Дружини по знаку Зодіаку – дізнайся, яка ти

Зміст

Правду кажуть, що знак Зодіаку дуже сильно впливає на характер людини та особистість в цілому. Досвідченим людям досить поглянути на звички та манеру спілкування людини й легко можна визначити, яке сузір’я їй протегує. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі досить незвичний гороскоп дружини. Дізнайтеся, як буде поводитися жінка, вступивши в шлюб. Ну або перевірте себе або своїх подруг.

Овен – слабка жінка з сильним характером

Жінка-Овен керується твердою волею, але може стати ірраціональною, романтичною, непередбачуваною в будь-який момент. Вона заводить романи періодично, з цікавості, заради різноманітності або від надлишку сил. У шлюбі з тієї ж причини заводить коханців. Коли вона хоче звернути на себе увагу, то робить це за принципом палаючої в темряві лампи – яскраво і трохи через край. Всі метелики просто ломляться на її світло. А ось іншим такий оборот може не припасти до смаку. Це здатне зіграти з нею злий жарт. Скажуть «Вона лізе напролом».

Вона щиросердна і прямодушним, активна і наполеглива. Якщо хоче свого, то діє прямо, рішуче Їй хочеться подобатися без манірності та різних жіночих хитрощів, а просто так, за красиві очі. Жінка-Овен в особистому житті буде активна і природна. Вона не стане приховувати симпатії та антипатії і може першою освідчитися в коханні. Слабкі чоловіки летять до неї, як нічні метелики на світло. Сильні відчувають, що повоювати з нею доведеться, але покластися на неї можна.

Жінка-Овен може бути і феміністкою, і чоловіконенависницею, але ніколи не буває лицеміркою і не опускається до дрібних чвар Якщо вона вирішує «жити чоловіче життя», то приносить горе собі й іншим, і тоді її чоловік – слабовільна істота на побігеньках, а щастя немає. Коли «нестерпно хочеться заміж», їй так само легко відправитися під вінець, як і не зробити цього вчинку. Занадто багато у неї справ і бажань. Шлюб з Овном явище нерідке. З Левами та Стрільцями Овни теж уживаються. Один недолік в цих відносинах: швидко розпалюються, швидко гаснуть. Але шлюб такий хороший, якщо він не перший.

Коли жінка-Овен думає про сім’ю із Близнюками, Водоліями і Терезами, то спільну мову знайти легко. Подружжя надовго залишаються друзями, партнерами. Шлюб з Козорогом і Раком виходить, якщо чоловік відразу згоден взяти на себе частину домашніх турбот, що, як правило, і буває. Шлюби з Дівою, Рибами та Скорпіоном двома словами не поясниш. Вони рідкісні, але трапляються. Жінка-Овен хороша мати, вірна дружина, поки любить, адже кожен раз вона ідеалізує чоловіка, сім’ю, шлюб і все таке інше. І кожному своєму чоловікові вона народжує по дитині. Ця жінка вміє постояти за себе, свого чоловіка, дітей і сім’ю. Вона господиня в тому сенсі, що головна у своєму будинку та охоронниця домашнього вогнища. Втримати красиву жінку-Овна поруч з собою важко. По-перше, через дух змагальності, а по-друге, їй же завжди потрібно відповідати. Вона повинна в чомусь визнати перевагу чоловіка, щоб підкоритися йому. Якщо чоловік не буде дурнем, то направить її енергію в мирне річище і дасть їй розумну свободу. Інакше вона її сама візьме, не питаючи дозволу.

Жінка-Овен повинна відчувати себе особистістю, центром всього. Вона вміє домогтися свого, обігнати на повороті представника чоловічої статі, який забарився. Не реалізована жінка-Овен небезпечна і нещасна одночасно. Довіра і чесність стосовно неї є обов’язковими. А сваритися з нею потрібно періодично, але по дрібних питаннях. Це надає смаку шлюбу і не дає крові застоюватися. Дух суперництва проявляється в ній не тільки в роботі, спілкуванні, але і в одязі. Але за великим рахунком, для неї завжди важливіше не те, як одягнений чоловік, а що він собою являє.

