Гороскоп на 1 березня

Овен ♈

У відносинах з людьми виникнуть стіни через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою. Якщо відчуєте, що кохана людина або друг віддаляється від Вас, постарайтеся не брати це близько до серця – людині просто потрібно побути наодинці з собою. На жаль, дистанція може почати грати злі жарти з Вашим мозком під впливом туманного Нептуна. Допоможіть собі самі і зробіть паузу, зосередившись на красі навколо Вас.

Телець ♉

Шлях може зробитися тернистим, бо день почнеться з жорсткої квадратури між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою. Космічні тертя не дадуть Вам зосередитися, а поточна ситуація, коли через буденні завдання не складаються великі задуми, буде відверто дратувати.

Близнюки ♊

Сьогодні Близнюків відвідає безліч геніальних ідей, хоча одна справа – придумати, а інша – втілювати в життя. На жаль, жорстка квадратура між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою не буде сприяти практичним справам, що може виявитися болючим для Вашого самолюбства. Страх провалу може затьмарити Ваше натхнення і змусити відступити від творчих починань. Намагайтеся не зациклюватися на похмурих думках, які можуть прийти Вам в голову. Краще втілювати свої ідеї в життя.

Рак ♋

Сьогодні під впливом жорсткої квадратури між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою відносини з людьми можуть розладнатися. Особливо важко доведеться тим Ракам, у кого є пара, особливо якщо Ви і Ваша половинка весь час вдома разом. Вам, мабуть, треба розвіятися і побути наодинці з собою, щоб сформулювати те, що Ви хочете сказати коханій людині. Якщо ж пари у Вас немає, подбайте про своє ментальне і фізичне здоров’я.

Лев ♌

Вранці звірте свій графік – через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою в Ваш щоденник може закрастися хаос і зіпсувати весь тиждень. На жаль, дисбаланс між Місяцем і Нептуном стане тієї сяючої стрілою з космосу, яка змусить Вас скасувати свої плани і розчарувати близьку людину. Неприємно буває скасовувати задумане, але важливо грамотно розставляти пріоритети. Не забудьте також виділити час на відпочинок і розваги.

Діва ♍

Через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою Дів чекають фінансові труднощі. Якщо останнім часом Ви смітили грошима, то тепер реальність наздожене Вас і змусить затягнути пояс, намагаючись звести кінці з кінцями. Близька людина з готовністю позичить Вам трохи, але краще утриматися, якщо нестаток не зовсім гострий. Дисбаланс між Місяцем і Нептуном означає, що проявляться й інші суперечності, які в основному означають, що Вам треба як слід відпочити.

Терези ♎

Через жорстку квадратуру між Місяцем у Вашому знаку, Марсом і Венерою у Терезів може трапитися непростий день вдома. Якщо Ви за щось сердилися на своїх домашніх, то зараз це вийде назовні і сильно зіпсує Вам настрій. Стриматися нема ніяких сил? Краще сходіть куди-небудь на свіже повітря. Як мінімум не діліться своїми образами з не надто дипломатичними людьми, тому що від такого спілкування вони тільки загостряться.

Скорпіон ♏

Сьогодні спершу думайте, а потім говоріть, особливо якщо мова йде про спілкування з друзями чи коханою людиною. Через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою Ви можете тільки загострити конфлікт, який намагаєтеся вирішити. Не влаштовуйте собі зайвих проблем і краще промовчіть, якщо відчуваєте, що на язику скупчилась отрута. Якщо потрібно проведіть день далеко від цивілізації, відновіться емоційно і ментально.

Стрілець ♐

Може виявитися, що друзі щось затівають без Вас, що може бути не дуже приємно. Неприємно, коли про тебе забувають, але ж у Вас багато друзів, і Ви можете знайти собі кращу компанію. Також важливо не порівнювати свої успіхи з успіхами колег і друзів, особливо якщо Ви схильні до заздрісності. Прийміть як даність, що у кожної людини свій шлях – і Ваш приховує ще чимало сюрпризів.

Козоріг ♑

Початок нового робочого тижня може виявитися складним через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою. Якщо Ви не можете не відволікатися, спробуйте перейти на більш цікаву задачу, щоб не псувати собі нерви переживаннями про те що нічого не виходить. Також непогано б вийти на прогулянку і позбутися від зайвого стресу; в ідеалі не перевіряйте кожні п’ять хвилин телефон, а просто насолоджуйтеся моментом.

Водолій ♒

Сьогодні Водоліям може бути нелегко через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою. Цей вплив пробудить Вашу підсвідомість і вселить деяку розгубленість. Не намагайтеся підняти собі настрій необдуманими витратами, оскільки дисбаланс між Місяцем і Нептуном означає, що Ви не отримаєте бажаного. Не намагайтеся удавати, що все добре, а краще як слід розберіться у своїх почуттях.

Риби ♓

Через жорстку квадратуру між Місяцем у Терезах, Марсом і Венерою соціальні мережі можуть стати для Риб неприємним місцем. Але скільки не лайтеся в інтернеті, поглядів Ваших близьких це не змінить, хіба що зіпсує відносини. Якщо дорога Вам людина постить щось неприємне, краще просто заблокуйте її і не витрачайте сили на порожні суперечки. Зробіть ставку на власне ментальне здоров’я і не морочте собі голову з приводу чужих поглядів.