Речі, яких не повинно бути в будинку різних знаків Зодіаку

На наш фізичний стан і настрій впливають різні дрібниці, в тому числі речі, що знаходяться вдома. До одних ми просто звикли, інші гармонійно вписуються в інтер’єр, а від третіх були б раді позбутися, але вони є подарунком, і ми змушені зберігати їх, щоб не образити близьких людей.

Адже кожна така річ серйозно впливає на наше життя. Відповідно до фен-шую, деяких речей варто позбутися, якщо ми хочемо зберегти гармонію зі своїми близькими, бажаємо, щоб будинок був повною чашею, і хочемо уникнути побутових проблем. Давайте дізнаємося, які речі не повинні знаходитися в будинку того чи іншого знака Зодіаку, якщо він хоче жити в гармонії.

Овен

Овен – людина практична, а тому в його будинку немає місця непрактичним речам, які просто припадають пилом на полицях. До них можна віднести всілякі статуетки та вази, особливо виготовлені з крихких матеріалів, на зразок скла або кераміки. Взагалі, якщо предметами не можна користуватися, якщо вони призначені лише для того, щоб насолоджуватися поглядом, Овну вони не підходять. Замініть їх міцними, краще металевими предметами, від яких буде хоча б якась користь. Вони принесуть вам набагато більше задоволення.

Телець

Домашній інтер’єр є предметом гордості для Тельця, тому все тут має бути підпорядковане одному стилістичному рішенню. У будинку цієї людини немає, і не може бути нічого зайвого, що вибивається із загальної композиції. При цьому Тельцям не слід тримати вдома дешеві речі, особливо підробки відомих брендів. Вони будуть виглядати несмачно і з головою видавати бажання господаря виглядати багатшими, ніж він є, що точно не принесе йому, ні щастя, ні слави.

Близнюки

У будинку Близнюка не повинно бути випадкових речей. Буває, наприклад, Близнюк отримує в подарунок гарний предмет інтер’єру, який зовсім не підходить стилістичному рішенню цієї людини і виглядає безглуздо. Від таких предметів потрібно позбавлятися якнайшвидше, адже вони порушуватимуть гармонію в житлі Близнюка, і приноситимуть господареві лише занепокоєння. Представник даного знака повинен вибирати речі для свого будинку виключно сам, і навіть співмешканці перед покупкою повинні цікавитись думкою цієї людини, щоб не було проблем.

Рак

Ракам рекомендується позбавитися від комп’ютера та телевізора, тобто тих речей, які відволікають цю людину від творчої діяльності та роботи над собою. Якщо ж ви не готові позбутися комп’ютерної та телевізійної техніки, приберіть її хоча б із кухні та спального приміщення. А якщо ні, то з вашого будинку піде гармонія, а за нею і сімейне щастя. Водночас у вашому будинку якомога частіше має грати приємна, розслаблююча музика, яка прожене тугу і налаштує на потрібний лад.

Лев

Леви – особистості екстравагантні, а тому ви не здивуєтеся, побачивши на підлозі їхнього будинку шкуру ведмедя, старовинний камін чи вінтажне крісло-гойдалку. А ось нудні, дешеві та абсолютно банальні речі викличуть повне нерозуміння гостей, та неприйняття самого Лева. Від таких речей потрібно якнайшвидше позбутися! До речі, стіни будинку не повинні бути надто яскравими та зухвалими, щоб не відволікати уваги від цінних та ексклюзивних предметів інтер’єру, та й від самого господаря будинку.

Діва

Діву відрізняє потяг до простоти та практичності. Занадто дорогі речі не радуватимуть представника даного знака, швидше викликатимуть занепокоєння і нагадуватимуть про безглузді вкладення. До того ж Діви люблять, коли увага гостей будинку прикута до них, а не до предметів меблів чи бездушних речей. А якщо Дівам подарувати предмет меблів, який їм не до вподоби, але з поваги до дарувальника вони не зможуть позбутися подарунка, ці люди будуть відчувати справжню муку. Тому намагайтеся дарувати Дівам предмети інтер’єру тільки в тому випадку, коли впевнені, що вони їм сподобаються.

Терези

Грубі та прямолінійні предмети з гострими кутами зовсім не підходять представникам знаку Терези. Якщо в них немає плавності ліній, якщо відсутня витонченість, а їхнє споглядання не викликає натхнення, таких речей варто скоріше позбутися. Вони не принесуть гармонії в сім’ю Терезів, і навіть навпаки, почнуть пригнічувати творчий початок особистостей цього знака. До того ж у будинку Терезів не повинно бути холодних, металевих предметів. Їх варто замінити теплими, приємними на дотик.

Скорпіон

Кожен предмет у будинку Скорпіон повинен мати історію, яку можна розповісти гостям свого будинку. Такі речі Скорпіон любить і зберігає їх як найцінніші знахідки у своєму житті. А ось простих речей, про які нема чого розповісти, в будинку бути не повинно. Крім цього, в будинку Скорпіона не повинно бути напівтемряви, наприклад, однієї люстри, що дає мало світла. Кожна кімната в будинку цієї людини має сяяти розсипом вогнів і створювати настрій. Важливо, щоб світло можна було регулювати, від ділового до романтичного.

Стрілець

Для Стрільця важливими є навіть не самі речі, а їхнє розташування в будинку. Представник даного знака не терпить бардаку і лютує, коли його улюблені речі лежать не на своїх місцях, а розкидані по всьому житлу. Крім того, на численних поличках, яких досить багато у Стрільців, не повинно бути пилу. Чистота та порядок – ось запорука гармонії Стрільця. У такій обстановці він може і приймати гостей, і споглядати природу за вікном наодинці з чашкою кави.

Козоріг

Старі речі не для Козорога. Ця людина не сприймає раритетні, вінтажні чи поношені речі, які в інших викликають почуття розчулення та подумки відправляють у безтурботне минуле. Загалом, різноманітний мотлох повинен назавжди залишити житло Козорога. Крім цього, представнику даного знака не сподобаються прості речі, які не несуть думки і не змушують задуматися. Їм потрібні «речі в собі» такі самі загадкові та привабливі, як і сам Козоріг.

Водолій

Водолій – найбільший оригінал серед знаків Зодіаку, а тому його житло не повинно бути схожим на мільйони типових квартир та будинків. Речі, які ви можете зустріти у будь-якому іншому будинку, явно не для Водолія. Можна сміливо позбавлятися їх. Для того, щоб почуватися гармонійно, Водолію необхідні оригінальні, вишукані дрібниці. Нехай вона буде одна, але така, що викликає захоплення! Нарешті, в будинку Водолія не повинно бути душно, а тому плануючи інтер’єр, продумайте заздалегідь спосіб провітрювання приміщень.

Риби

У будинку Риб не повинно бути темно і похмуро. Представники цього зодіакального знаку люблять природу і сонячне світло, а тому їм не підходять дрібні вікна та кватирки. У будинку Риб повинні бути справжні вітражі, які можна відчинити, впустивши в будинок свіже повітря. І жодних жалюзів! Кондиціонер також не впишеться в інтер’єр цієї людини – тільки свіже-свіже повітря! А ще, Риби почуваються незатишно серед грубих металевих предметів із гострими кутами. Їм до душі щось тепле, витончене і химерне, те, що хочеться помацати руками, наприклад текстиль або шовк.

Оригінал