Чому він хоче бути разом з вами, згідно зі знаком Зодіаку

Отже, чим ви так його приваблюєте? У чому причина?

Овен

Тому що ви його розбудили. Ви витягли його зі зручної, але неймовірно одноманітної рутини, ви кинули йому виклик, і показали йому, наскільки цікавим може бути життя в повсякденних, простих миттєвостях. Він радий, що з вами не засумуєш.

Телець

Тому що поруч із вами він почувається вдома, де б не перебував. Ви показали йому, що означає відданість, сім’я і дружба. Він ні з ким не відчуває такої впевненості, як із вами, бо знає, що він може повністю покластися на вас і ставати кращим, ніж був.

Близнюки

Ви привнесли родзинку в його самотній і нудний спосіб життя. Життя до вас було монотонним і нецікавим. Він робив те саме щодня, ніколи не виходив за межі зони свого комфорту, щоб спробувати щось нове, він просто плив за течією, не підштовхуючи себе до нових висот. Він хоче одружитися з вами, тому що ви привносите енергію і жвавість у його існування, і він знає, що життя з вами означає – виклик, різноманітність і позитивний настрій.

Рак

Тому що ви нагадали йому (або навчили його), як бути вразливим. Він так довго носив маску жорсткості, холодності й байдужості, поки ви не з’явилися і не внесли в його життя тепло і відкритість. З вами він вчиться уживатися із собою справжнім і своїми справжніми емоціями, і щасливий від цього.

Лев

Ви підбадьорюєте, підтримуєте і переживаєте за нього більше, ніж будь-хто інший. Ви нагадуєте йому про важливість творчості та саморозвитку, і про те, що він не повинен припиняти вчитися, щоб поліпшити свій професійний і фінансовий статус. Ваша пристрасть і ентузіазм до життя надихають його, і він прагне бути з вами, тому що ви не дозволяєте йому зупинятися на досягнутому, а підкорювати все нові й нові вершини.

Діва

З вами він може бути самим собою. Ваша присутність приносить йому відчуття комфорту і стабільності, а ваша тенденція звертати увагу на незначні деталі – унікальне вміння для нього. Він знає, що життя з вами означає, що буде сповнене терпінням і щирістю.

Терези

Ви принесли легкість і веселощі в його життя, а також дозволили йому відчувати себе коханим за те, ким він насправді є. Йому подобається те, наскільки ви привітні, товариські й теплі до оточуючих, і скільки радості ви знаходите у стосунках з іншими. Ви нагадали йому, як важливо ставити свою сім’ю, друзів і близьких у пріоритет.

Скорпіон

Він натхненний і захоплений вашою зосередженістю, завзятістю, прагненням до кращого життя і розширення кругозору. Він хоче провести залишок свого життя з вами, тому що знає, що буде натхненний вашою рішучістю, цікавістю і безпосередністю.

Стрілець

Йому подобається, що ви весела, щаслива, самостійна і справжня. Він натхненний тим, що ви одночасно легка і глибока, чесна і авантюрна, волелюбна і надійна. Він знає, що одружитися з вами означає пов’язати себе з людиною, яка не перестане знаходити радість у будь-яких ситуаціях і речах.

Козоріг

Він любить відкривати у вас нові грані індивідуальності. Він закохався у ваші амбіції, впевненість і рішучість. Але, разом з тим, він виявив у вас ще дещо – виявляється, у вас є сміховинний бік особистості, а крім нього – прихильність до обраної справи, нескінченне терпіння і розуміння. Він хоче бути з вами, тому що він зможе самовдосконалюватися.

Водолій

Ви відкрили йому очі на те, що за межами збудованих ним стін ховається величезний незвіданий світ. Поруч із вами він навчився бути в курсі подій, допомагати тим, хто менш щасливий, ніж він, і хвилюватися про місця, події та людей, які не належать до його соціального кола. До вас він був набагато менш обізнаний про те, що відбувається у світі, і він дозволяв собі відволікатися або турбуватися про незначні речі, які не були проблемою. Але він знає, що життя з вами зробить його більш уважною і чуйною людиною, яка вкладає свою енергію в те, що дійсно має значення.

Риби

Ви приносите йому відчуття спокою, співчуття і смирення, яких він ніколи не відчував. Ваша терпимість, вдячність за прості речі і бездонне співчуття до інших змушують його відчувати, що він знайшов у вас свій дім. Ви навчили його співпереживання, співчуття, а також вдячності за все, що вам дало життя.

Оригінал