Найдужчий знак Зодіаку

Найсильнішим серед знаків зодіаку вважається Скорпіон.

Його сила духу, твердий характер, потужна енергія і величезна воля рідко кого залишають байдужим. Недарма серед представників цього знаку так багато впливових і знаменитих особистостей.

Сила і потужний емоційний заряд Скорпіонів багато в чому визначаються планетою Плутон, під заступництвом якої вони знаходяться. Саме вона робить представників цього знака зодіаку настільки могутніми щодо добра і зла. Скорпіони зневажають слабкість як у собі, так і в оточуючих їх людях.

Чим би вони не займалися, вони віддаються цій справі з усією пристрастю і цілеспрямованістю, не шкодуючи ні себе, ні інших. Ось чому серед представників цього знаку так багато трудоголіків, які дуже часто займає керівні посади, адже у Скорпіонів виходить дуже добре управляти. Вони не зупиняються на півдорозі, домагаючись великих успіхів.

Вони повинні бути головними у всьому і завжди, підпорядковуючи і вражаючи оточуючих. Але найголовніше – це чудова витримка духу в самих екстремальних ситуаціях. Скорпіони ніколи не втрачають голову від проблем і не впадають в істерику. Їхній твердий характер і сила духу проявляються в усьому – від особистих відносин до кар’єри.

Внутрішня енергія Скорпіонів притягує представників інших знаків. Їх можуть любити або не любити, але байдужих до Скорпіонів людей дуже мало. Тільки Скорпіони можуть так довго і пильно дивитися в очі, перевіряючи людини на міцність і вирішуючи для себе характер ваших подальших взаємин.

Скорпіонів вважають прекрасними коханцями, адже цій своїй пристрасті вони також віддаються повністю. А також хорошими друзями, які не зраджують своїх товаришів, пам’ятають добро і платять тією ж монетою. І водночас вони є найбільш небезпечними ворогами і суперниками, які пам’ятають всі заподіяні кривди і образи. Ворожість стосовно них може призвести до безжальної помсти, а будь-яка образа, висловлена на їхню адресу, здатна потонути в їхньому цинічному сарказмі і тонкому гуморі.

Оригінал