На яке стихійне лихо схожий жіночий гнів різних знаків Зодіаку

Жіночий гнів – справжнє стихійне лихо, це всім відомо. Жертві катаклізму рекомендується запасатися кисневими балонами, питною водою, а також індивідуальним набором перев’язувального матеріалу та іншими засобами надання першої допомоги. Ну, звичайно, залежно від того, яка саме катастрофа спіткає нещасного. Катастрофа у твоїй особі.

Овен – пожежа

Близьким Овнів пощастило найбільше. Їм щодня нагадують про те, як слід поводитися з представницями цього знака: “Не допускайте витоку газу! Не паліть у ліжку! Перевіряйте справність проводки та електроприладів!” Але пожежі все одно трапляються буквально на рівному місці. Лють Овна спалахує миттю – і завжди через якусь дурницю.

Щойно все було добре, і раптом раптово виростає полум’яний стовп, і, якщо не накинути на осередок загоряння ковдру, врятувати нічого не вдасться. Усе, що нажито непосильною працею, в одну мить перетворюється на купу попелу. Тож варіантів у жертв лише два: або гасити, отримавши опіки, або тікати, але тоді треба усвідомлювати, що повернутися буде нікуди. Бідолахи.

Телець – цунамі

Головна небезпека цунамі – раптовість. Щойно світило сонечко, прибережна лінія океану була тиха і спокійна, і раптом – в одну секунду буквально – вода відступає, оголюється дно, а потім на берег обрушуються десятки тисяч тонн води. І, що найстрашніше, цунамі не можна передбачити, бо причина катастрофи – не штормовий вітер, а землетрус, який стався під товщею води, десь далеко від берега.

Якщо дівчина-Телець не реагує на провокації, це не означає, що в неї всередині нічого не лопнуло. У неї всередині якраз уже тріснуло дно морське, і до берега ударною хвилею несе смертоносну товщу води. Загалом, коли жертва зрозуміє нарешті, що Тельця довели до ручки, буде пізно рятуватися.

Близнюки – піщана буря

Близнюки гнівливі, але відхідливі, це правда. Правда також і те, що гнів Близнюків – штука загалом передбачувана, як піщана буря. Бачиш пустелю? Ну так і не лізь у піски, там все одно немає нічого цікавого, а згинути в цих барханах – простіше простого.

Невідомо, навіщо саме майбутні жертви катастрофи прямують у піски, зате відомо, чому ризикують: повз них 10 караванів уже пройшли, і всі вижили. Нічого страшного! У піщану бурю потрапити – це ж треба бути зовсім невдачливим! Ну-ну. Ще можна з тим самим успіхом у російську рулетку зіграти, наприклад. Не пощастить – ну що ж, буває. Близнюки не винні в тому, що саме зараз почалася буря. Вони це не контролюють.

Рак – гроза

Лють Рака – це гроза, часте, звичне нам усім явище. У грозу можна гуляти, грозою можна милуватися і почуватися в цілковитій безпеці. Блискавки десь дуже далеко, а грім – це просто шум, абсолютно безпечний. А який чарівний запах після грози! Ось і з Раками та сама історія: вони голосно шумлять, але нікому насправді не збираються завдавати шкоди. А після сварки почуваються винними і печуть примирливий пиріг, який пахне щастям і спокоєм. Домом пахне і затишком.

Є, щоправда, одне але: якщо Рака часто доводити, в один прекрасний момент блискавка вдарить просто в тім’ячко. І, до речі, навряд чи вдарить на смерть: науці відомі випадки, коли в одну й ту саму людину блискавка влучала кілька разів. Напевно, він був закоханий у жінку-Рака.

Лев – виверження вулкана

Якщо Левиця зволить перебувати в люті, про це неодмінно дізнаються всі. І збіжаться дивитися, прекрасно розуміючи, що ризикують життям. Загалом, це як виверження вулкана: коли вулкан прокидається, в людях поза їхньою волею виникають суїцидальні нахили.

Зрозуміло, що від вулкана потрібно тікати, але видовище заворожує так, що неможливо відірвати погляд і зрушити з місця. На щастя, останній день Помпеї Левиці влаштовують рідко. Їм цілком достатньо позначити наміри, щоб оточення все зрозуміло, усвідомило і виправилося.

Діва – хуртовина

Діва ніколи не впадає в лють без причини, тільки у відповідь на певні подразники. Список цих самих подразників Діва надасть партнеру заздалегідь, у двох примірниках, можливо, навіть з особистим підписом. Інструкцію з виживання, спорядження і ліки Діва також видасть. Загалом, це як хуртовина: зазвичай у неї потрапляють люди підготовлені: альпіністи, мандрівники і члени наукових експедицій.