Телець – господиня мідної гори

Жінка-Телець – натура багато в чому консервативна і вельми передбачувана. Це дочка Венери, а Венера – це любов і краса світу в його тілесному, живому втіленні. А красу світу не можна відчути в неспокої та в злобі днів. Венера – це чеснота і чуттєвість, привабливість і органічність, природність і чарівність. До всього іншого жінка-Телець володіє тими якостями, які часто псують чоловікам, але прикрашають слабку стать. Однак жінка-Телець не так вже й слабка. І якщо її не вистачає на рішучі та швидкі дії, то постійні зусилля їй по плечу. Важко сказати, яка саме доля підходить їй найбільше. Напевно, найголовніша її риса – завжди залишатися жінкою. Бути жінкою – це саме по собі складна і відповідальна робота. І жінки-Тельці з цією роботою справляються. Вони беруть в полон саме жіночністю, красою, внутрішнім спокоєм, ніжністю.

Жінка-Телець ревнива, відноситься до чоловіка як до своєї власності. Зрад не прощає, оскільки ідеалізує життя і намагається жити за правилами та законами пристойності. Відрізняється великою впертістю і бажає існувати відповідно до свого внутрішнього закону. Почуття обов’язку щодо близьких – її неодмінна риса характеру. З цієї ж причини вона боїться різких життєвих поворотів і стоїть на сторожі стабільності. Жінка-Телець шукає надійного, забезпеченого чоловіка і згодна присвятити йому своє життя. На одні обіцянки вона не купиться, подвигів в ім’я світлого майбутнього здійснювати не буде.

Жінка-Телець і сама вміє бути гідною подругою, доброю господинею, вірною дружиною і вимогливою матір’ю. Цей талант дається їй від народження. А також вона вміє збирати й накопичувати, зберігати й оберігати, втішати й надихати чоловіка на вчинки.

Її привертають справжні чоловіки, мужні та надійні. Вона вміє створити затишок, вести домашнє господарство і подобатися, як ніби народжена саме для сімейного життя і любові. Відразу варто застерегти її від шлюбу з Левами, Овнами й Близнюками, надто вже статистика розлучень невтішна. Класичний випадок – шлюб з чоловіком-Водолієм. Прикладів маса. Жінки-Тельці добре уживаються з чоловіками свого знаку.

Близнюки – нестерпна легкість буття

У жінок-Близнюків жіноче серце, але чоловічий розум. Вони розбираються в чоловічій логіці. Їм все можна пояснити словами. Але така подвійність несе в собі розбіжність і як наслідок – нервовість. Жінки-Близнюки легко ставляться до взаємовідносин статей і шлюбу. Жінки-Близнюки так само невимушено вступають в контакт з чоловіками. Вони готові перепробувати масу варіантів, перш ніж зупинити свій вибір на самому прийнятному. Вони рухливі в спілкуванні, розумні, життєлюбний, життєрадісні, дотепні, легко йдуть на авантюри. Тому в родині жінки-Близнюки є не тільки дружинами, коханками та господинями, а й друзями і керівниками своїх чоловіків.

Ділові якості вони виявляють без праці та вважають за краще добиватися своїх цілей своїми зусиллями, не сподіваючись на провидіння і фортуну. Жінки-Близнюки легко наслідують, імітують, проявляють вольові риси характеру і готові боротися за своє щастя.

Вони люблять вухами, але цінують практичність і вміння бути в курсі подій. Їх приваблюють яскраві і незвичайні вчинки, сам процес залицяння. Жінки-Близнюки люблять гостей, поїздки, різноманітність. З ними не засумуєш, але вони нудьгувати теж не люблять.

