Гороскоп на 28 серпня 2023 року

Овен ♈

Скажіть своєму внутрішньому критику стати поблажливішим, коли сьогодні Ви будете оцінювати інших людей. Часом Ви буваєте занадто вимогливі, і Ваші високі очікування не допоможуть Вам заручитися підтримкою важливих людей – а Вам безперечно потрібно, щоб вони були на Вашому боці зараз! Існує набагато більше підходів, ніж Ви думаєте, тому будьте відкриті й прислухайтеся до того, що говорять люди. Настав час дозволити комусь іншому навчити Вас чогось для різноманітності.

Телець ♉

Ви зараз будете особливо обережні й намагатиметеся залишатися максимально чесним у спілкуванні з іншими людьми. Що щирішим і відкритішим Ви будете з оточуючими, то краще. Не потрапте в пастку, думаючи, що якщо ви скажете комусь, що, на вашу думку, ця людина хоче почути, ви їй більше сподобаєтеся, і вона почне вас сильніше поважати. Це ще більш хибне судження, ніж Ви думаєте. Як то кажуть, краще гірка правда, ніж солодка брехня – не переживайте, люди зможуть це винести.

Близнюки ♊

Ви можете відчути себе трохи не у своїй тарілці, тому не дивуйтеся, якщо якісь із Ваших особистих стосунків (особливо романтичного характеру) прийматимуть несподівані, дивні повороти. Просто постарайтеся звести на жарт якесь застереження або незручне мовчання – найімовірніше, Ваш співрозмовник візьме з Вас приклад. Сприймайте це як чудову можливість поглянути на світ іншими очима! Доведіть собі, що Ви здатні обернути на користь несприятливу ситуацію.

Рак ♋

Ви отримаєте глибше розуміння проблеми (або конкретної людини), яка останнім часом змушувала вас ламати голову в подиві. Незвичайна подія в другій половині дня проллє світло на те, що насправді відбувається – і що ви можете зробити для того, щоб якось поліпшити поточний стан справ. Ви насправді маєте великий контроль над ситуацією, і вам лише потрібно трохи часу, щоб ви це усвідомили.

Лев ♌

Настав час Вам усвідомити, що прояв егоїзму це не завжди погано. Іноді, це вкрай необхідно для того, щоб тримати себе в руках. Сьогодні Вам потрібно зосередитися на найголовнішому – на собі – щоб залишатися задоволеним і в гарному настрої. Побалуйте себе і заплануйте щось велике. Купіть ту пару взуття, яку Ви пригледіли. Подивіться цей легендарний фільм, на який у Вас ніяк не вистачало часу. Чи то якась велика, чи то дрібна радість, Ви маєте щось зробити для себе!

Діва ♍

Якщо Ви ніяк не можете забути якісь образи або невирішені проблеми з минулого, сьогодні той день, коли Вам потрібно викреслити їх із пам’яті. Вони затуманюють Ваш розум і сприяють появі помилкових суджень про когось у Вашому житті. Ви судите когось, ґрунтуючись на діях іншої людини? Роль цієї людини у Вашому житті потенційно дуже важлива, тому сьогодні Вам потрібно провести з нею час і дати їй шанс показати, хто вона є насправді.

Терези ♎

Зараз Ви думаєте про гроші більше, ніж про щось інше, і це може Вас сильно відволікати від друзів і сім’ї. Для того, щоб Ви трохи забули про фінансові справи, зосередьтеся на житті когось іншого. Виберіть якогось веселого друга і поцікавтеся, як у нього справи на роботі або в особистому житті. Нехай він говорить про себе, щоб Ви змогли відволіктися від того, що відбувається у Вашому власному житті. Влаштуйте собі невелику відпустку від занепокоєнь, хоча б на день.

Скорпіон ♏

Хтось із членів Вашої сім’ї, найімовірніше, не знає всієї правди про те, що зараз із Вами відбувається, але це не зупинить його або її від читання лекцій з цього приводу. Незважаючи на те, як сильно це може Вас дратувати, Ви маєте вислухати все, що ця людина має Вам сказати. Можливо, вона буде не зовсім права у своїх висловлюваннях, але вона любить Вас – і прислухаючись до її слів, Ви зможете показати їй свою любов у відповідь. Крім цього, в його словах буде добра частка мудрості.

Стрілець ♐

Чого Ви чекаєте? Ця робота, та приваблива людина або якась інша захоплива можливість не з’явиться сама собою – Вам потрібно докласти для цього зусиль. Настав час проявити ініціативу і йти назустріч бажаному! Зробіть перший крок і заговоріть із цією чарівною людиною перш, ніж це зробив хтось інший. Скажіть своєму начальнику, що Ви зацікавлені в новій посаді, поки він не почав проводити співбесіди з іншими кандидатами. Всесвіт не зможе допомогти Вам домогтися бажаного доти, доки Ви самі не почнете робити якісь кроки.

Козоріг ♑

Зараз, мабуть, Вам сподобається ідея провести трохи часу наодинці з собою, чи не так? І в цьому є сенс з огляду на те, скільки часу і сил Ви приділяли іншим людям останнім часом. Трохи відпочинку та розслаблення не відновлять Ваше серце чи душу, але це нагадає оточуючим, що Вас не можна сприймати як належне. Адже Ви приходите, щоб допомогти, а не для того, щоб Вами користувалися. Ставтеся до себе з повагою і гарненько виспіться!

Водолій ♒

Дрібниці та деталі – без сумнівів, це не найцікавіші речі в житті, але вони життєво необхідні для підтримання одних із найцінніших стосунків у Вашому житті. Ви забули про чийсь день народження? Забули відзначити чийсь результат виснажливої дієти? Помічаючи такі дрібниці й коментуючи їх, Ви покажете оточенню свою турботу й не байдужість. Ви не можете діяти на автопілоті, коли мова заходить про дружбу.

Риби ♓

У Вас сьогодні виникне внутрішній конфлікт між Вашим прагненням узяти на себе більше обов’язків і бажанням просто весело проводити час. Проте, це не буде перетягування каната – ви зможете поєднати одне з іншим. Усе, що Вам потрібно зробити, це скласти більш жорсткий графік і тоді Ви зможете добре провести день, не засмучуючи інших людей. Якщо Вам потрібно, можете запланувати собі 15-хвилинну перерву.