Що ви не знали про знаки Зодіаку

Якщо ви добре знаєте особливості свого зодіакального знака, тоді легко звинуватити дату народження у власній впертості, пасивності або ліні. Свої вчинки теж завжди запросто можна списати на астрологію. Однак, що робити, якщо ви дієте нестандартно і зовсім несхоже на себе. Виявляється, у кожного знака є і приховані характеристики, які можуть проявлятися в певних обставинах. Що ж ви ніколи не знали про різні знаки зодіаку?

Овен

Овен – це, як відомо, мужня, впевнена в собі і змагальна людина. Але навіть маючи такі сильні риси, Овен, що дивно, також може бути час від часу дуже потайливим. Його рішучість бути першим ніколи Овном не озвучується, хоча подібний натиск нерідко злить і дратує оточуючих. А Овен, проте, вважає за краще багато не просторікувати.

Телець

Телець може бути дуже турботливим і ніжним, хоча цей знак славиться своєю впертістю та егоїстичністю. Такі людяні риси справді дивують, але піклуватися він може щиро і від душі, і навіть більше, ніж ви можете собі уявити. Якщо ви пригнічені, Телець як ніхто здатний заспокоїти і втішити.

Близнюки

Близнюки завжди готові спілкуватися і веселитися, вони буквально народилися для цього. Однак не хвилюйтеся, якщо ви помітили спокійних і стриманих Близнюків. Вони, виявляється, цілком можуть періодично бути інтровертами. Таке відбувається тоді, коли Близнюки потрапляють в абсолютно нове середовище, але їхній період скутості довго не триватиме.

Рак

Рак привертає до себе своєю чутливістю і сентиментальністю, і його м’якістю, добротою і домашністю не можна не захоплюватися. Цей знак ніжний і турботливий, але не дозволяйте цим рисам ввести вас в оману. Рак – натура сильна і вольова, а коли необхідно, він буде твердо і непохитно стояти на своєму.

Лев

Повірити в це важко, але гордий Лев насправді може бути дуже нестабільним і неспокійним. Носити титул природженого лідера – місія відповідальна, а Лев ненавидить зазнавати невдачі або розчаровувати. Це означає, що він чинить великий тиск на себе самого, щоб домогтися успіху, а такі зусилля не минають даром для нервової системи. Але ви про це не дізнаєтеся, тому що Лев приховує свої слабкості.

Діва

Сувора і скрупульозна Діва може бути несподівано щедрою. Так, вона постійно намагається поліпшити себе, звертаючи увагу на дрібні деталі, методично аналізуючи і надмірно критикуючи себе. Але вона без вагань кине все і примчиться на допомогу в разі потреби, а також віддасть те, що має, тим, хто в потребі. Такого друга завжди добре мати.

Терези

Терези абсолютно не можуть довго залишатися самотніми, їм життєво необхідно бути оточеними товариськими і позитивними людьми, такими як і самі Терези. Ось чому так дивно дізнатися, що Терези насправді дуже сором’язливі! Але не сприймайте цю рису за слабкість, тому що Терези – особистість досить цілісна і сильна.

Скорпіон

Якщо ви вважаєте Скорпіона агресивною і неприємною людиною, то ви помиляєтеся. За його напористістю та енергією ховається уважність і розсудливість. Скорпіон – справжній друг, і він здатний на багато що заради близьких йому людей.

Стрілець

Стрілець – особистість допитлива, оптимістична й цілеспрямована, але цьому знаку притаманна й нервозність, що звучить дуже дивно. Однак згадайте, що одним із його недоліків є те, що Стрілець часто обіцяє більше, ніж може зробити. Враховуючи, що він ніколи не хоче нікого розчаровувати, то це змушує його неабияк нервувати.

Козоріг

Козоріг любить практичність і сприймає речі дуже серйозно. Іноді він навіть виглядає як всезнайка, але не дивуйтеся, що Козорогам теж властиво заходити в глухий кут і чогось не знати. У них теж бувають моменти, коли речі повністю виходять з-під контролю, а цілі стають розпливчастими і невиразними.

Водолій

Водолій не любить висловлювати свої емоції публічно, але це не означає, що в нього їх немає! Водолій насправді переповнений внутрішніми переживаннями і може бути досить емоційним. Однак не очікуйте побачити цей його бік, Водолій дуже добре це приховує.

Риби

Риби, як відомо, є одними з найкращих друзів – настільки вони жалісливі та турботливі. Але їхньою несподіваною рисою може бути і жорстокість з найкращих спонукань. Так, Риби вміють бути прямолінійними і різкуватими. Вони озвучать вам те, що ви не хочете почути. Риби знають, що це допоможе в довгостроковій перспективі і що це найкраще, що вони можуть зробити для вас.

Оригінал