Гороскоп на 8 січня

Овен ♈

Якщо список людей, яким Ви повинні допомогти або догодити, здається, зростає, це хороша новина. Це означає, що у Вас бачать надійну людину. Але не думайте, що Ваші зусилля принесуть користь іншим. Зробивши краще життя іншої людини, Ви побачите, що на краще змінюється і Ваше власне життя.

Телець ♉

Не соромтеся голосно говорити про те, що вселяє Вам гордість за себе. Насолоджуйтеся світлом софітів. Можливість проявити себе випаде тоді, коли Ви найменше будете її чекати. Також є всі шанси нарешті донести до когось свою думку. Що ж, краще пізно, ніж ніколи.

Близнюки ♊

Кажуть, що гроші – корінь всіх зол. Але шматочки металу та паперу – не зло. Корінь усіх зол – це любов до грошей. Історія знає чимало прикладів злих справ, які надихнула ця любов. Але якщо джерело напруги між Вами і кимось ще пов’язане з грошима, роль тут відіграє не тільки Ваша думка. Вислухайте й іншу сторону.

Рак ♋

Деколи треба просто послати все до біса і ризикнути. Не завжди це приносить вигоду, але зараз Ви могли б витягти її з неупередженого ставлення до ризику. Скажіть – вголос чи подумки – “до біса все!”. Це допоможе налаштуватися на потрібний лад.

Лев ♌

Отримувати повідомлення про те, що онлайн-купівля отримана і відправлена в наші дні – норма. Дуже зручно! Якби тільки Всесвіт працював аналогічним чином! Ми робимо запит – і отримуємо підтвердження, що бажане вже в дорозі. По правді кажучи, Всесвіт дійсно працює таким чином. Але замість оплати він хоче підтвердження того, наскільки сильно ми чогось хочемо. Будьте вдячні за те, що маєте, і все складеться.

Діва ♍

Правило карми – отримуємо те, що віддаємо – невблаганне. Навіть якщо ми вирішимо, що не хочемо нічого ні від кого отримувати, це все одно буде відбуватися. Також можливо, що щедрий жест – “плата” за те, що було зроблено задовго до того, як ми прийняли рішення. На акт доброти в Вашу сторону немає потреби відповідати підозрілістю. Якщо Ви прислухаєтеся до свого серця, воно підкаже план.

Терези ♎

З юних років ми дізнаємося, що певні способи робити щось підходить одній людині, а іншій – ні. Шлях проб і помилок допомагає зрозуміти, що “працює” для нас. Але важливо, щоб Ви не створювали перешкод на шляху до успіху, вважаючи, що одну стратегію можна застосувати кількома способами. Вам потрібно бути більш гнучким і винахідливим.

Скорпіон ♏

Якщо Ви ще не підозрюєте про появу нового рівня свободи у Вашому світі, будьте впевнені – він гряде. Але не наслідуйте укладеним, які скаржаться на відкриті двері камери – мовляв, дме. Щоб максимально використовувати знову знайдену свободу, доведеться від чогось відмовитися. Перший крок до звільнення – зрозуміти, що Ви чіплялися за це швидше з відчаю, ніж з необхідності.

Стрілець ♐

Чи не занадто багато Ви думаєте про минуле? Чи не витрачаєте більше часу, озираючись назад, ніж дивлячись вперед? Якщо є щось, що Ви зробили і про що тепер шкодуєте, значить, Ви знаходитесь у сильній позиції. Ви явно чогось навчилися з попереднього епізоду, пора застосувати цей урок на практиці.

Козоріг ♑

Схоже, Ви стоїте на порозі чогось захоплюючого, але здається, що шлях до мети звивистий. Але не дозволяйте тривожності переконати Вас у тому, що це край прірви. Меркурій стає ретроградним – перший із чотирьох разів за цей рік – і має Вам дещо повідомити. Нові відкриття не за горами, і вони багато що пояснять.

Водолій ♒

Виглядає, як качка, плаває, як качка, і крякає, як качка… Ймовірно, це качка! Ймовірно. Виходить, що навіть при відповідності всіх пунктів залишається місце для сумнівів. Ви можете виявити, що сумнів у природі поточних обставин, всупереч видимості, актуальний і працює у Ваших інтересах.

Риби ♓

Є багато способів відрізнити бажання від потреби. Те, що нам правда потрібно в житті, завжди доступно. Але якщо ми довгий час чогось бажаємо, насущне стає неважливим. Можливо, настав час відмовитися від давнього переконання щодо тієї нездійсненної мрії. Як не дивно, це скоріше надихне Вас, ніж збентежить.