Жінки-Близнюки згодні визнати, що в астрології щось є, але чоловіків будуть вибирати на власний розсуд: демократично, практично і безтурботно. І нікому не відмовлять в увазі. Головне, щоб розумний був і відповідного рівня… Формалізація відносин в цьому випадку – запорука успіху. Можливо, за сучасними мірками це й на краще. Але одна справа – легкий флірт, і інше – коли відносини набувають глибину. Тут Близнюки ну просто ніякі. Їм важко встановити глибокий емоційний контакт з партнером. Не те щоб вони не хочуть цього. Просто вони не розуміють, про що йде мова. Жінки-Близнюки повинні знати про цей свій недолік або перевагу (все залежить від погляду на ситуацію). Але і їхнім кавалерам не завадить мати інформацію з цього приводу, щоб не вимагати від улюбленої того, що вона не може.

Жінки-Близнюки добре уживаються зі своїм знаком. Швидко і весело вони утворюють подружні пари з Овнами. З Козерогами у Близнюків відносини складаються природно, вони доповнюють один одного. Часто в такій парі виникають успішні ділові відносини. Хочу попередити з приводу шлюбів з чоловіками водної стихії. Це як раз той випадок, коли логіка розуму і нелогічність почуттів виявляться в нестійкому стані, а це майже завжди нерозуміння й образи.

Рак – принцеса на горошині

Жінка-Рак – натура тонка, чутлива, хоча і приховує це. Розумітися на шлюбі та народжена для сімейного життя. Може брати на себе різні соціальні ролі, але ніколи не принесе їх в жертву особистому і сімейному добробуту. У виборі чоловіка, як і взагалі в житті, вона прагматична і ретельно вибирає собі чоловіка, попри всю свою ефемерність і мрійливість. Жінка-Рак часто є загадкою для чоловіка, який звик думати головою й оперувати фактами та не звертає уваги на тонкі нюанси відносин.

Жінка-Рак відрізняється значними змінами в настрої та, як це не дивно, дуже практична в життєвих реаліях: стосовно шлюбу, сім’ї, побутових проблем, майна, квартирного питання. Класична астрологія стверджує, що жінки-Раки підпорядковуються впливу самої жіночої планети – Місяця. Це світило якраз і наділяє їх названими якостями. Вона – прихильник спокою і гармонії, сімейних традицій і цінностей. Поєднує в собі строгість і романтичність, розум і почуття. Це хороша і турботлива мати, вірна дружина. У такій жінці сильно розвинене почуття обов’язку. Сім’я і дім у неї часто стоять на першому місці.

Жінки-Раки насправді твердо знають, чого хочуть від життя і від своїх обранців. Чоловіка ця жінка вибирає такого, на якого можна покластися і який би її забезпечував. Тому нерідкі її шлюби з сильними чоловіками, попри те, що Близнюки, Терези та Водолії просто не розуміють її емоційного життя, а Овни, Леви і Стрільці не можуть пояснити її вчинків.

Лев – ярмарок марнославства

Жінка-Лев добре розуміє різницю між любов’ю, сексом і шлюбом. Вона готова відразу встановлювати з чоловіком партнерські відносини й пред’являє до чоловічого племені високі вимоги. Жінка-Лев і сама не збирається поступатися без бою першого місця в соціальних змаганнях з чоловіками, псуючи їм неабияку кількість крові та нервів. Домігшись бажаного, жінка-Лев заспокоюється, бо, попри всі свої вольові якості, прийме забезпечене і передбачуване існування, яке, як відомо, не побудуєш в безперервних боях за особисте щастя.

Жінка-Лев любить світське життя, розваги, багатство, прагне до високого становища і керівної ролі. Обожнює перебувати в центрі уваги або на керівній посаді. Вона досить прагматична, реалістична, енергійна і пихата.

Жінка-Лев володіє розвиненою волею, може постояти за себе, свою сім’ю і свої уявлення про життя. Її ставлення до дітей може бути еталоном, якщо вона має намір заводити дітей. Володіючи великою внутрішньою енергією та амбіціями, жінка-Лев реалізуватися в сім’ї повністю не може, тому буде прагнути до активного життя поза домом – на роботі, в спорті, де завгодно. Вона частенько підминає під себе чоловіка і бере керування всіма сімейними справами у свої руки. Як правило, так виникають нещасні сім’ї.

