Гороскоп на 25 квітня

Овен ♈

Дуже скоро Ви побачите живі свідчення змін на краще і зрозумієте, що не дарма довірилися чуттю. Ви усвідомлюєте, що здатні багато на що. Однак, до кінця Ваші страхи не будуть розвіяні. Має пройти час. Ви знайдете більше впевненості в собі.

Телець ♉

Чи то зірки сходяться, чи то удача на Вашій стороні. Але так чи інакше, змінам на краще потрібна Ваша ініціатива. Позитивний настрій – це Ваш щасливий ключик, який відкриє багато дверей і вирішить багато проблем. Нові можливості не змусять себе чекати. Самі побачите!

Близнюки ♊

Між увагою до інших і турботою про себе – найтонша грань. “Егоїзм” – тут недоречне слово. Не можна піклуватися про інших, якщо Ваші власні потреби не закриті. Кисневу маску недарма годиться спершу надягати на себе. Деяка жорсткість необхідна і корисна.

Рак ♋

Нові канали комунікації з іншими людьми допоможуть відчути тепло і впевненість. Так, зараз майже у кожного є історії про розлуку. Але відстань не така величезна, коли знаєш, що тебе люблять і цінують. Підтримка знайде Вас навіть у далеких краях.

Лев ♌

Шкода, що Ви ставитеся до іншої людини так, як ставитеся. Ви будете шукати причини змінити це і той факт, що подібні думки приходять Вам у голову, вже важливий знак. Ваша тривога не безцільна. Відносини розвиваються, змінюються, – і це добре.

Діва ♍

Зараз важливо говорити про те, що надихає на творчі звершення – і не стримуватися в цьому. Меж немає! Ділитися планами не просто корисно. Прямо зараз від цього залежить те, як швидко Ваші ідеї втіляться в життя.

Терези ♎

“Вирішувати тобі”. Як же деколи ранить ця фраза! Так, нам приємно володіти свободою вибору. Але зараз треба приймати рішення, в якому Вам дуже не зашкодять підтримка і порада. Не поспішайте. Якщо вирішувати і правда Вам – то Вам і вибирати, коли це робити.

Скорпіон ♏

Причиною конфлікту може послужити упередженість. Проблеми взагалі часто виникають, коли ми приймаємо рішення, не озброївшись попередньо фактами. На щастя, упередження легко нейтралізувати за допомогою відвертої розмови. Настав час почати її!

Стрілець ♐

“Tentanda via” в перекладі з латині означає “Гей, що тобі втрачати, спробуй”. Ви можете розглянути явище з усіх точок зору і побачити всі можливі зв’язки, але настав час перестати вивчати і починати нарешті діяти. Ви відчуєте прилив натхнення. Пора побачити, які плоди можуть принести реальні зусилля.

Козоріг ♑

Ви знаєте, що хочете змінити у своєму житті – і перший крок належить зробити Вам. Іншими словами, ситуація зараз працює на Вас, але потрібно докласти зусиль, щоб справа зрушила з мертвої точки. Не чекайте з моря погоди. Куйте залізо, поки воно гаряче.

Водолій ♒

Під час інтенсивних тренувань люди мріють про перепочинок – нехай навіть на кілька секунд. Відпочити, хай і недовго, завжди доречно. Зараз Вам варто зробити саме це. Після прикладеного надзусилля варто зробити паузу і почекати початку нової глави – яка цілком може зажадати нової стратегії.

Риби ♓

Вам важко відволіктися від чогось, що створює проблеми і займає надто багато уваги. Варто чесно оцінити, наскільки Ви в принципі здатні вплинути на цю ситуацію. І ні, це не боягузтво! Немає нічого поганого в тому, щоб не переживати про те, що Ви не можете контролювати.