Який дар таїться у жінок за знаком Зодіаку

Злі язики стверджують, що всі жінки – відьми. Мудрі – усміхаються, бо знають, що жінка буде такою, якою її хоче бачити або бачить чоловік.

Але той факт, що в кожній жінці є частинка чарівництва, магічний талант або щось подібне, заперечувати не стане ніхто. Багато в чому здібності тієї чи іншої представниці прекрасної статі залежать від її знака Зодіаку. Ось про такі астрологічні особливості ми зараз і розповімо.

Овен

Жінки, народжені під знаком Овна, мають масу позитивних якостей, але їхній талант опинятися в потрібний час саме в тому місці, де це потрібно, просто-таки вражає. Є і зворотний бік таких екстраординарних здібностей. Жінка Овен уміє швидко і непомітно зникати звідти, де зараз небезпечно або ж де буде небезпечно, за кілька хвилин. Тож якщо ваша супутниця раптом розчинилася в сутінках, як привид, зберіться, а краще візьміть з неї приклад, так, про всяк випадок.

Телець

Якщо деякі вчені мужі стверджують матеріальність думки, то жінка Телець запросто доведе вам матеріальність слова. Представниць цього знака вельми непросто вивести з себе, але вже якщо вона зопалу побажає вам провалитися, будьте обережні, це не порожній звук, а реальна небезпека.

Слова Тельців збуваються набагато частіше, ніж слова всіх інших зодіакальних знаків. До речі, якщо вам вдасться заслужити від жінки Тельця хороших побажань, вони збудуться так само невідворотно. Ось вам і чудовий стимул постаратися і задобрити грізну леді Тельця.

Близнюки

З жінкою, народженою під знаком Близнюків, взагалі варто триматися насторожі. У цих дам чудовий дар навіювання. І змусити вас танцювати під свою сопілку для Близнюка – справа дріб’язкова. Причому виявити їхній вплив на себе здатний далеко не кожен. Тішить лише те, що жінки Близнюки здебільшого люди добродушні й не люблять робити зло без поважної причини.

Рак

Магія жінки Рака, безумовно, найбільш світла й позитивна. Жінки Раки мають дійсно легку руку. У них завжди найкращі врожаї, вони здатні дарувати удачу і гарне самопочуття, просто допомагаючи вам із зачіскою, макіяжем або іншими побутовими дрібницями. Дружини, що належать до цього знаку, стануть справжнім скарбом для чоловіка. Бережіть їх і не забувайте частіше дякувати за свою удачу.

Лев

Якщо справжню левицю побожно слухають усі піддані її царства, то жінку, народжену під знаком Лева, слухає Вселенський розум. Говорячи простіше, всі її бажання потрапляють прямо у відділ невідкладних виконань небесної канцелярії, минаючи всі бюрократичні перепони і бар’єри.

Левиця отримує все, чого забажає, не витрачаючи на це жодних зусиль. Ось тільки не варто тішити себе надією, що жінка Левиця виконуватиме і ваші забаганки. Для початку вам доведеться переконати цю леді, що бажане вами дуже потрібне їй самій, і тільки тоді бажання збудеться.

Діва

Діва здатна легко і невимушено прочитати ваші потаємні думки, тому з нею краще бути чесним і відкритим. Найцікавіше в дарі жінок Дів, що вони самі не вірять у телепатію і просто вважають себе проникливими людьми. Але якщо ваша дружина Діва, то не варто їй розповідати про вчорашню нараду у шефа, коли насправді ви відпочивали з друзями в барі. Пам’ятайте – щиросердне зізнання зменшить ваше покарання, хоча й ненабагато.

Терези

Жінка Терези бачить не просто в корінь, а навіть у майбутнє. Робить вона це по-різному. Це може бути ворожіння на картах або пряме передбачення, але точність передбачень у Терезів разюче висока. От тільки похмурі прогнози вдаються Терезам значно краще, чому це так, ніхто не знає.

Скорпіон

З представницями слабкої статі, народженими під знаком Скорпіона, краще дружити або обходити їх десятою дорогою. Жінка Скорпіон – це справжня володарка демонів та інших малоприємних сутностей. Ось тільки живуть вони не в далеких кутах всесвіту, а в самій своїй повелительці. Варто комусь розлютити Скорпіона, і легіон вирветься на волю, а тоді мало нікому не здасться.

Стрілець

Дівчата Стрільці – це справжні добрі чарівниці з казок. Вони, як і Левиці, вміють виконувати бажання, але не тільки свої, а й усіх, хто про це добре попросить. Щоправда, будь-яке бажання жінка Стрілець виконує по-своєму. Тож якщо вам щось не сподобається, чарівниця не винна.

Козоріг

На перший погляд, жінка Козоріг здається обділеною магічними талантами. Та, власне, вона й сама не особливо вірить у різну містику, магію і чаклунство.

Але є й у Козорогів, хоч і скромний, але все ж таки дар. Жінка Козоріг абсолютно невразлива для чужої магії. Навіть Скорпіон зі своїм сонмищем демонів нічого не здатний їй зробити. Можливо, справа в запереченні Козорогами всього паранормального, але магії вони не бояться.

Водолій

Представниці знака Водолія вміють обертати різноманітні прикмети на свою користь. І, як не дивно, це працює. Якщо дорогу жінці Водолію перейде хтось із порожнім відром, вона легковажно вирішить, що це на удачу, і повірте, так воно і буде.

Риби

Магічний дар жінки Риби – це вміння створювати зілля, здатні приворожити до неї будь-якого чоловіка. Тож якщо Риба пригощає вас чаєм, ви ризикуєте опинитися в її тенетах, вирватися з яких практично неможливо.

Оригінал