Ось хто зі знаків Зодіаку найчастіше дратує людей

Овен

В силу свого скаженого темпераменту і невгамовної енергії Овни славляться вискочками. Вони завжди попереду планети всієї і жахливо дратуються, коли хтось, хто, на їхню думку, повинен стояти в упряжці поруч, тягнеться у хвості.

Але і не дай Боже комусь вирватися вперед. Це ще більше розлютило б Овна, і він в пух і прах рознесе все і всіх навколо, відвойовуючи собі лідерську позицію. Що при цьому відчувають люди, Овна мало хвилює. Він рідко замислюється про думку оточуючих і тим більше йому наплювати, що він своєю поведінкою може когось дратувати. Але якби Овен тільки міг поглянути на себе з боку і відчути хоч дещицю власної впертості або безцеремонності, зрозумів би, чому деякі вершини до успіху йому даються особливо важко.

Рак

Головна дратівлива риса Раків – песимізм. Понити і поскаржитися для них так само природно, як подихати. Рак, який не ниє – не Рак, або він просто посперечався на великі гроші, що протримається цілий день без скарг. Можна заперечити, що скаржаться і голосять всі люди. Але так можуть думати ті, хто не був у близькому контакті з Раком. Цьому знаку варто дати пальму першості і звання головного скиглія Зодіаку.

Більшість Раків – консерватори. Вони «страждають» обмеженою точкою зору і не бажають чути чужі доводи про інший погляд на проблеми і світ в цілому. Раки вибудовують броню з захисту своїх песимістичних переконань. Підсвідомо вони розуміють, що для щастя потрібно працювати, змінюватися. Робота над собою руйнує деструктивні програми, що дається вкрай складно. Понити набагато легше, однак це позиція жертви.

Діва

Діви дратують своєю любов’ю повчити і покритикувати. Вони чомусь впевнені, що істина відома тільки їм. У Дів, як в тій приказці, є тільки їх думка і неправильна. Спочатку може здатися, що вони дійсно завжди праві. Так і є. Діви розумні, здатні глибоко аналізувати і знаходити мудрі рішення. Але якби люди цього знака вміли роздавати поради і зауваження, тільки коли у них запитують, ціни б їм не було.

Є і ще один знаменитий порок у всіх Дів – педантичність. Цілком можливо, що любов до порядку багатьох в Дів не дратує, а навпаки – дисциплінує. Але це знову-таки тільки якщо Діви не лізуть зі своїми моралями і мають міру в порядку. Їм потрібно засвоїти, що іноді люди в створеному хаосі краще орієнтуються, ніж вони у своїй математичній впорядкованості.

Риби

Лусочок на шкірі у Риб не вистачить, щоб перерахувати якості, якими вони можуть дратувати оточуючих. Але є у них і один дуже надійний захист від надмірно дратівливих людей. Риби геніальні маніпулятори. Вони перед проявом своєї деструктивної якості роблять людині «укол» з почуття провини, жалості або ніжності, а вже потім дозволяють собі бути собою.

На жаль для Риб, у деяких людей є до них протиотрута, і всі хитромудрі хитрощі розсипаються немов горох об стінку. Але, можливо, це і добре, інакше як по-іншому Риби дізналися б про те, що переходять межу, а домагатися своїх цілей потрібно вчитися через вдосконалення позитивних якостей, яких у них теж чимало.