Гороскоп на 4 березня

Овен ♈

Досягти успіху в обраній галузі простіше, ніж Вам може здатися. Треба просто триматися плану, який Ви спочатку для себе визначили. Це не означає, що потрібно відмовлятися від будь-яких інших ідей або підтримки. Просто саме зараз Ви як ніхто інший знаєте, що для Вас найкраще.

Телець ♉

Наявність спільної точки зору на важливе питання – це завжди добре. Загальні цілі – ось що допоможе об’єднати зусилля і багато чого досягти. Якщо Ви сформували якісь очікування, а ситуація їм не відповідає, іноді достатньо обговорити свої ідеї з іншими людьми.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви готові прийняти підтримку, яку пропонують інші люди. Проте діють вони не стільки по доброті душевній, скільки цілком з корисливих мотивів. Ті, хто простягає Вам руку допомоги, очікують відповідної підтримки.

Рак ♋

Ви будете цілком задоволені, якщо хтось проявить ініціативу замість Вас – але віддати цій людині всю повноту влади Ви не готові. Здається, що може постраждати Ваш авторитет, та й взагалі справи робляться не зовсім так. Але не вважайте дії іншого проявом егоїзму. Його і справді турбують Ваші інтереси.

Лев ♌

У кожного є своя думка, і багато хто не боїться її озвучувати. Кажуть, що у семи няньок дитя без ока – але на ділі співпраця часто виявляється шляхом до успіху. Зіграйте свою роль, а не підривайте колективні зусилля.

Діва ♍

“Лови момент”; “не спробуєш – не дізнаєшся”. Ризик окупиться, тим більше, що Діви, як ніхто інший, вміють помічати деталі, які інші упустили. Якщо успіх в обраній справі вимагає від Вас переграти якісь плани, нехай буде так.

Терези ♎

Під впливом Місяця Вами будуть володіти емоції – що може виявитися до речі, якщо потрібно зібрати волю в кулак і попросити когось про щось. Якщо спочатку Ви вирішили мовчати, щоб не розгойдувати човен, то тепер вирішите вийти із зони комфорту. Головне – правильно обрати тон запиту.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ваша здатність робити кілька справ одночасно піддасться випробуванню. Щоб впоратися з усім запланованим, Вам потрібно чіткий графік і чітка структура. Може здатися, що “повільно, але вірно” – дорівнює “непродуктивно”. Але саме так Ви знизите ризик помилки. Спробуйте – і самі побачите результат!

Стрілець ♐

Діяти чи не діяти – ось питання. Ви чудово знаєте, які вчинки треба зробити, але тягнете кота за хвіст. Звичайно, Ви маєте на це повне право – але все ж прислухайтеся до добрих порад розумних людей. Вони виявляться дуже корисними.

Козоріг ♑

Приділивши домашній проблемі увагу, Ви придушите її в зародку. Якщо останнім часом у відносинах з близькими не все виходило, пора протягнути оливкову гілку миру. Ви багато дізнаєтеся про комунікації і про те, як не давати непорозумінням шансу зіпсувати відносини.

Водолій ♒

Якщо останнім часом Ви божеволіли, не знаючи, як підступитися до іншої людини, прийшов час розслабитися. Здається, сама гора прийде до Магомета. Інший просто хоче, щоб Ви почули його погляд на ситуацію. Просто слухайте – поки Вас не попросять висловитися.

Риби ♓

Ви правильно думаєте, що володієте кінцевим запасом сил. Дуже легко піти по шляху найменшого опору і все вкласти в обране починання на роботі. Але ж і речам більш особистим потрібна Ваша увагу. Варто подумати, де можна домогтися успіху поза професійною сферою.