Жінка-Лев вибирає або сильного, наділеного владою і багатством чоловіка, або того, ким легко зневажати. Особливих астрологічних пристрастей вона не виявляє, оскільки, як уже було зазначено, ніколи не робить шлюбного вчинку спонтанно, за покликом серця або через примхи. До того ж вона легко формалізує відносини, виходячи із загальної вигоди та зручності спільного існування. Почуття власної гідності, благородство душі допомагає їй виходити гідно з різних життєвих ситуацій. Якщо така жінка наділена високими внутрішніми ідеалами, то може служити прикрасою будь-якого суспільства.

Діва – тиха заводь

Володіє спокійним, рівним характером. Їй в рівній мірі властиві почуття обов’язку перед близькими та співчуття слабким. Це зразкова господиня, вона працьовита, економна, старанна, завжди готова допомогти. Практичність і реалізм не дають їй втратити ґрунт під ногами. Однак жінка-Діва не прагне до кар’єри або слави й готова принести всі ці соціальні перевертні в жертву заради сімейного і домашнього щастя. Дітей вона заводить знехотя, але виховувати їх буде упереджено.

Жінка-Діва або дуже акуратна, або нечупара. Або спрямована до ідеалів, або занурена з головою в рутину життя. Вона скоріше моральний зразок, ніж його протилежність. Зазвичай вона утримує будинок в ідеальному порядку і живе за узаконеним правилам. Жінка-Діва емоційно стримана, часто нерішуча, любов планує, а справи пускає на самоплив. Ця особа тонкої душевної організації, і її можна образити необережним словом.

Жінка-Діва довіряє розуму нарівні з серцем. Тому більше за інших відчуває свою незахищеність і розрив між бажаним і дійсним. Щоб справитися з цією психологічною невдачею, вона намагається зайняти себе справами, турботами, обов’язками, які нескінченні та потсійні. Жінка-Діва скромна, сором’язлива, але нерідко забуває про це. Вона вибирає чоловіка, який відповідає її вимогам і уявленням. І тому часто розчаровується в чоловіках.

Терези – снігова королева

Жінка-Терези поєднує в собі ефемерність, м’якість, ввічливість і жорсткість, вольові та бійцівські якості. Зазвичай це гарна, тонка, приваблива людина. Однак неемоційність і деяка пихатість – це жінці-Терезам властиво. Вона високо себе цінує і створена для світського, неважкого життя. Жінка-Терези обожнює приємне спілкування, комфорт, вона не пристосована до серйозних фізичних і психічних навантажень. Майбутній чоловік повинен знати це й оберігати свою обраницю від різких змін і негараздів.

У жінки-Терезів розвинене почуття прекрасного, але вона може здаватися холодною та відстороненою. Це робить її схожою на Снігову королеву з відомої казки. Вона володіє мистецтвом подобатися, оскільки теж знаходиться під заступництвом планети жіночої краси та краси взагалі – Венери. Навколо неї завжди крутяться чоловіки. Вона може бути еталоном жіночої краси. Однак, вона, виявляючи дружність і конформізм, плутає любов і гарне ставлення до себе. Доросле життя жінка-Терези починає рано. Чоловіка вибирає собі сама і в шлюб вступає неодноразово.

Скорпіон – відьма за місцем проживання

Не спокушайтеся тим, що вам дісталася жінка чуттєва, загадкова, скромна, пластична, вразлива. У всякої медалі дві сторони. І ваша ніжна лялечка, між іншим, вміє за себе постояти. ЇЇ внутрішнє емоційне життя багате та насичене. Вона володіє твердим характером, ніжним серцем і цілеспрямованим розумом. У образу себе не дасть. Вона емоційна і романтична в особистому житті, але це не заважає їй бути практичною в справах і роботі.

Світловолосі жінки-Скорпіони разюче нагадують Дів, але у них є і свої споконвічні якості та звички.

