Гороскоп на 28 травня

Овен ♈

Як відомо, якщо затиснути ніс, можна з’їсти навіть явну моторошну погань. Свого часу ліки було прийнято “заїдати” цукром. Одним словом, завжди є спосіб зробити щось нестерпне більш-менш стерпним. Прийдешнє випробування Вас зовсім не радує, але всі шанси знайти зручне рішення у Вас є.

Телець ♉

Якщо Ви хочете обмежити доступ інших людей до якоїсь інформації, яка стосується Вас, Ви у своєму праві. Залишаючи деякі відомості при собі, Ви забезпечуєте потрібний рівень балансу і контролю. Чи відкриватися іншим – тільки Ваше рішення. Нехай почуття обов’язку не тисне на Вас у цих питаннях.

Близнюки ♊

Кажуть, що диявол криється в дрібницях. Але якщо саме дрібниці складають основну проблему, треба просто зосередитися і розібратися з ними. Трохи детективної роботи з Вашого боку допоможе розібратися в ситуації краще і поглянути на неї новими очима. А там і рішення знайдеться.

Рак ♋

Бережіться вважати, що склянка наполовину порожня. Як тільки Ви переконаєте себе, що десь чогось не вистачає, буде дуже легко бачити в тому ж ключі і все інше у своєму житті, а це вже нездорово. Замість того, щоб зосереджуватися на тому, що у Вас чогось немає, краще подумайте про все те, чого у Вашому житті в надлишку!

Лев ♌

“Однак статистика говорить, що…” Ви можете бачити ситуацію в певному світлі і вважати, що абсолютно праві. Але варто запитати і думки інших людей. Консенсус – штука корисна. Зібравши думки інших людей, Ви отримаєте більш точну картину.

Діва ♍

У фільмі “Кримінальне чтиво” персонаж Харві Кейтеля займається тим, що вирішує чужі проблеми. Він без проблем входить в чуже становище і в кожному випадку точно знає, що треба робити. Але іноді суть просто в тому, що для вирішення проблеми потрібен погляд збоку. Зараз таким «корисним стороннім” для когось можете опинитися Ви!

Терези ♎

Зовсім неважко зібрати думки людей по важливому питанню. Дуже багато людей у Вашому оточенні більш ніж готові поділитися своїм поглядом на Ваші починання. Але часто критика – це рефлекторна, зовсім не обдумана реакція. Чи варто до неї прислухатися – вирішувати Вам. Можливо, краще залишитися при своїй думці.

Скорпіон ♏

Плутон став ретроградним минулого місяця і залишиться таким до шостого жовтня. Це означає, що у Вас є відмінний шанс навести порядок у своєму житті. Нещодавно Ви почали фазу планування, і до кінця цього року вона вже буде завершена. Можливо, в процесі доведеться освоювати щось нове. Але можете бути впевнені, що отримаєте неоціненний досвід – і неоціненні навички.

Стрілець ♐

Якась відповідальність лежить на Ваших плечах тяжким тягарем. Неприємно тягати такий вантаж! Дивно, чому інші люди вважають, що саме Ви як ніхто інший впораєтеся з подібною делікатним завданням. Але будьте впевнені, що зможете розібрати ситуацію – і розібратися з нею!

Козоріг ♑

“Та яка мені від цього користь?” Це питання може звучати і егоїстично, і альтруїстично. Але іноді фантастична нагорода дається тоді, коли ми навіть не задумалися про користь для себе і вчинили за покликом серця. Щедрий жест з Вашого боку може мати далекосяжні наслідки. Віддавайте, нічого не просячи на заміну.

Водолій ♒

Інопланетяни, які вивчають нашу планету поверхнево, навряд чи сильно нею зацікавляться. Але варто копнути глибше, і те, що відбувається на Землі постане в самому чарівному світлі! Точно так само щось, на перший погляд, сумне в Вашому житті таїть чудове відкриття. Потрібно тільки поглянути на ситуацію під правильним кутом!

Риби ♓

“Ніхто не вирішить за себе”. Ми, загалом, і самі це знаємо, але іноді такі слова бадьорять. Іноді важливо чітко усвідомлювати, де закінчується допомога та підтримка інших, і нам самим треба прийняти естафету і бігти до фінішу. Зараз вся ініціатива виявиться в Ваших руках!