Гороскоп на 10 січня

Овен ♈

На Вас тисне тягар, але все не так погано, як здається. Не намагайтеся самостійно заповнити прогалини. Здогадки – Ваш ворог. Активному Овну важко зрозуміти, навіщо чекати повної інформації, але сьогодні терпіння – Ваша найкорисніша чеснота.

Телець ♉

Місяць у Вашому знаку нагадує про важливість позитиву і впевненості в собі. Корисно буде зробити крок вперед і дати іншим долучитися до Вашої силі. Якщо якийсь Ваш творчий проект поки не отримав належної уваги, зараз саме час виправити цю ситуацію.

Близнюки ♊

На Вас буде впливати таємнича енергія, але не бійтеся. Не рвіться в певному напрямку, а проявіть гнучкість. Нехай все йде своєю чергою. Незабаром Вашою увагою заволодіє нова можливість, яка обіцяє стабільність і фінансову вигоду.

Рак ♋

Ідей у Вас вистачає, тут проблем немає. Але важливо розібратися, що реально, а що повинно залишитися в світі фантазій. Що може збутися? Що – чиста вигадка? День принесе шанс розібратися, але важливо прийняти, що цілі без планів – це всього лише фантазії.

Лев ♌

Світила впритул займуться Вашою кар’єрою; докладені сьогодні зусилля не пропадуть даремно. На Вас зверне увагу начальство, що може обернутися підвищенням оплати Вашої праці. Ви не з тих, хто просто чекає з моря погоди, і сьогодні проактивність в черговий раз допоможе нагадати оточуючим, на що Ви здатні.

Діва ♍

Бажання наростити обороти в областях, де Ви вже звикли до повільності, дасть свої результати. Але не варто перегинати палицю. Краще частіше звіряйтеся з реальністю, щоб знати, де і що змінити. Зробіть невелику паузу, відійдіть в сторону і оцініть пройдений шлях.

Терези ♎

Придивіться до різних сфер Вашого життя, щоб зрозуміти, де, можливо, щось йде не так, як Вам хотілося б. Якщо останнім часом Ви не робили того, що приносить Вам радість, пора це міняти. І не переживайте про те, що думають інші люди.

Скорпіон ♏

Вплив Місяця змістить фокус Вашої уваги на стосунки з найважливішими людьми у Вашому житті. Якщо останнім часом у відносинах хтось – Ви або інша людина – тягне ковдру на себе, пора відновити баланс. Чесно оцініть ситуацію і подумайте, як її гармонізувати.

Стрілець ♐

Світила натякають, що Вам пора потурбуватися про себе. Аскеза і самообмеження – не варіант, але подумайте, чи Ви їсте, чи вчасно займаєтеся спортом, чи серйозно ставитеся до власного здоров’я. Якщо останнім часом Ви переїдали або лінувалися, тепер саме час згадати, що Ваше тіло – храм.

Козоріг ♑

Місяць вказує на те, що настав час зосередитися на щасті, радості, розвагах. Настав час піддатися хвилинному пориву, виразити себе незвичайним чином – у віршах чи прикладному мистецтві, а може, в тому і іншому одночасно.

Водолій ♒

Сьогодні Вас переповнюють позитивні емоції. Скористайтесь можливістю і проведіть час з найбільш близькими людьми – з сім’єю, з коханою людиною. Це ідеальний день, щоб зміцнити зв’язки і надолужити втрачений час. Не забудьте сказати тим, кого любите, про те, наскільки вони дорогі Вам.

Риби ♓

На перший план вийде комунікація. Зараз саме час відновити контакт з тими, з ким він був втрачений. Пам’ятайте, що спілкування – справа двостороння. Ви не зобов’язані вибачатися за своє зникнення. Краще налаштуватися на приємну зустріч. Спільну мову буде знайдено дуже швидко.