Жінка-Скорпіон може одночасно проявляти жіночий характер і показувати вольові якості. Їй би витрачати свою енергію за межами дому та бажано в мирних цілях. Жінки такого типу наділені особливим чуттям та інтуїцією. Скорпіон інстинктивно знає, хто її обранець. Вибирає собі чоловіка сама. Свіжий кавалер лише щось невиразно передбачає щодо майбутніх перспектив, а наша лиходійка наперед бачить, що і як у неї з ним буде. Особливо не помиляється вона в оцінці чоловіків. Скорпіони ревниві до божевілля.

Жінка-Скорпіон може впливати на свого чоловіка жіночими чарами досить результативно, йому для цього не обов’язково перебувати поруч, досить її думок з цього приводу. Клеопатра зневажає гордим Антонієм, як хлопчиськом, і не розлучається зі своїми отруйними зміями. Цариця Савська не боїться оскаржити самого Соломона. Закохана Маргарита краще самого майстра знає, що тому потрібно, і готова за нього і в вогонь, і в воду. Цариця ночі Шахерезада тисячу і одну ніч дурить тупуватого властолюбця Шахріяра. Все сходить їй з рук. В імпровізованому салоні нашої мадам звучать казки, повні романтики, пригод, таємниць і еротики. Вона – відьма, скажу вам по секрету.

Та, що водить дружбу з чортом і літає у свята на мітлі. Змови, прокляття, лікування травами — все це по її частині, вона притягує до себе чоловіків як магнітом або, навпаки, відштовхує їх відразу. Це пояснюється чуттєвими флюїдами, які від неї виходять. Вона як вампір, але в цьому не винна, оскільки вампір від народження. Смертельна фатальна краса – це ж про неї! Отруїть і з’їсть. Як павучиха “Чорна вдова”, що поїдає свого коханця після ночі любові.

Скорпіони уживаються з Овнами та Козерогами. Така пара – не тільки сім’я, а й маленький творчий колектив. Чоловік-Телець явно не герой її роману. А ось на раків слід звернути пильну увагу. Два Скорпіона, як і два Павука, не живуть в одній сімейній банці. Зате з Рибами – дуже навіть. Це споріднені душі. Діва і Близнюки для неї занадто логічні та малоемоційні. Те ж саме можна сказати про Терези і Водоліїв. У різних світах живуть, нічого не поробиш. Непрості відносини у Скорпіона і зі Стрільцем. Взагалі її шлюб з чоловіками вогняних знаків завжди висікає іскри творчості. Жінка-Скорпіон – коханка і бойова подруга, доброчесна дружина і вакханка.

Жити з жінкою-Скорпіоном під одним дахом — це пригріти змію на грудях. Пригріта гадюка вірна, чуттєва, турботлива, готова йти за коханою людиною і в горі, і в радості та все це до тих пір, поки є любов і вірність. Нерозумно звинувачувати отруйну змію в отруйності. Адже отрута – це не тільки отрута, але і ліки. Чоловік, який в цьому розбирається, може стати щасливим зі своєю з обраницею.

Жінка-Скорпіон бажає цілком належати чоловікові та одночасно керувати ним. Волайте до її чеснот, і тоді ваша зазнана буде для вас подарунком, а не покаранням. Заслужіть її любов. І на вашу любов вона відповість потоком почуттів найвищої проби.

Стрілець – амазонка в домашньому інтер’єрі

Жінки-Стрільці в дитинстві не грають в ляльки, а вважають за краще бігати з хлопчаками, лазити по деревах і парканах, збивати коліна і залишатися своїм хлопцем до самого заміжжя, якщо воно, звичайно, настає. Раніше за інших вони дізнаються смак поцілунку, губної помади та запах тютюну. Не зі злого умислу, щоб звести в могилу батьків, а просто з цікавості або за компанію.

Жінка-Стрілець обожнює розваги, застілля, походи, танці, рухливі види спорту, любить компанію, не любить інших жінок. Вона взагалі то і не приховує, що хотіла б народитися чоловіком. У всякому разі, буде тримати себе з чоловіками на рівних. Вона амазонка: схопиться на скакуна, натягне тятиву лука.

