Гороскоп на 5 березня

Овен ♈

Місяць у Вашому знаку закликає побалувати себе – і чому ні? Але пам’ятайте: хорошого – потрошку. Користуйтеся моментом, щоб насолодитися задоволеннями, в яких раніше собі відмовляли. Іноді потурати власним примхам просто необхідно.

Телець ♉

Ви сьогодні будете постійно відволікатися, але, на щастя, це тільки допоможе встановити певні рамки. Тільки Вам вирішувати, на що підписуватися і в якому обсязі. Якщо хочете по-справжньому отримувати задоволення від своєї роботи, дуже важливо знаходити час і для відпочинку. Якщо Ви в порядку, то виграють й інші.

Близнюки ♊

Друзі щось забагато вимагають від Вас, але це не означає, що Вами маніпулюють. Не думайте, що вони ігнорують Ваші потреби або щось таке. Більше довіряйте тим, хто готовий заради Вас багато що! Дружба – двосторонній процес. Виявляйте щирість – і отримаєте натомість саме її.

Рак ♋

Щоб домогтися прогресу на кар’єрному терені, просувайтеся вперед повільно, але вірно. Не думайте, що здатні легко винести труднощі і свої, і чужі. Розставте пріоритети і спершу займіться найважливішим. А потім зможете з чистою совістю розслабитися!

Лев ♌

Радісне бачення майбутнього – штука не безкоштовно. Але нехай це не підриває Ваш ентузіазм; просто дивіться на речі більш реалістично. Ви будете максимально ефективні, якщо будете діяти у власному темпі і брати на себе відповідальність за весь ризик.

Діва ♍

Повага до кордонів – штука обопільна. Але якщо хтось переступив межу, не поспішайте судити його занадто суворо. Зараз Ви так пильно оцінюєте те, що роблять або не роблять інші, що просто забуваєте про власні зобов’язання. Краще зводити не стіни, а мости.

Терези ♎

Якщо Ви сподівалися трохи відпочити, на жаль, цього не буде. Переживати про це, втім, не варто. Ваше бажання просто лежати і нічого не робити буде розбито цікавою пропозицією від іншої людини. З іншого боку, не виключено, що Ви все-таки вирішите відкласти вилазку на потім.

Скорпіон ♏

Абсолютно законне прохання може викликати у Вас роздратування. Але така реакція лише означає, що прохання насправді з підступом. Чесно оцініть його, і якщо щось не так – не соромтеся сказати “ні”. Якщо на Вас продовжать тиснути… що ж, нехай нарікають на себе.

Стрілець ♐

Здається, що якось радувати себе після роботи, – саме по собі та ще робітка. Однак тільки Вам вирішувати, як саме розважатися. Ви не зобов’язані бути неодмінно душею компанії. Світила закликають Вас просто робити те, що по душі. І це буде найкращий відпочинок.

Козоріг ♑

Численні домашні справи стануть джерело стресу і тиску. Але краще не переживати про те, що у Вас зовсім немає часу, а радіти стабільності, яку Ви вибудовуєте. У Вас є свій темп і спосіб роботи, і він – самий ефективний і продуктивний з можливих.

Водолій ♒

Дуже втомлює дискутувати з людиною, яка дивиться на ситуацію не так, як Ви. Але крихта відкритості з Вашої сторони допоможе зрозуміти, в чому Ви можете помилятися. Ви зможете зустрітися посередині зі своїм співрозмовником. Якщо він готовий піти Вам назустріч, компроміс більш ніж можливий.

Риби ♓

Іноді трохи шопінгу – це рівно те, що потрібно, щоб стати щасливішими. Але розкидаючись грошима, реальних проблем не вирішити – так їх можна хіба що посилити. Зверніть увагу ось на які речі. Перше – наскільки необхідна ця конкретна покупка? І друге – чи не даремно Ви поспішаєте попрощатися з грошима?