15 причин, чому Водолії – просто кращі люди на Землі

 1. Водолії надзвичайно розумні.

Навіть самі ледачі з них можуть досягти хороших результатів, не докладаючи великих зусиль. Тільки подумайте, чого вони можуть досягти, якщо викладуться по повній! У них буде колекція з нагород, стипендій, медалей… і це тільки початок.

 1. Водолії красномовні.

Деякі з них можуть бути сором’язливими, інші – досить балакучими. Коли говорять Водолії, які звикли мовчати, всі слухають уважно і з завмиранням серця.

Боязкі Водолії знаходять красномовство, як тільки розмова заходить про те, що їх цікавить.

 1. Водолії розважливі.

Ця їхня якість проявляється в будь-якій сфері життя – в бізнесі, в роботі, в коханні. Мислять вони практично. Романтика їм чужа. Водолії не будуть цілий день засипати вас повідомленнями з освідченням у коханні. Драматизм і імпульсивність – це не про них.

 1. Водолії – природжені лідери.

Для цього у них є всі необхідні якості. Вони готові брати на себе відповідальність. Водолії – натури творчі, вміють приймати рішення і планувати подальші дії. Іноді, правда, вони можуть бути досить грубими у своїх висловлюваннях. Але ж ніхто не ідеальний.

 1. Водолії люблять усамітнення.

На самоті вони відчувають себе досить комфортно. Водолії люблять проводити час, досліджуючи свій внутрішній світ, розмірковуючи про речі та події, або просто насолоджуючись тишею і спокоєм. Ділитися своїми думками та почуттями їм дуже складно.

 1. Водолії об’єктивні.

Людина з такою якістю здатна поглянути на ситуацію неупереджено, дати дійсно ділову пораду. У суперечці такі люди не будуть до останнього відстоювати свою точку зору, вони охоче погодяться з тим, чия думка їм здасться більш розумною.

 1. Водолії – вірні друзі та партнери.

До вибору друзів вони підходять дуже ґрунтовно, з людьми сходяться важко, для зближення їм потрібно пізнати людину ближче. Якщо у вас є друг Водолій, знайте: ви отримали самого відданого і вірного товариша, який буде з вами до кінця.

 1. Водолії – прекрасні співрозмовники.

І це цілком зрозуміло! Адже вони неймовірно розумні. Стимуляція мозкових звивин – їхня життєва необхідність. Найвища насолода для Водоліїв – інтелектуальна розмова.

 1. Водолії – люди добродушні.

Вони не конфліктні. І вже точно не стануть першими починати безглузді суперечки. Вони не люблять постійні скарги навколишніх про те “як же важко жити”, вони знають, що жити можна щасливо, але для цього потрібно щось робити, а не нити. І що б їхнє життя було щасливим, вони зроблять все, що від них залежить.

 1. Водолії знають, чого хочуть…

…і як цього досягти. З них виходять відмінні дослідники та чудові вчені (наприклад, астрономи та історики). Вони володіють природженим смаком і тягою до творчості, можуть досягти успіху в мистецтві та гуманітарних науках, особливо в поезії. Їхнім покликанням може стати музика, соціальна робота або викладання.

 1. Водоліям подобається перебувати серед людей.

У натовпі їм дійсно комфортно, вони живляться енергією натовпу.

 1. Водоліям все одно, з ким дружити.

Їм дійсно все одно, хто ви та звідки, який у вас стан і положення в суспільстві. Водолії не звертають уваги на привілеї та звання.

Вони можуть бути оточені друзями, але все одно прагнуть до незалежності та самоти.

 1. Водолії від природи індивідуалісти, плювати вони хотіли на думку натовпу. Такі люди все роблять по-своєму.
 2. Водолії люблять подорожувати. Навіть дуже. Дорога і пригоди їх так і ваблять.
 3. Водолії вміють пристосовуватися до будь-яких труднощів і ситуацій. Для них немає перешкод – є тільки можливості.

Оригінал