Рух на захист прав жінок вона підтримує, але вступати в стрункі ряди феміністок або організованих лесбіянок не поспішає. Вона знає: є ще жінки, які люблять тихі сімейні радощі, наприклад чистку картоплі, і не збирається захищати всіх від чоловічого свавілля в боях за рівноправність. Для неї особиста свобода і незалежність, здобуті власними руками, важливіші гіпотетичної боротьби за спільні жіночі ідеали.

Жінка-Стрілець повинна час від часу стрибати з парашутом, займатися бігом, їздити на конях, кататися на гірських лижах. Краще бій на рапірах, орієнтування на місцевості, стрільба по живих мішенях. Тоді у неї будуть гарний настрій, прекрасний апетит і здоровий колір обличчя. Не всякий чоловік годиться на роль чоловіка для Стрільця. Вона сама вважає за краще вибрати собі кавалера, а чоловіком схильна командувати.

Синя панчоха, вічно зайнята, нескладна командирка знаходить собі м’якосердого і рівного собі по духу і переконанням чоловіка. Але цей чоловік буде потім прати пелюшки, варити обіди та бігати по магазинах і питати: “де ти була?! Знову затрималася на роботі?!” Якщо зібрався одружитися, одружуйся, а не виходь заміж… жінка-Стрілець – особа, що захоплюється, їй нічого не варто закохатися з першого погляду або нажити собі ворогів через наївну простодушність та нежіночі замашки.

Вона ставиться до шлюбу без трепету і томління. Жінка-Стрілець рано вискакує заміж, швидко народжує, скоро дізнається, почім фунт лиха сімейного життя, і погано вчиться на своїх помилках. Вона входить в стан шлюбу легко і невимушено. Наприклад познайомившись з чоловіком на пляжі, вечірці, під час сходження на вершину, і починає сімейне життя відразу — там, де стоїть. До сексу вона готова ставитися як до спортивних змагань, бодибілдингу, шейпінгу і туризму.

Жінка-Стрілець не схильна пов’язувати себе зобов’язаннями та накладати на себе відповідальність. Її батьки нерідко перебувають у розлученні, а її власне сімейне життя сповнене несподіванок. До подвигу матері-героїні вона не готова. Одноманітність, в тому числі сімейного життя, вона переносить болісно. Почуття свободи для неї необхідне як повітря.

Жінка-Стрілець залишиться з чоловіком, якщо знає, що може піти від нього в будь-яку хвилину. З домашнім господарством у неї туго, і не через лінь, нелюбов до сім’ї або байдужість до дітей, а чисто астрологічно. Стрілець-домогосподарка – видовище жалюгідне, протиприродне і недовге. Дітей її часто виховують бабусі. За їхньою кількістю (і дітей, і бабусь) можна визначити число її шлюбів. Швидко відправившись в шлюб, вона так само швидко з нього і виходить. Коли юнацький запал стихне, а вік зажадає, щоб його приховували, жінці-Стрільцю завжди є про що згадати.

Розумний чоловік не допустить, щоб його войовниця проводила дні в спілкуванні з каструлями, — вона ж не витерпить і піде до іншого. Чоловік повинен дати їй свободу, звільнити від рутини та звичайно ж здати в архів ідеалістичні уявлення про те, якою має бути берегиня домашнього вогнища (кухня, діти, церква). Якщо вона захоче завести собаку, потрібно погоджуватися, вибравши таким чином з багатьох зол найкраще.

Життя для жінки-Стрільця кухнею, дітьми та церквою не обмежується. У світі стільки цікавого і таке розмаїття спокус – в кіно, спорті, модельному бізнесі, на естраді. Як не спробувати? І вона вдома не сидить, пробує. Астрологічних переваг жінки-Стрільці не виявляють. Одне можна сказати точно: чоловіків вони вибирають самі та роблять це періодично. Вона почне судити по тому, що він зробив в житті, і за зовнішнім виглядом: як одягнений, підстрижений, яку обрав краватку. Закінченість, стриманість, скромність, традиційність притаманні їй, як нікому.

