Гороскоп на 3 липня

Овен ♈

Якщо ніяк не виходить домогтися прогресу, можливо, варто змінити навіть не стільки підхід, скільки подачу. Можливо, те, що Ви хочете донести до інших, можна сформулювати інакше. Ваша поточна методологія могла працювати в минулому, але тепер потребує удосконалення.

Телець ♉

Якщо людина посилає суперечливі сигнали, Ви зовсім не зобов’язані докопуватися до істини. Так, розібратися хочеться – але перш за все інший повинен розібратися сам. На Землі немає нічого складнішого людських почуттів, і краще, що можна зробити – це дати іншому час і місце, щоб зрозуміти самого себе.

Близнюки ♊

Вираз “знати, на які місця натиснути” часто має негативні конотації. Здається, що мова йде про спробу роздратувати когось. Але можуть матися на увазі і позитивні речі! Інтуїція підкаже, як сподобатися іншій людині і залучити його на свій бік.

Рак ♋

Просто дивно, як легко можна зняти напругу у відносинах, навіть якщо воно дуже давня. Іноді причина в тому, що обидві сторони звично вперлися і стоять на своєму, хоча це вже втомлює, і нікому не потрібно. Ваша готовність поступитися може стати тим, що повністю змінить відносини.

Лев ♌

Навіть дуже сильні душею і тілом люди деколи не можуть змусити себе вимовити три простих слова: “Я не знаю”. Але мало хто не оцінить з гідністю таку чесність. Немає нічого поганого в тому, що б визнати власне невігластво, якщо воно – правда.

Діва ♍

“Та розслабся!” Представили, як це звучить? Втім, іноді це саме те, що ми хочемо почути. Також іноді здається, що людина, яка їх вимовляє, знає щось, чого не знаємо ми, і вважаємо, що турбуватися нема про що. Але зараз ці слова вимовляє для Вас сам Всесвіт. А значить, розслабтеся!

Терези ♎

Найжорстокіші і брудні слова можуть поранити нас хіба що в фігуральному сенсі. Це всього лише літери на екрані, звуки, що вилітають з рота. Нас ранять не слова, а наша власна реакція на слова. Пам’ятайте: Вам вирішувати, як сприймати те, що Вам говорять!

Скорпіон ♏

Страх може стати найсильнішим мотиватором, і цим часто користується начальство, яке не вміє робити власну роботу. Залякавши людей, вони думають, що добилися результату. Вам важливо розуміти, який саме мотив штовхає Вас в певному напрямку. Краще зробити ставку не на страх, а на натхнення!

Стрілець ♐

Багато людей вірять, що якщо у Всесвіті попросити щось вголос, бажання неодмінно збудеться. Але не можна просто озвучити своє бажання, а потім сісти, скласти руки і просто чекати. Потрібні певні зусилля. Саме вони допоможуть почати рухатися до мети, яка так багато значить для Вас.

Козоріг ♑

Коли ми приймаємо рішення, а люди дивляться на нас так, ніби ми відростили дві голови або сказали страшну дурість, це бентежить. Навколишні намагаються зрозуміти, що робили б на нашому місці – або що вони втрачають. Але суть в тому, що “свою думку” схоже на певну частину людського тіла, яка є у кожного – але показувати її на всіх кутах, проте, не варто. Тому коли хтось хоче донести до Вас непрохану “думку” – просто посміхніться, кивніть… і не слухайте.

Водолій ♒

“У труні відісплюся” – ми часто чуємо ці слова, сказані ніби жартома, але правда в тому, що без відпочинку можна опинитися в труні цілком серйозно. Всі ми іноді переробляємо, але не можна робити з цього образ життя. Всесвіт прозоро натякає, що Вам пора поставитися до себе більш відповідально. Ви круті, але все-таки не зовсім невразливі!

Риби ♓

У 1492 році Колумб довів, що Земля кругла. (Правда, і в наші дні знаходяться ті, хто в це не вірить!) Почавши шлях в певній точці і пройшовши досить далеко, Ви повернетеся в цю саму точку. Зараз у Вашому житті “коло замкнеться” – але Ви зрозумієте, що повернулися до початку з абсолютно новим досвідом і знаннями!