Що головне для знаків Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має свої принципи, які стають їхнім життєвим кредо.

Овен: «Я доб’юся свого що б не сталося»

Непробивність та бездумна ризикованість – головні риси характеру цього сміливця. Овен ніколи не дозволить собі пасувати перед труднощами. Він завжди мчатиме до своїх цілей, навіть якщо заради цього йому доведеться добре пройтися по головах.

Телець: «Не давайте мені непроханих порад, і я не скажу, куди вам іти»

Найбільше на світі Тельці не переносять, коли сторонні пхають носа в їхні справи. Звиклий жити за заздалегідь продуманим сценарієм і встановленим розпорядком Телець мріє про те, щоб сторонні не заважали його планомірному просуванню до цілей. А за зайву цікавість і настирливість він може запросто вдарити зануду копитцем.

Близнюки: “Мій життєвий принцип – ніяких принципів”

Близнюки – одні з небагатьох представників зодіакального кола, яким властива принциповість. Ні, звичайно, вони можуть уперто відстоювати свою точку зору і тиснути на співрозмовника своїми переконаннями. Але вже за кілька хвилин від колишньої наполегливості не залишиться і сліду. Близнюки такі мінливі.

Рак: «Головна не кількість, а якість»

Представник знака Рак – це та рідкісна людина, яка цінує душевне тепло та щирі стосунки набагато вищі, ніж матеріальні цінності. Для нього важливу роль у житті відіграють сімейні традиції та домашній затишок. Ці життєві принципи він не проміняє ні на що на світі.

Лев: «Не дозволю нікому плямувати мою репутацію»

Бути поважною та авторитетною у своєму оточенні людиною – головний життєвий принцип норовливого володаря знака Лев. Він надто високо цінує себе і не допустить того, щоб хтось насмілився погано про нього відгукуватися.

Діва: «Навіть незначні речі у житті значні»

Для типового представника знака Діва будь-яка дрібниця в житті набуває світових масштабів. Зазвичай люди не звертають уваги на пил за диваном, на маленьку родимку на мізинці, що з’явилася нещодавно, або на нову пару рукавичок, що завалялася в шафі. Але тільки не Діви! Вони завжди помічають дрібниці та пам’ятають про все!

Терези: «Я ставлюся до людей так, як хочу, щоб ставилися до мене»

Гармонійні стосунки з оточуючими – головний життєвий принцип Терезів. Ви навряд чи почуєте від цього миролюбного знака грубості чи образи на адресу когось. Терези цього не зроблять ніколи. Тому що для них важливо залишатися добрими для інших, зберігати баланс та гармонію у житті.

Скорпіон: «Краще гірка правда, ніж солодка брехня»

Життєві принципи непохитного Скорпіона ґрунтуються на тому, що він не виносить брехні. А щоб застерегти себе від нещирих людей, він ретельно промацує всіх, хто перебуває в його близькому оточенні. Якщо ж він викриє когось у лицемірстві, то вже ніколи не підпустить до себе цю людину ні на крок.

Стрілець: «Роби, що маєш, і хай буде, що буде»

Цей безтурботний знак не звик забивати собі голову надуманими проблемами та роздумами «якби та якби». Він звик вирішувати питання у міру їхнього надходження. Тому замість того, щоб думати, як там буде далі, він просто бере та робить. А далі буде видно.

Козоріг: «Іди за мрією»

Козороги здебільшого переконані консерватори, які повільними, але твердими кроками йдуть до своєї мети. Козоріг готовий розглядати будь-які способи досягнення цілей. Але він завжди дотримуватиметься чітких правил і переконань, які обрав для себе на початку свого шляху.

Водолій: «Не дозволю нікому збити мене зі шляху»

Головна особливість представника знаку зодіаку Водолій – його оригінальність. Цього новатора та ідеаліста часом непросто зрозуміти, оскільки його феєричні ідеї не завжди зрозумілі обивателю. А він і не намагається комусь щось довести. Усі, кому треба, його зрозуміють.

Риби: “Якщо так трапилося – значить так мало бути”

Власники знаку Риби – це люди, які звикли жити, думаючи, що від них нічого не залежить. Якщо у них у житті щось не ладнається, то їм просто не пощастило або так задумано. Якщо інші представники зодіаку намагаються докласти зусиль до того, щоб вирішити проблему, то Риби здебільшого просто сидять і чекають, поки ситуація вирішиться сама собою. Не склалось? Що ж, не судилося.

Оригінал