Гороскоп на 27 квітня

Овен ♈

Фінансова ситуація і оздоровлення банківського рахунку – ось головні теми дня. Всі Ваші думки – про гроші, про нові джерела доходу. Вікно можливостей буде відкритим лише кілька днів, тому варто енергійно досліджувати нові ідеї.

Телець ♉

Хочеш, щоб було зроблено добре, зроби сам: от коротенько Ваша ситуація. Але це й непотрібно, і несправедливо: Ви що, даремно розраховували на інших? Однак можна обійтися і без делегування. Візьміть відповідальність на себе – і не пошкодуєте про це.

Близнюки ♊

У справі адекватного погляду на реальність Ви попереду планети всієї. Люди не усвідомлюють, як добре Близнюки вміють складати два і два. Якщо очікування діє на нерви, час ініціювати розмову. Розкривши свої карти, Ви тільки зміцните своє становище.

Рак ♋

Чим більше Ви віддаєте, тим більшого люди очікують від Вас. Стережіться прецедентів, які встановлюєте. Здається, що Вам все дається легко – і тому люди звалюють справи на Вас. Пора покласти цьому край.

Лев ♌

Ви чудово бачите, що дехто ось-ось зробить помилку, але чи зобов’язані Ви втрутитися і вказати на неї? Хочеться мати перевагу – але не хочеться загрузнути в чужій долі. Якщо Ви не бачите очевидних плюсів від участі, краще відмовитися від неї.

Діва ♍

Не хочеться виступати посередником і вирішувати проблеми, в яких Ви не винні, але доведеться. Людям потрібна порада – і Ви можете її дати. Пам’ятайте, однак, що ні стандарти, ні кордони на старті не встановлені – і надалі може бути важко виплутатися з цієї ситуації.

Терези ♎

Вам здається, що проблема успішно заметена під килимок, але знайдуться ті, хто витягне її на світло. Не варто думати, що все позаду і можна спокійно рухатися далі. Якщо питання буде піднятий, хоча б вислухайте того, хто це зробить. Для нього це важливо.

Скорпіон ♏

Ситуація викликає змішані почуття, про ясності залишається тільки мріяти. Важко стриматись і не смітити грошима. З дрібної неприємності виросте ціла проблема. Багато що – зовсім не те, чим здається; щоб уберегтися від біди, дивіться в обидва.

Стрілець ♐

Ви правильно бачите підступ в очевидному. Зовнішність оманлива. Обережність вимагає скептичного ставлення до спокусливої пропозиції. Не все те золото, що блищить. Якщо інтуїція підказує, що це занадто добре, щоб бути правдою, прислухайтеся до неї.

Козоріг ♑

Дуже хочеться рухатися вперед швидше, але зараз пора завершити розпочате раніше. Майбутнє не настане, поки Ви не розберетеся з цим. День принесе можливість зібратися і консолідувати зусилля в напрямку досягнення поставленої мети.

Водолій ♒

Не варто занадто вникати в чужі мотиви. Те, що здається Вам байдужістю, може виявитися симптомом іншої проблеми, яка поки не проявила себе повною мірою. Ситуація іншої людини не така, як здається. Трохи терпіння і розуміння обіцяє успіх.

Риби ♓

Кажуть, що про не скоєне ми шкодуємо більше, ніж про скоєне. Саме тому не варто лаяти себе за помилки. Шкодуючи про прийняте рішення, менше картайте себе. Ось-ось стане ясно, що насправді Ви все зробили правильно. Поки що просто рухайтеся вперед – і робіть це впевнено.