Гороскоп на 27 серпня

Овен ♈

Кажуть, що можливості самі стукають у наші двері. Але чи вміють вони скористатися домофоном? Ось питання! В одній з областей Вашого життя стане менше обмежень і додасться свободи. Постарайтеся не упустити можливість, яку обіцяє ця зміна!

Телець ♉

“Це не у твоїй владі”. “Тепер залишається лише віддатися на волю обставин”. “Людина передбачає, а Бог має”. Скільки безсилля у подібних словах! Але чи правда, ми зовсім не можемо вплинути на результат? Не бійтеся спробувати кілька нових ідей, щоб змінити ситуацію!

Близнюки ♊

Прикро, коли ми “погані”, бо не слухаємо тих, хто взагалі не слухає нас. Щоб більше отримувати, будьте готові більше віддавати – зокрема й уваги. Іншому важко не відповісти Вам взаємністю. Ось така безневинна хитрість!

Рак ♋

Дуже шкода, що ми так рідко говоримо людям, наскільки вони важливі для Вас. Тільки уявіть, як дзвоните другу чи родичу і кажете, що щасливі мати таку людину у своєму житті. Напевно, на тому кінці подумають, що ви п’яні! Але їм все одно буде приємно, то чому б і ні?

Лев ♌

У минулому Ви вже обпікалися на довірі та щедрості, і хоча в підтримці Ви відмовляєте рідко, у тому конкретному випадку Ви це зробили. Але з того часу витекло багато води, а Ви – людина від природи щедра. Чи не пора відновити спалений міст. У цьому більше сенсу, аніж здається!

Діва ♍

Ми знаємо, що одна зміна нерідко запускає ефект доміно, і зміни починають сипатися на нас неначе з рогу достатку! Якщо почуваєтеся кораблем у бурхливому морі, знайте, що це на краще. Ви неодмінно подолаєте шторм і увійдете у свою безпечну гавань.

Терези ♎

“А що, якщо…” Відмінна фраза, яка спонукає нас досліджувати нові можливості. Але якщо додати в кінці “…у мене не вийде”, є ризик, що ми програмуємо себе на поганий результат. Тут і зараз Вам як ніколи важливо налаштуватися на позитив!

Скорпіон ♏

Просто дивно, як ми вигадуємо десятки невдалих наслідків для однієї ситуації – а вдалих варіантів бачимо максимум один. І все одно він здатний переважити весь негатив! Тут і зараз Вам важливо включити оптимізм та максимально зосередитись на позитивному результаті.

Стрілець ♐

Якщо здається, що Вас мало цінують, зробіть паузу та чесно проаналізуйте ситуацію. Може, Ви ухвалили рішення за двох, не порадившись із ближнім? Може, “спільний” план враховує лише Ваші інтереси? Відповіді на ці запитання допоможуть зрозуміти причини раптової холодності на Вашу адресу.

Козоріг ♑

Якби хтось увесь час заглядав Да Вінчі через плече, коли той писав Мону Лізу, чи був би художник цьому радий? Чи терпів би цей постійний тиск? (Хто знає, може, щось подібне і було насправді!) Що ж, Ви зі свого боку знаєте точно, що працювали б набагато успішніше, якби дехто не влазив у все довгим носом! Це можна донести до іншого в м’якій формі – але донести у будь-якому випадку необхідно!

Водолій ♒

Якби ми фізично відчували вагу емоційного вантажу, який несемо, ми охочіше його відпускали б, і на душі ставало б легше. Так само відбувається і з давніми душевними травмами, коли ми нарешті звільняємось від них! Зараз світила підтримають Вас у подібних починаннях.

Риби ♓

“Ти на своєму місці?” Таке питання може поставити вчитель учневі, який зустрів у коридорі під час уроків. Всесвіт ніколи не спитає у Вас нічого подібного. А ось самі Ви можете задаватися цим питанням. На щастя, відповідь зрозуміла. Якщо відчуваєте, що рухаєтеся туди, де хочете бути, Ви маєте рацію.