Гороскоп на 30 червня 2023 року

Овен ♈

Постарайтеся розслабитися і відкинути вбік весь негатив. Сенс не в тому, щоб ігнорувати реальні проблеми, з якими ви сьогодні зіштовхнетеся, а в тому, щоб навчитися відпускати всі переживання і зосереджуватися на більш продуктивних справах – на тому, що ви зможете контролювати. Річ у тім, що існує дуже багато речей, з якими Ви не зможете нічого вдіяти, і якщо Ви весь час на них відволікатиметеся, то тільки почнете дратуватися. Ви можете стати щасливими, якщо справді цього хочете.

Телець ♉

Ваші друзі – це найкращий подарунок, який Ви коли-небудь собі робили. Ви обрали їх, щоб вони стали частиною Вашого життя, і вони багато зробили для того, щоб Ви про це не пошкодували. Коли Ви востаннє показували їм, наскільки дорожите ними? Знайдіть сьогодні час на те, щоб дати їм знати, як сильно Ви їх цінуєте. Надішліть якусь дурну листівку і запросіть одного або двох на вечерю. Проведіть разом час. Нехай вони знають, що Ви ніколи не будете сприймати їх як належне.

Близнюки ♊

Ті перешкоди, з якими Ви стикаєтеся на роботі або в навчанні, не тільки додають Вам стресу в житті, але також засмучують Ваших коханих. Вони бачать, як Ви страждаєте, і їх це не влаштовує. Докладіть більше зусиль і розділіть своє особисте та професійне життя – і такої напруги більше ніколи не повториться.

Рак ♋

Зараз Ви, мабуть, не відчуваєте себе на одній хвилі з друзями і колегами, але на Вас, тим не менш, чекає вдалий день. Усе, що Вам потрібно зробити, – це дати собі час зробити все те, що Вам необхідно. Не тисніть на себе і будьте готові до того, що Ваші думки будуть сплутані. Постарайтеся стати частиною щоденної діяльності Ваших близьких, слідуючи за ними по п’ятах. Або просто побудьте осторонь і послухайте їхні розмови.

Лев ♌

Сьогодні Ви станете частиною дуже відвертих розмов, але всі слова, висловлені на Вашу адресу, Ви сприймете як критику і почнете оборонятися. Будьте обережні й не робіть цього. Хоча якщо Ви закриєтеся, Ви пропустите важливі відгуки, які дійсно зможуть допомогти Вам розвиватися. Не зривайтеся, бо надмірна чутливість зрештою вам лише нашкодить.

Діва ♍

Настають зміни в одних із Ваших старих стосунків. Схоже, хтось нарешті готовий поговорити. Коли ця людина зробить крок назустріч, Ви будете готові її підтримати? Покажіть, що Ви завжди чесні, що цінуєте і поважаєте те, що вона пішла Вам назустріч. Зараз Вам не варто надто критично ставитися до оточуючих. Вони не ідеальні, але й Ви теж.

Терези ♎

Незалежно від того, які божевілля сьогодні з Вами відбудуться, Вам сподобаються всі злети і падіння. У Вас чудова здатність завжди і в усьому бачити яскравий бік. Якщо у Ваші плани буде кинуто камінь, Ви зможете граціозно спіймати його і з його допомогою побудувати щось приголомшливе. Ніхто не зможе зіпсувати Вам настрій або образити, тому що крім підтримки дивовижних і сильних людей, у Вас є ще й неймовірно позитивне ставлення.

Скорпіон ♏

Ваші сни завжди були цікавими або, принаймні, заплутаними, але зараз вони особливо важливі. Ці нічні видіння можуть дати вам цінний погляд на те, що відбувається у вашій підсвідомості, і підтвердити кілька ваших підозр щодо того, кому ви довіряли. Поговоріть із кимось, хто ще знає цю людину, і дізнайтеся, що він знає про ситуацію, яка вас хвилює. Підозри можуть бути більше Вашими страхами, аніж реальністю, тому перевірте все ще раз.

Стрілець ♐

Зараз Ви набагато вільніші у своєму суспільному житті, ніж будь-коли. Ви використовуєте це по максимуму? Якщо Ви самотні, скористайтеся своєю можливістю піти, куди захочете. Це чудовий час, щоб запланувати похід кудись наодинці. Підіть подивитися фільм, який більше ніхто не хоче дивитися. Повечеряйте в ресторані, де раніше ніхто з Вашого оточення не був. Вивчайте свій світ і розширюйте горизонти. Якщо Ви у стосунках, тоді візьміть свою пару з собою.

Козоріг ♑

Сьогоднішній день надасть Вам можливість відкрити деякі деталі про людину, яку Ви давно хотіли пізнати краще. Вона ще більш цікава, ніж Ви думали, і Ви зможете знайти багато спільного. Ви завжди мали здатність налагоджувати стосунки з іншими, але зараз у Вас є правильне ставлення і відповідна кількість енергії, необхідна для того, щоб побудувати міцні стосунки.

Водолій ♒

Будьте наполегливими. Чим би Ви не займалися, просто продовжуйте. Можливо, Вас відверне від Вашої початкової мети якась безцеремонна людина або несподівана перерва, але не дозволяйте їм зупинити Вас від спроб повернутися до форми. Підняти руки вгору і здатися ніколи не було Вашою стратегією розв’язання проблем, і сьогодні навіть не варто розглядати такий варіант.

Риби ♓

Побалуйте себе сьогодні любов’ю й увагою. Ну ж бо, Ви заслужили похвали. Якщо Ваш бюджет дозволяє, купіть собі те, про що Ви довгий час мріяли. Вам потрібно подбати про себе, перш ніж Ви почнете піклуватися про когось іще, тому переконайтеся, що щасливі. Якщо Ви зараз перебуваєте у стосунках, упевніться, що Ваше життя не крутиться лише навколо Вашої другої половинки. Вам необхідно бути особистістю. А якщо Ви самотні, скористайтеся своєю незалежністю по максимуму.