3 найхитріші знаки Зодіаку

Не кожному дано дар маніпуляції. Тільки тонкі психологи і найхитріші особистості можуть навчитися досягати своїх цілей. Астрологи стверджують, що з народження цим даром володіють лише деякі люди. Хто вони – ці хитрі знаки зодіаку?

3 місце: кращі маніпулятори – Терези

Перед вами не найхитріший знак зодіаку, але Терези найкращі тонкі психологи! Вони вміють зчитувати інформацію з поведінки людини. Цих людей практично неможливо обдурити.

  • Терези тонко відчувають оточуючих.
  • Ці люди дуже розважливі, коли їм це необхідно.
  • Володіють ораторським мистецтвом.

Жінки-Терези найбільш чутливі. Тому вони можуть мати легкі звички «лисиці», коли їм необхідно домогтися прихильності коханого. Чоловіки-Терези більш затиснуті і рідко вдаються до маніпуляцій.

2 місце: найбільш гнучкі – Риби

Це і справді слизькі люди! Вони можуть вийти сухими з води в будь-якій ситуації. Крім того, Риби майстри брехні. Вони з легкістю розроблять такий сценарій, що навіть почнуть вірити у свою вигадку самі.

  • Совість Риб ніколи не турбує, і вони не люблять вибачатися.
  • З легкістю можуть змусити людей робити те, що їм необхідно.
  • Вміють швидко орієнтуватися в будь-якій ситуації.

Варто відзначити, що Рибам-жінкам притаманний здоровий егоїзм, і вони люблять свободу волі! Риби-чоловіки ніколи не роз’яснюють свою філософську концепцію і тому завжди вдягають «маску».

1 місце: Водолій!

Найхитріший знак зодіаку, на думку астрологів, Водолії! Ці люди вміють продумувати на багато ходів вперед. Любов до маніпуляцій у Водоліїв починає проявлятися з самого дитинства. Вони починають використовувати прийоми, які допомагають маніпулювати дорослими.

  • Водолії справжні стратеги з хитринкою!
  • Ці люди роками відточують свою майстерність.
  • Здатність відчувати людей доведена до ідеалу.

Чоловіки-Водолії відмінні лідери, які можуть обійти будь-якого суперника. Жінки цього знаку люблять наживатися за рахунок своїх здібностей «передбачення» і «читання людей».

Тепер ви знаєте, які знаки зодіаку хитрі і можливо злегка підступні. Будьте обережні в спілкуванні з ними. Ніколи не брешіть, адже вони вас тут же виведуть на чисту воду. Конструктивність і доброзичливість – ось що допоможе вам знайти спільну мову з ними. Кращим зброєю буде прямота і чесність!

Оригінал