Гороскоп на 29 серпня 2023 року

Овен ♈

Не бійтеся використовувати всі свої спонтанні ідеї – іноді вони є Вашим найкращим захистом проти загрузання в жахливій рутині або досить нудному житті. Виправляти становище після того, як хтось помилився – це не ознака неповаги до цієї людини, це розумне рішення отримати максимум користі з негативної ситуації. Не обмежуйте свої власні амбіції недоречним бажанням не зачепити почуття інших людей. Дбати тільки про себе – це не злочин.

Телець ♉

Ви з розумінням ставитеся до поточної проблеми друга чи колеги, бо ви колись самі були в такій самій ситуації. Скористайтеся своєю здатністю співпереживати, щоб допомогти йому відчути себе краще – відведіть його вбік і підбадьорте або надішліть повідомлення зі словами підтримки. Переконайте її в тому, що вона зможе це подолати, і в результаті стане сильнішою. Ваші слова розради означатимуть для неї набагато більше, ніж Ви можете собі уявити.

Близнюки ♊

Сьогодні вкрай важливо вибрати відповідного партнера, якщо ви хочете досягти справжнього успіху. Навіть якщо Ви просто обираєте приятеля для лабораторного досліду, пасажира, що сидить поруч в автобусі або поїзді, або того, хто допоможе Вам підняти щось важке, Вам потрібно буде переконатися, що Ви обрали кращу людину для цього завдання, а не просто ту, хто Вам більше сподобався. Хороша новина в тому, що Ви володієте прекрасною здатністю визначати чийсь характер.

Рак ♋

Вам здаватиметься, що останнім часом Ви занадто часто отримували відмови, але чому ж Ви думаєте, що повинні постійно чути “так” у відповідь? Можливо Вам доведеться займатися тим, чим Ви не хотіли – крихітна невдача в організованості! Скоротіть кількість недоліків у своєму житті. Звісно, іноді Вам потрібно уникати дурниць навколишнього світу, але переконайтеся, що Ви робите це безпечним способом! Змиріться з тим, що Ви не можете робити те, що хочете тоді, коли хочете. Це називається зрілість.

Лев ♌

Якщо Ви хочете допомогти другу, який переживає важкі часи, єдине, що Вам зараз потрібно робити – це слухати. Йому просто потрібно висловитися. Він не шукає виходу чи навіть поради – йому просто потрібно знати, що є той, хто його підтримує і готовий приділити час або навіть цілий день, щоб показати свою турботу. Роблячи це, Ви значною мірою посприяєте підняттю її настрою. І він буде готовий вислухати Вас наступного разу, коли Вам це знадобиться.

Діва ♍

Здорові амбіції – це добре. Але як усім відомо, є таке поняття як “занадто”. Ви зараз ризикуєте переоцінити свої сили. Перш ніж Ви досягнете точки кипіння, Вам потрібно визначитися, який із проєктів Ви відсунете на другий план. Ваш графік тріщить по швах, тому Вам потрібно зробити перерву. Вам краще одразу щось скасувати, ніж просто перенести, тож вирішіть до кінця дня, чого Ви позбудетеся.

Терези ♎

Без сумнівів, Вам буде ніяково оголювати свою душу комусь із начальства, але повна відкритість зараз виправдана. Вашому керівництву потрібно зрозуміти Ваші мотиви для того, щоб довірити Вам велику відповідальність. Ділячись своїми ідеями і спонуканнями, ви дасте їм більш чітке уявлення про те, в чому ви можете досягти успіху. Вони теж люди і хочуть налагодити з Вами всього лише людські стосунки. Дозвольте їм це зробити! Не бійтеся тих, хто має над Вами вплив.

Скорпіон ♏

Ваші друзі та колеги досить гнучкі, щоб допомогти вам у всьому, але вам доведеться попросити їх про це. Якщо Ви озвучите свої плани і змиритеся з будь-якими складнощами, які на Вас чекають, то все буде простіше, і ритм Вашого дня буде якраз таким, як Вам потрібно – пригальмуйте, якщо Ви займаєтеся якимись складними питаннями, або прискортеся, якщо Ви на авто-пілоті. Дуже важливо з самого ранку налаштуватися на те, що на Вас чекає протягом дня. Чим раніше Ви будете готові, тим краще.

Стрілець ♐

Чиїсь чесні слова можуть трохи зачепити, коли Ви їх почуєте, але Вам потрібно бути вдячним за прямолінійність цієї людини. Вона достатньо Вас поважає для того, щоб сказати правду і знає, що Ви емоційно готові винести її. Прислухайтеся до будь-якої критики на свою адресу і робіть із цього висновки. Вимкніть свій захисний механізм – він лише завадить Вам стати краще. Не ігноруйте те, що Вам не подобається. Вам потрібно це усвідомити і рухатися вперед!

Козоріг ♑

Ваші плани безумовно працюють! До кінця дня ви побачите незаперечні ознаки успіху, тому приготуйтеся відзначити цю радість! Не зовсім розумно ділити шкуру невбитого ведмедя, але немає нічого поганого в тому, щоб похвалити себе за добре виконану роботу. Тож влаштуйте собі вечерю в ресторані, купіть те модне вбрання, на яке Ви поклали око або просто заплануйте виспатися завтра!

Водолій ♒

Останнім часом Ви занадто сильно себе обмежували, тому зараз може бути вдалий час для того, щоб трохи розслабитися. Вам не обов’язково бути настільки вимогливим до себе для того, щоб домогтися поставлених цілей. Іноді Вам потрібно підбадьорювати себе замість того, щоб тиснути! Єдина людина, яку Ви повинні задовольняти – це Ви, тому зробіть собі невелику поблажку. Виберіться і повеселіться сьогодні, побайдикуйте! Не сприймайте життя так серйозно – і Ви будете вражені своїми досягненнями!

Риби ♓

Коли Вашому начальству знадобиться сьогодні доброволець, викличтеся першим! Візьміть на себе роль основного лідера. Якщо Ви постійно дозволятимете іншим обіймати керівні посади, а самі опинятиметеся на задньому сидінні, то пропустите все найважливіше! Ви опинитеся в ситуації, де зможете проявити себе. І оточуючі зможуть побачити Ваші унікальні здібності в дії!