Найідеальніша жінка за знаком Зодіаку

Астрологи стверджують, що вся справа в зірках, і якості жінки залежать від її дати народження. Ми вирішили розібратися в цьому питанні і склали рейтинг жінок за знаком Зодіаку. Є представниці прекрасної статі, які якимось чином виділяються і привертають захоплені погляди оточуючих. Вони поєднують у собі всі якості ідеальної жінки, від яких шаленіють не тільки чоловіки.

Тільки не сприймай все занадто близько до серця, адже еталон жінки у кожного свій. Ми всього лише прислухалися до зірок.

12 місце – Близнюки

Близнюки отримують колосальне задоволення від себе коханих і абсолютно не прагнуть до якогось ідеалу краси. Вони просто живуть і радіють життю, не претендуючи на звання. Так, вони не вписуються в загальноприйнятий еталон жіночності, але завжди знаходять людину, для якої такою є.

11 місце – Діва

Діва – це дуже хитра і кмітлива жінка. Вона дуже швидко адаптується до обставин. Якщо вона захоче, то може стати і еталоном, і королевою краси. Але їй це ні до чого, адже вона і так чудово ладнає як з чоловіками, так і з жінками.

10 місце – Стрілець

Жінка, яка народилася під цим знаком, майже ідеальна, але далеко не еталон. Безумовно, у неї натовпи шанувальників і залицяльників, але їх більше приваблює непередбачуваність цієї дами, ніж її “ідеальність”. Усе тому, що чоловіки швидко втомлюються від одноманітності, а Стрільці якраз ті, з ким точно не засумуєш.

9 місце – Овен

Жінка-Овен має всі передумови для отримання титулу еталонної панянки, але все ж далека від нього. Вона страшенно красива, розумна, амбітна, енергійна… Але всі ці позитивні якості і є перешкодою для Овнів. Такі жінки просто відлякують чоловіків. Звичайно ж, знаходяться сміливці, готові підкорити цього впертюха, але їх не так багато.

8 місце – Козоріг

Козороги абсолютно не потребують присудження титулів і рангів. Крім того, вони зовсім не розуміють, навіщо це робити. Цим жінкам і без того дуже добре живеться. Вони почуваються королевами краси навіть у домашньому одязі та з пучком на голові. Але якщо тільки побажають, то з легкістю підкорять цей світ.

7 місце – Телець

Дівчина-Телець обожнює різноманітні платтячка та інші жіночі штучки. Це неймовірна актриса: може і губки надути, і віями помахати, і неприступну красуню зіграти. Але час від часу її сильні, чоловічі риси характеру пробиваються назовні, що робить її не такою вже близькою до ідеалу.

6 місце – Водолій

Усім дуже подобаються ці розумниці та красуні. Але є одна велика проблема – їм абсолютно не хочеться когось кохати. Такі жінки з величезним задоволенням просто б дружили. Тому бути еталоном жіночності їм просто ні до чого.

5 місце – Рак

Жінки, народжені під цим знаком, дуже близькі до звання ідеальної жінки. Вони страшенно красиві, розумні, милі й турботливі. Але вони дуже сильно вживаються в роль матері і забувають про інші аспекти свого життя.

4 місце – Риби

Вони прекрасно вміють грати роль жінки, яку хочеться рятувати, оберігати й носити на руках. Природно, чоловіків це дуже приваблює. Але є одна біда. Риби хочуть, щоб їм дали спокій і вони могли б спокійно жити далі у своєму рожевому світі.

3 місце – Лев

Левиці могли б стати володарками цього світу. Вони до біса привабливі, розумні, а головне – впевнені в собі. Але заважає їм те, що вони готові задушити і розтоптати всіх своїх конкуренток. Тому вони посідають лише третє місце.

2 місце – Скорпіон

У цих жінках є якась невідома сила й енергетика, яка змушує чоловіків втрачати голову від одного тільки їхнього погляду. Дами-Скорпіони красиві, розумні і в міру підступні. Вони знають, що мають здатність зводити оточуючих з розуму, і сміливо її використовують. Так що це заслужене друге місце.

1 місце – Терези

У них присутні всі необхідні жінці якості. І навіть ті, які не можна назвати позитивними. Але вони поєднуються настільки гармонійно, що люди тягнуться до цих красунь, як до магніту. Додає привабливості Терезам той факт, що вони зовсім не замислюються про те, хто така еталонна жінка. Вони просто живуть, радіють життю і бажають оточуючим того ж.

Оригінал