Як знаки Зодіаку маніпулюють оточуючими

Маніпуляції – це те, до чого вдаються час від часу всі люди. Хтось маніпулює оточуючими постійно, а хтось раз на рік, але роблять це всі. Настав час дізнатися, як саме роблять це люди різних знаків Зодіаку.

Овен

Овни дуже мило просять. Вони з вами дуже добрі, роблять щенячі оченята. Від їхньої агресії та негативу не залишається і сліду. Люди цього знака маніпулюють хорошим ставленням. Якщо Овен раптово став із вами добрим і привітним, значить, йому щось від вас потрібно.

Телець

Тельці – ті ще маніпулятори. Коли їм необхідна ваша допомога, замотивувати вас вони зможуть тільки страхом. Вони говорять про те, що буде, якщо ви не виконаєте обіцянку, або прямо кажуть вам: “Зроби це, а то буде гірше”. Часто погрози стають реальністю, тож краще двічі подумати, перш ніж ігнорувати їхні слова.

Близнюки

Близнюки маніпулюють почуттям провини. Вони нагадують вам про те, на які жертви вони пішли заради вас у минулому. Роблять вони це порівняно нечасто, але періодично вдаються до такого виду маніпуляцій.

Рак

Раки тиснуть на жалість. Вони не плачуть, але поводяться так, щоб ви зрозуміли, що зробили або збираєтеся зробити їм боляче. Це досить тонкий хід, який можуть розпізнати далеко не всі. Будьте обережнішими з такими людьми, тому що вони першокласні актори.

Лев

Представники цього знака маніпулюють рідше за інших, але роблять це зі смаком. Їхній метод полягає в тому, щоб зробити спочатку щось для вас, а потім вимагати повернути борг. Роблять вони це не відразу, щоб жертва нічого не зрозуміла. Часом Леви допомагають вам просто так, щоб коли-небудь зіграти на цьому в майбутньому.

Діва

Діви – любителі поображатися. Якщо ви не виконали те, про що вони вас просили, вони тут же роблять скривджене обличчя, показуючи всім своїм виглядом, що ви вчинили неправильно. Дуже добре це працює в тих випадках, коли Діва – ваш старший родич. У рівноправних стосунках такий метод не ефективний.

Терези

Терези – це люди, які найрідше вдаються до маніпуляцій. Якщо ж їм потрібно чогось досягти, то найкраще, що вони можуть придумати, – це прикрасити факти або збрехати.

Скорпіон

Скорпіони маніпулюють сльозами. Вони плачуть, щоб розжалобити вас. Спочатку вони покричать, спробують якось інакше до вас достукатися. Сльози – це фінальна й улюблена стадія, адже після неї вони отримують те, що їм потрібно.

Стрілець

Це справжні майстри маніпуляцій. Їхні дії дуже складні й прораховані до найдрібніших деталей. Стрільців дуже складно проаналізувати, тому що їхній розум украй неординарний. У спробах домогтися свого вони можуть йти на найвитонченіші методи – зіштовхування лобами, брехня, лестощі.

Козоріг

Козороги не маніпулюють – вони просто говорять вам безпосередньо, що потрібно зробити. Вони не сперечаються, не обманюють. Вони просто кажуть, як усе має бути на їхню думку. Чужу думку вони можуть просто ігнорувати.

Водолій

Водолії маніпулюють вами, роблячи компліменти. Наприклад, говорять про те, як чудово ви вмієте розв’язувати проблеми певного типу, а потім просять розв’язати проблему подібного характеру. Це працює не завжди і не з усіма, але в багатьох випадках дійсно призводить до потрібного результату.

Риби

Риби прикидаються слабкими і беззахисними. Тільки так вони можуть маніпулювати чужими почуттями. Брехня їм не дається, тому що брешуть вони гірше за всіх. Набагато простіше прикинутися безпорадною амебою. Така тактика працює досить часто.

Оригінал