Як поводяться знаки Зодіаку, коли поруч із ними неприємні їм люди

У всіх нас є хоча б одна людина, яку ми терпіти не можемо. Цілком зрозуміло, що існує причина для такої неприязні, але в житті трапляються різні ситуації, і бувають випадки, коли нам доводиться перебувати поруч із тією людиною, яка нам дуже не до душі. Хочете дізнатися, як поводяться різні знаки зодіаку, коли поруч із ними неприємні їм люди?

Овен

Овни не можуть бути ввічливими або навіть терпимими з людьми, яких ненавидять, тому їм слід триматися від них подалі. Овни насправді навіть не намагаються уникати таких людей, бо вважають, що їхнє соціальне життя не повинне страждати тільки через те, що вони можуть зіткнутися з тим, кого ненавидять.

Телець

Тельці відмінно контролюють свої емоції, коли поруч неприємні їм люди, – вони просто ігнорують цю людину і прекрасно з цим справляються! Можливо раніше вони навіть дружили з нею, але зараз її для Тельців просто не існує.

Близнюки

Близнюки можуть не помічати того, до кого вони відчувають неприязнь. Однак, вони не такі прості, як здаються. Іноді Близнюків щось дуже дратує, і вони не можуть утриматися від задоволення, їдко коментуючи фото неугодної їм людини в соціальних мережах.

Рак

Ракам не особливо подобається вживати слово “ненависть”, але іноді це хороший спосіб описати те, як вони до когось ставляться. Коли поруч із Раками неприємні їм люди, вони, найімовірніше, триматимуть усе в собі, сподіваючись, що незабаром це почуття мине.

Лев

Якщо Левам доведеться провести якийсь час у компанії людини, яка їх дратує, вони стануть всіляко натякати про це у Твіттері або Інстаграмі, прекрасно знаючи про те, що людина стежить за ними в соціальних мережах. В обличчя вони нічого поганого говорити не будуть. Але натякати про свою антипатію “за кадром” – запросто.

Діва

У Дів немає часу ненавидіти людей, для них це просто марна трата часу. Адже вони можуть витратити цей час на себе або на щось більш продуктивне. Якщо Діві необхідно перебувати там, де є неприємні їй люди, то вона просто прикидається, що їх немає.

Терези

Терези ненавидять драми і конфлікти, але бувають випадки, коли вони просто не можуть цього уникнути. Тож щоразу, коли вони перебувають поруч із неприємною людиною, вони нападають на неї. Терезам не важко буде сказати щось різке, а потім встати і піти, не давши супротивникові й слова вимовити на своє виправдання.

Скорпіон

У Скорпіона чимало тих, кого він відносить до категорії “неприємні люди”. Однак, якщо Скорпіон когось дійсно ненавидить, то він скаже йому про це. Йому зовсім не складно озвучити свою неприязнь, а потім спокійнісінько піти, залишивши опонента в замішанні.

Стрілець

Стрільці не люблять почуття ненависті, тому що, як їм здається, це затьмарює їхнє життя. Вони знають, що весь їхній час і енергія будуть даремно спалюватися на це непродуктивне і негативне відчуття. Якщо Стрільці перебувають у компанії такої людини, то вони її просто терплять і чекають моменту, коли зможуть піти.

Козоріг

Козороги не проти “очної ставки”, і вони завжди стоятимуть за справедливість. Якщо Козоріг відчуває, що людина йому не подобається, він безумовно скаже їй про це. Якщо вже цей знак когось і ненавидить, то воліє бути чесним і відвертим. Тож неприємні Козорогу люди відразу дізнаються, що він про них думає.

Водолій

Коли Водолії перебувають поруч із тим, кого вони, м’яко кажучи, не люблять, то тон їхнього голосу скаже багато про що. Водолій може поводитися нервово і роздратовано, а на його обличчі напевно буде багато незадоволених гримас. Але він завжди триматиме свої думки при собі.

Риби

Коли Риби змушені мати справу з тією людиною, яку вони на дух не переносять, вони вельми милі з нею і навіть широко посміхаються. Вони типові дипломати і просто не можуть змусити себе бути прямолінійними і завершити спілкування.

Оригінал