим знаком, — найтерплячіші з усіх. Вони готові витратити час на вирішення важливих питань, вміють справлятися зі справами без зайвої суєти.

Якщо вам потрібно поділитися з кимось новинами зі свого життя, знайте: Козороги дійсно вислухають! Їхнє терпіння — запорука їхньої відданості іншим.

Відданість

Коли ви бачите Козорога вперше, може здатися, що він або вона не дуже зацікавлені в нових знайомствах. Це така форма самозахисту для них. Їм потрібен час, щоб почати ставитися до вас з великим теплом.

Однак щодо тих людей, яких Козороги вважають важливими у своєму житті, вони дуже лояльні. Якщо ви зателефонуйте їм серед ночі в сльозах, якщо вам потрібна буде підтримка, вони її нададуть. І вони завжди будуть на вашому боці! Коли вони проводять час з вами, ви завжди в центрі їхньої уваги!

Альтруїзм і сімейність

Сім’я для Козорога — це всі люди, які люблять і підтримують його. І кожен з цих людей може на нього або на неї покластися. Козороги вміють позбавлятися від власних амбіцій, коли бачать, що допомогти іншим — це більш важливе і цінне справа, ніж їх власне.

В цілому, люди, народжені під цим знаком, дуже добре збалансовані і вміють справлятися з усіма аспектами життя. Вони цінні не тільки як приклад для наслідування, але і як ті люди з вашого оточення, які будуть готові допомогти, якщо ситуація стане по-справжньому жорсткою.

Оригінал