Щоправда, їм усе одно це не допомагає, бо в заметілі неможливо орієнтуватися, взагалі ніяк. Тож, якщо збираєтеся сперечатися з Дівою, готуйтеся до того, що за хвилину втратите всі життєві орієнтири і будете тільки очима кліпати. Так, рота краще не відкривати – замет залетить.

Терези – посуха

Терези ніколи не впадають в істерики, не кричать, не тупотять ногами і не кидаються в близьких табуретками. Тому що Терези не впевнені, а чи варте воно того. Може, зрозуміти і пробачити? Чи навпаки, облити презирством і виставити зі свого життя? Терезам треба подумати, не відволікайте! Поки Терези ухвалюють серйозне рішення (доленосне, природно, як і всі рішення в житті Терезів), жертва гніву потихеньку загинається, позбавлена вологи, без якої життя неможливе.

Жертва страждає, облизує пересохлі губи і закликає то дощ, то смерть, яка позбавить від цих мук. Треба зауважити, що зазвичай жертва виживає, бо Терези милосердні. Вам так не здається? Простіше відразу вбити, не катуючи? Нічого ви не розумієте у справжній люті, ось що.

Скорпіон – землетрус

Злити Скорпіона – абсолютно самогубна справа. Тому що Скорпіон не розмінюється на дрібниці, а відразу стрясає і розламує на шматочки саму суть. Вибити ґрунт з-під ніг жертви – ось прийом, який використовують Скорпіони.

Від землетрусу немає порятунку, природно, тому що рятуватися елементарно ніде – самостійно літати люди поки не навчилися. Загалом, це все, що жертві слід знати про гнів Скорпіона. А, ні, ось ще що: магнітуду можна передбачити в більшості випадків. Це, щоправда, не допоможе, але й не зашкодить.

Стрілець – лавина

Стрільці дуже не люблять злитися, бо знають: хтось обов’язково постраждає. Гнів Стрільця – штука вбивча, а самі Стрільці дуже жалісливі й людинолюбні. Такий ось парадокс. Тому Стрільці зляться так само, як сходить лавина: де-небудь подалі від тендітних чоловічків, яких можна ненароком забити на смерть.

Тож якщо панянка-Стрілець раптом почала дуже голосно розмовляти і відчайдушно жестикулювати, потрібно викликати вертоліт і евакуюватися. Заважати вона не стане, якщо жертва встигне. А якщо не встигне – ну, що вже тепер. Все одно зі Стрільцями зустрічаються тільки відчайдушні хлопці (типу альпіністів, скелелазів і гірськолижників). Знали, куди потрапили, нехай самі й викопуються.

Козоріг – повінь

Гнів Козорога – штука передбачувана і відносно безпечна. Як раз на рік у деяких районах неодмінно трапляється повінь, так і Козоріг виходить із берегів із певною циклічністю. Зазвичай ніхто від цього не страждає, Козоріг зовсім не збирається нікого вбивати – тільки провчити. І це йому вдається.

Уявляєш собі, скільки бруду потрібно вигрібати з вулиць навіть після найменшої повені? Уявляєш, скільки всього потрібно сушити? Ось це – наслідки люті Козорога: буркотіти Козоріг буде пів години, а розгрібати наслідки доведеться місяць.

Водолій – ураган

Ураган – це вітер, який дме зі швидкістю понад 30 м/с. Вітер, ясна річ, не налітає нізвідки, а поступово набирає силу. Якщо панамку вже збило, треба, напевно, почухати верхівку і подумати, де б сховатися, а не насолоджуватися свіжою прохолодою, стоячи посеред вулиці. Ну принаймні варто відійти подалі від дерев, рекламних щитів і погано припаркованих велосипедів.

Ось і Водолій як ураган. Водолій завжди попереджає: ще трохи… і щось жахне так, що кісток не збереш. Чому, питається, їх ніхто ніколи не слухає, а? Для кого штормове попередження придумали?

Риби – торнадо

Торнадо – смертоносна вирва, атмосферний вихор, який обертається зі швидкістю, що не дає жодного шансу на виживання тому, кого туди затягнуло. При цьому неподалік від смерчу може стояти прекрасна погода, тиша, гладь і взагалі благодать. Лють Риб – це воно, торнадо: Риби не влаштовують гучних розборок, Риби просто сидять із кам’яним обличчям і свердлять кривдника ненависним поглядом. Здається, що уникнути загибелі просто, головне – не наближатися. Ага, розмріялися.

Торнадо завжди рухається. Рухається, трощачи все на своєму шляху і вбираючи у воронку уламки. Тож якщо панянка-Риби надулася і мовчить, тікайте: вона просто набирає силу, а потім непомітно підкрадеться, і ось тут уже шансів не буде. Не розслабляйтеся, коротко кажучи. Memento mori.

Оригінал