Гороскоп на 2 травня

Овен ♈

Не варто загострювати увагу на помилках. Попри страх відмови або поразки, будьте сміливі. Не думайте про те, що можете програти – зосередьтеся на виграші. Фортуна любить сміливих! Розчарування – не єдиний фінал.

Телець ♉

Що посієш – те й пожнеш, а значить, у Ваших інтересах проявити максимум щедрості і ініціативності. Навіть якщо Ви не вірите в закони карми, люди відплатять Вам сторицею за доброту. У нашому шаленому світі не вистачає таких людей, як Ви!

Близнюки ♊

Ви сповнені рішучості – але важливо запитати себе, звідки така зміна в ставленні до конкретного питання. Зміни, які Ви запускаєте, важливо довести до кінця. Саме тому Вам потрібно серцем підтримувати рішення, які голова визнала придатними. Такі важливі зміни не можна починати через одну тільки нудьгу.

Рак ♋

Курчат по осені рахують – і “осінь” настала! Пора пожинати плоди доданих раніше зусиль. Динаміка як і раніше дуже вигідна для Вас, тому можна очікувати нових успіхів у майбутньому. Головне – непохитно фокусуватися на тому, що важливо!

Лев ♌

Не сумнівайтеся в подарунках долі. Поворот подій може здатися Вам підозрілим, але важливо кувати залізо, поки воно гаряче. Ваші зусилля, можливо, і не принесли запланованого результату, але і отримане вельми цікаве. Прийміть його – і працюйте далі!

Діва ♍

Як Ви і сподівалися, після важкого підйому Вас чекає приємний і легкий спуск. Але і на спуску треба ступати обережно! Рано прибирати ногу з педалі газу, але те, що, здавалося, повинно вимагати величезного зусилля, вимагає тільки обережного рулювання… у всякому разі, поки.

Терези ♎

Прямий шлях в тій чи іншій області Вашого світу вабить Вас – але дорогу здолає той, хто йде. Без Вашої ініціативи новий шлях не зможе Вам допомогти. На щастя, Ви бачите, наскільки це вірний маршрут. Найважче буде покинути зону комфорту – але не бійтеся дороги, яку вибрали.

Скорпіон ♏

У складній і потенційно дуже делікатній справі Вам слід покластися на свої інстинкти. Так, інтуїтивні здогадки потребують підтвердження. Але внутрішній голос рідко підводить Вас – і зараз не підведе. Не варто сумніватися в тому, що Ви вважаєте правильним.

Стрілець ♐

Коли ми намагаємося їхати, не знявши машину з ручника, то досить швидко виявляємо джерело проблеми. Сучасні автомобілі оснащені спеціальними індикаторами, які вкажуть на проблему – і точно так само Всесвіт чітко вказує на те, що стримує Вас в тій чи іншій області. Ви нарешті зможете почати рух.

Козоріг ♑

Чи варто вірити в мрію? Ви напевно здалеку бачите потенціал, який таїть це бажання серця. Але здається, що якщо доторкнутися до мрії, вона може лопнути, немов мильна бульбашка! Постарайтеся повірити в неї, і тоді прийдешні події переконають Вас: все було не дарма.

Водолій ♒

Часом ми забуваємо, наскільки індивідуально скроєні наші життя. За повсякденними клопотами ми забуваємо про той унікальний напрямок, в якому нам потрібно рухатися. Ми всі народилися з цим правом – і можемо скористатися ним в будь-який момент. Оцініть напрямок, в якому рухається Ваша доля, і згадайте, що Ви – її капітан, а не пасажир.

Риби ♓

Супутникова навігація зазвичай пропонує вибір: поїхати магістраллю з напруженим трафіком чи вибрати об’їзний маршрут. Перший варіант зазвичай здається швидшим – але об’їзд, як правило, приносить менше стресу. Нічого страшного, якщо Ви оберете “маршрут з видами” зараз. До точки призначення Ви все одно доберетеся – і без зайвих нервів!