Ось хто зі знаків Зодіаку частіше за інших “ходить наліво”

Якщо ви ніколи не стикалися зі зрадою, вам пощастило. Ви не відчували цього болю, що спалює душу, образи і злості, тих емоцій, які накочуються, наче океанська хвиля, що приголомшує крижаним холодом. Тих емоцій, які вам зовсім не потрібні, яких ви не просили.

І добре, якщо вам ніколи не доведеться з цим зіткнутися. А щоб бути напоготові й не дати комусь завдати глибокої рани вашій душі, прочитайте цей гороскоп про головних зрадників. Якщо ж усі ці почуття вам знайомі, і ви на власному досвіді відчули, що таке зрада, то вам, напевно, буде цікаво – а раптом та людина, яка завдала удару в спину, була просто приречена на зраду лише завдяки зіркам. 5 головних зрадників у зодіакальному сімействі.

Овен

Саме серед Овнів найбільше зрадників. Майже кожен із них. Звісно, душевне кохання для них існує, але є і плотська слабкість, якій вони не можуть чинити опір (точніше, навіть не хочуть) і контролювати яку не в змозі.

Фізично привабливий для Овнів об’єкт стає предметом їхньої пристрасті. Зраджуючи і займаючись сексом, вони навіть не думають про те, що здійснюють справжнісіньку зраду. Потім до них, звісно, дійде, що вони накоїли, але це не гарантує, що більше подібне не повториться. Вплинути на них може лише споглядання хворобливих мук люблячої людини від вчиненої ними зради.

Рак

Раки звикли свої зради виправдовувати. І тут може бути купа причин: нав’язлива думка, що їх розлюбили; раптова хвиля емоцій з думками “ось вона, моя доля!”. Потім, зрозуміло, хвиля спаде, і Рак розкається у скоєному. Приховати в нього факт зради не вийде, бо все буде написано на обличчі. Дуже скоро обман розкриється.

Терези

Ви здивовані, що Терези увійшли до цього списку? Як такі мудрі й розважливі створіння могли стати зрадниками? Так дивуйтеся ще більше! Терези – вправні обманщики в цьому плані. Ні, вони дуже шанують і поважають свій шлюб, люблять дружину і дітей, свій дім, вкладають сюди чимало зусиль. Однак це зовсім не заважає їм на стороні завести серйозні стосунки і жити на два фронти. Правда розкривається вкрай рідко, адже Терези обережні. Але коли це відбувається, вони йдуть із сім’ї.

Стрілець

Стрільці розглядають зраду не як любовне явище, а як небезпечну гру, де чекає викид адреналіну і гострі відчуття. Вони вважають це забороненим плодом, який їм подобається куштувати і при цьому виходити сухими з води. Особливої перчинки додає небезпека бути спійманими, але це не заважає Стрільцям знову і знову йти на ризик.

Вчасно зупинитися цьому знаку бракує розуму, він занурюється в пристрасну авантюру з головою, повністю забуваючи, що в них є людина, яка кохає їх. Зрозуміло, після такої зрадницької байдужості й байдужої зради навіть і мови не може йти про те, щоб зберегти стосунки з цим підлим зрадником. Причиною можуть стати лише діти, але і в цьому випадку все триватиме дуже недовго.

Риби

Це дуже хитрий, місцями навіть підступний знак. Риби цілком здатні відмовитися від фізичного контакту з предметом жадання. Але станеться це не через моральні міркування, а лише тому, що ці мовчуни побояться викриття.

Однак коли Риби чогось (або, говоритимемо прямо, когось) сильно хочуть, вони отримують бажане. І їм буде наплювати на почуття постійного партнера, адже так потрібно було задовольнити своє бажання. Для виправдань Риби не гребують щосили використовувати фантазію, винаходячи переконливі, місцями не дуже, відмовки, які доводиться приймати. Але колись же це має набриднути!

Оригінал