Козоріг – Карнегі в спідниці

Один із символів Козорога – образ нареченої. Тому дівчина-Козоріг більше за інших сповнена очікувань гідного чоловіка, планів на майбутнє, передчуттів і побоювань. Вона може засидітися в дівках, тому що…

А. довго вибирає. Їй важко догодити, чоловік повинен відповідати її мріям, бути особистістю і мати якщо не заслуги й становище в суспільстві, то перспективи всього цього. І тоді вона буде самовіддано допомагати йому домагатися перемоги, жити його справами та успіхами, сприймаючи їх як свої, або сама поставить перед чоловіком потрібну мету.

Б. вона не проти домогтися чого-небудь в житті своїми руками, і тоді сім’я і чоловік – тільки перешкода на шляху до мети. Дружина вона надійна, працьовита, чесна, господарська, але все це потрібно заслуговувати та підтримувати кожен день, відповідаючи її уявленням. Але поки вона – дружина, чоловік випраний, нагодований, вмитий і знає, що йому робити й навіщо.

Жінка-Козоріг і без штудіювання Карнегі легко орієнтується в побутовій психології. Якщо вона захоче вплинути на чоловіка і шкурка варта вичинки, то буде йому посміхатися, називати на ім’я, вислуховувати його проблеми, пояснювати, чому чоловікові має бути з нею добрим… Мати вона вимоглива, дітей тримає в строгості, піклується про їхню освіту, виховання і перспективи.

Можливо, дитині не вистачить любові та ласки, але психологічний настрій, в якому вона росте, зробить її долю осмисленою і результативною.

Вдалі її шлюби з рибами, Дівою, Скорпіоном і Тельцем. Поганий, але не нудний шлюб з Раком. Непоганий, але нудний — з Козорогом. Однак жінка-Козоріг не шукає легких шляхів і вважає за краще виходити заміж за важких партнерів, щоб як слід помучитися з «справжнім» чоловіком. Так, вельми поширений шлюб з Близнюками. Ще складніше складаються відносини з Левом, Овном і Терезами. Чоловіки-Стрільці не рекомендуються. Занадто великі і тяжіння, і психологічна прірва між людьми.

Але шлюбів таких задосить. Аналогічна картина і з чоловіками-Водоліями. Одумайтеся! Чого ви хочете – сімейного щастя чи сімейної кар’єри з перспективним ковбоєм? Ви візьметеся ліпити з нього щось на свій смак, а все, що йому від вас потрібно, — це комфорт і сухість!.. Працьовитий, цілеспрямований і розважливий Козоріг не відразу, але домагається успіху. При бажанні жінка-Козоріг може проявитися в будь-якій професії.

Кар’єра героя і Політика їй теж по плечу. Вона в рівній мірі може використовувати для цього власні таланти, зв’язки й ділові якості. Козороги суворі в побуті. Здоровий глузд, почуття смаку надає цій жінці особливу чарівність.

Водолій – загадка природи

Водолій — знак загадковий, а жінка-Водолій — тим більше. Зрозуміти її складно, вона і сама себе не розуміє. Вчинки її непередбачувані, слова несподівані, думки незвичайні. Чоловіки у неї теж екзотичні. Наприклад, жертва пластичної хірургії, арабський шейх або гомосексуаліст. Жінка-Водолій готова закрити очі на багато що, але її обранець повинен бути особистістю, і бажано особистістю з великої літери.

Жінка-Водолій не пасує перед труднощами та не боїться чоловічої роботи. Вона легка на підйом і невимушена в спілкуванні. Однак завжди непередбачувана й оригінальна. Неодмінно повинна зробити кар’єру, обов’язково мати будинок, сім’ю і дітей і… політати на винищувачі.

Жінка-Водолій – натура незалежна, самостійна, товариська, оптимістична. Це завжди викликає інтерес у чоловіків. Вона володіє розвиненим розумом і дотепністю. Завжди приходить на допомогу, співчуває і намагається зрозуміти. Їй властиві приязність і доброзичливість.

