Гороскоп на 3 липня 2023 року

Овен ♈

Що організованішою Ви сьогодні будете, то більше Ви собі будете подобатися. Тому зробіть собі послугу і почніть день з того, що намітьте список справ і вирішіть, як Ви будете їх виконувати. Але планування не повинно вбивати на корені будь-яку спонтанність – це просто прокладає Вам дорогу, якою Ви будете слідувати. Сміливо відступайте від протоптаного шляху час від часу, але робіть це без сумнівів. Ставтеся до всього простіше і тримайте себе в руках.

Телець ♉

На вас чекають чудові новини, але вам потрібно зображати скромність і спокій. Переконайтеся, що Ви не забігаєте вперед і не робите поспішних дій. Дозвольте новинам устаканитися і дайте іншим можливість звикнути до прийдешніх змін. Якщо Ви будете занадто нетерплячі, то поставите себе в незручне становище. Наслідуйте приклад інших – залиште їх у здогадах і себе у вигідному становищі. Ваше терпіння буде того варте.

Близнюки ♊

Вам не варто брати на себе жодних фінансових ризиків – у цій авантюрі занадто багато невизначеностей, і Вам потрібно діяти обережно. Вам також варто відокремлювати дружбу від фінансових питань – якщо Ви змішаєте особисті стосунки з фінансовими проблемами, Ви ніколи не зможете знову гарно провести час із близькими. Прислухатися до порад друзів щодо романтичних питань – це одна справа, але дотримуватися їхніх фінансових порад – не дуже гарна ідея.

Рак ♋

Вам слід дотримуватися обережності й уникати спонтанних вчинків. Щоразу перед тим, як висловлювати свої думки вголос, рахуйте в розумі до десяти. І обов’язково давайте собі час на те, щоб охолонути, щоб не збовкнути чогось необдуманого в спілкуванні з авторитетними людьми. Якщо Ви налаштуєте їх проти себе, то вони можуть помітно ускладнити Вам життя на наступні кілька днів, тож намагайтеся оминати делікатні теми і зберігайте чемність, незважаючи на те, хоч би як грубо з Вами спілкувався співрозмовник. Це безумовно найрозумніша тактика.

Лев ♌

Сьогодні ви будете просто випромінювати чарівність, і це допоможе вам скрасити будь-які турботи і справи. Така позитивна енергія привертатиме до вас найрізноманітніших людей, які зроблять ваш день набагато цікавішим, а ваші проблеми значно менш серйозними. Дивіться на речі простіше, і весь сьогоднішній день вас не покидатиме прекрасний настрій. Цей день ідеально підійде для першого побачення або будь-якого іншого громадського заходу, де вам потрібно буде справити гарне враження на нову людину.

Діва ♍

Постарайтеся зберігати чуйність і щедрість – це буде у Ваших же інтересах. Якщо друг попросить Вас позичити йому грошей або машину, охоче підіть йому назустріч. Якщо Ви не ділитиметеся з іншими людьми, то ніколи не відчуєте почуття гордості й радості, які відчувають ті, хто допомагає оточуючим. Можливо, Ви не отримаєте за це нічого натомість, але та вдячність, з якою вони до Вас ставитимуться, буде незрівнянно ціннішою. У людей дуже хороша пам’ять, і в майбутньому виявлена доброта обов’язково до Вас повернеться.

Терези ♎

Вам не вистачає романтики в житті? Якщо Ви марите про троянди, вино та поетичні зізнання Вашої коханої людини, то маєте самі її цим обсипати. Просто покажіть йому, чого Ви від нього чекаєте. Він досить розумний, щоб зрозуміти цей натяк, і він з радістю віддячить Вам тим самим. Якщо ж Ви досі самотні, то продемонструйте долі, на якого партнера Ви заслуговуєте, проявляючи доброту й чуйність щодо оточуючих. Заплануйте провести день у спа-салоні або просто поваляйтеся в ліжку.

Скорпіон ♏

Вам сумно? Ну що ж, у такому разі на Вас чекають гарні новини: для того, щоб відчути себе щасливим, достатньо лише вийти за поріг і почати жити активним життям. Будь-які фізичні вправи розженуть у Вас кров і наповнять організм ендорфінами, передаючи гарний настрій від кінчиків пальців до самої маківки, тому обов’язково влаштуйте собі розминку. Неважливо, підете Ви потанцювати, прогуляєтеся на свіжому повітрі чи енергійно займатиметеся прибиранням, у будь-якому разі, Ви закінчите день набагато краще, ніж його почали.

Стрілець ♐

Останнім часом хтось грав з Вами в ігри, і Ви явно не отримували від них задоволення. Вам доводилося миритися з цими нескінченними неясними натяками, двозначними розмовами і загалом незрозумілою поведінкою. Сьогодні Вам потрібно покласти цьому край. Чітко дайте зрозуміти цьому любителю “ігор розуму”, що Вам набридло брати участь у його інтригах. Нехай або вчиться з повагою ставитися до ваших бажань, або знайде собі іншого партнера, який буде готовий йому потурати. Незалежно від того, що він вибере, Ви від цього тільки виграєте.

Козоріг ♑

Якщо Ви скромничаєте лише тому, що не хочете справити враження зарозумілої людини, то Ви поводитеся нещиро. Сьогодні Вас оточуватимуть приємні лестощі – не соромтеся повною мірою ними насолоджуватися. Коли Ви робите видатні вчинки, то цілком природно, що оточуючі їх помічають і висловлюють Вам своє захоплення. Так навіщо ж цьому чинити опір? Не переймайтеся тим, що інші можуть подумати, що Ви зазналися. Вони дуже добре Вас знають і розуміють, що це не так.

Водолій ♒

Зараз Ви стоїте на важливому роздоріжжі у своєму житті, пройшовши яке, Ви залишите позаду кількох важливих для Вас людей. Але попрощатися з ними буде напрочуд легко, якщо Ви на секунду задумаєтеся про те, як багато Ви виграєте, зробивши цей крок уперед. Крім того, вони підтримують Вас на всі сто відсотків. Дуже нерозумно весь час йти одним і тим самим шляхом, тому з Вашого боку буде дуже мудро з нього звернути. Подібна пригода обіцяє Вам тільки хороше. Тому приготуйтеся вступити в одну з найяскравіших і найпродуктивніших фаз свого життя.

Риби ♓

Ви намагаєтеся занадто жорстко контролювати всіх і кожного? Займаючись організацією колективних заходів, Вам може здаватися, що Ви надаєте всім велику послугу, але насправді, Вам так тільки здається. Швидше за все, Ви просто позбавляєте їх права голосу й обмежуєте в ухваленні рішень. Звісно, Ви керуєтеся винятково благими міркуваннями, але в даному випадку Вам буде краще послабити хватку. Дозвольте подіям розвиватися в їхньому власному темпі й надайте на якийсь час іншим людям приймати рішення самостійно.