Жінка-Водолій легко закохується і страждає від чоловічого егоїзму. Плутає дружбу з любов’ю, від чого буває багато розчарувань. З чоловіками може перебувати в досить дивних відносинах і вступає в шлюб за розрахунком, через переконання і з цікавості. Не любить забобонів і святенництва, не визнає одноманітності в особистому житті.

Ще вона ідеалістка. Заміж виходить по багато разів. Інститут шлюбу – це анахронізм. З таким твердженням рано чи пізно погодиться будь-яка жінка-Водолій. Середньостатистичний Водолій буває в шлюбі не менше двох разів або обходиться без цього неподобства зовсім.

Сатирик сказав, що багато людей ретельніше вибирають взуття в магазині, ніж супутника життя. Легкість, з якою ця дівчина вступає в шлюб, вражає уяву. Річ у тому, що жінка-Водолій виходить заміж не за людину, а за образ, який собі створила. До того ж її волелюбний характер і нетривіальні погляди на життя мало вживані в сімейному побуті.

Жінці-Водолій потрібно шукати чоловіка, який дивиться на світ її очима, вибирати чоловіка за інтересами та займатися з ним однією справою. В першу чергу потрібно зупинити свій вибір на Близнюках, терезах і Водоліях. Але і в цьому випадку виходить щось хаотичне і безсистемне. Але раз на раз не доводиться. Відносно вдалий шлюб з Терезами. Чудово йдуть справи зі Стрільцями. З Левами все непросто. Плачевні історії з Дівами.

Риби – жінка на межі нервового зриву

Жінка-Риби – жінка з жіночим характером і часто еталонною красою. Якщо вона не бере зовнішністю, то візьме внутрішньою красою.

Як і жінки-Скорпіони, Риби – найкращі актриси. Багато в чому це пояснюється послухом, сугестивністю, пластичною психікою і глибокою емоційністю. Це ніжне серце: багато почуттів, мало логіки. Жінка-Риби більше довіряє своїй підсвідомості й серцю, ніж доводам розуму. Ця істота ефемерна, неземна і приваблива. Велика сугестивність і здатність до мімікрії дозволяє їй грати безліч соціальних ролей і виступати в різних іпостасях — від поборниці моральності до жінки, не схильної слідувати моралі. Вона влюблива і частенько йде на жертви заради коханої людини.

Жінка-Риби живе вірою, надією і любов’ю, хоча в повсякденному житті це і непомітно. Часто обманюється у своїх очікуваннях і потрапляє під чужий вплив. Риби дбайливі, завжди готові поспівчувати. Вони нададуть душевну підтримку, увійдуть в положення. Будь-який представник чоловічої статі може відчувати себе чоловіком поруч з такою жінкою. Тому риби користуються успіхом у чоловіків. Але і самі в боргу не залишаються. Дружина це не дуже вірна, але дуже хороша. Так само як і мати. Зазвичай знаходить своє щастя в сім’ї. На її долю сильно впливає чоловік, який перебуває поруч.

Від того, який її обранець, залежить її життя. “Вона його за муки полюбила” – ситуація, яка часто зустрічається у Риб. Невелика воля і залежність від нераціональних думок робить їх легкою здобиччю пройдисвітів. Вони притягують до себе чоловіків-паразитів і невдах всіх мастей. Співчуття ж призводить до того, що “мученик” поступово перетворюється в мучителя. У житті Рибам нерідко доводиться помучитися. Але мучитися вони вміють.

Жінці-Рибам необхідна людина, на яку можна спертися, яка показала б їй ясні орієнтири. Чоловік позитивний надає на неї потрібний вплив, і вона піде з ним по життю рука об руку, буде підлаштовуватися під нього, пластично, непомітно для себе змінюючись зовні та внутрішньо, знаходячи опору, стійкість і свій сенс в житті. Чоловіки Раки, Козероги, скорпіони та Тельці астрологічних побоювань не викликають. Відносини з Дівою вимагають витримки й нервів. Шлюб з рибами нуднуватий. Шлюби з представниками інших знаків Зодіаку проблематичні. Ось жінкам-Рибам і доводиться страждати…

Оригінал