Гороскоп на 26 квітня

Овен ♈

Будьте готові побачити давню точку зору в новому світлі. Ви можете виявити, що не змінювали думки головним чином через звичку, сформувавши їх дуже-дуже давно. Тоді це було доречно, але тепер вже не відкриває нових можливостей. Втім, складати щось нове і не потрібно. Покладіться на ідеї, які у Вас вже є.

Телець ♉

Коли в темряві шукаєш вимикач, починаєш по-новому цінувати дотик. Зір виключено з рівняння; покластися можна тільки на дотик. Також в такій ситуації легко згадуєш, наскільки важливий спокій – не в приклад паніці. Опинившись в складному становищі, поменше про нього переживайте. Тримайте себе в руках і просувайтеся навпомацки. Ясність незабаром настане.

Близнюки ♊

Постарайтеся не розгубити ідей, які Вас надихають. Не відкладайте їх в довгий ящик до інших геніальних ідей. Це бачення – не таке, як інше, воно має реальний потенціал. Не потрібно ризикувати розплескати його за всіма відволікаючими факторами. Покладіть його в надійне місце, куди зможете повернутися.

Рак ♋

Ви зможете інтуїтивно дуже вірно оцінити ситуацію або конкретну людину. Яким би способом Ви не складали разом два і два, результат виявиться близький до правди. Але є в цій загадці елемент, у виявленні якого інстинкти можуть виявитися безсилі. Проявіть ініціативність і не бійтеся ставити навідні запитання.

Лев ♌

Ймовірно, Ви не вмієте читати думки. А значить, якщо інший не попросив Вас про пораду або підтримку “словами через рот”, не варто їх нав’язувати. Так, іноді ми можемо розпізнати тонкі непомітні натяки. Але щоб все пройшло гладко, процес має розпочати інша сторона. Наберіться терпіння.

Діва ♍

Ви поки не володієте повнотою інформацією в тій чи іншій області, але однозначно з тим, що є, можна працювати. Нехай відсутність частини фактів не утримує Вас від важливих кроків. Активні дії – шлях до успіху. Інакше Ви ніяк не отримаєте бажане.

Терези ♎

У Вашому житті стартує дуже захоплюючий і незвичайний процес. Також Ви, ймовірно, вирішили, що таїть в собі великий потенціал і на крок наближає Вас до виконання мрії. Відбувається справжня магія! Крок, який Ви почнете зараз, матиме далекосяжні наслідки.

Скорпіон ♏

Слухати легко, але чомусь багатьом це дається важко. Завжди видно, коли людина тільки прикидається, що слухає, а сам думає про своє і тільки й чекає, коли можна буде вставити свої п’ять копійок. Зараз певній людині дуже потрібно Вас вислухати. Корисно буде ще на березі встановити правила того, хто і скільки буде говорити.

Стрілець ♐

Якщо Ви поки не мали можливості переконатися в правильності підказок, які дає Вам інтуїція, сьогоднішній день принесе прямі докази цього. Ви діяли спокійно і вдумливо і завдяки цьому задоволені результатом. Обраний напрям міг вселяти сумніви раніше, але тепер Ви ясно бачите, що все правильно.

Козоріг ♑

Конфлікт часто виникає там, де двоє людей свято вірять у свою правоту. Але чи можуть обидва мати рацію? Так буває, і тоді потрібен компроміс. Компроміс – ключове слово в обраній сфері Вашого життя. Ви і співрозмовник пристрасно вірите кожен у своє, але при правильному настрої більш ніж можливо зустрітися посередині.

Водолій ♒

Часом втішно буває озирнутися в минуле – на Ваші успіхи, помилки, процес навчання. Але немає сумнівів в тому, що щось вимагає прийняття і уваги з Вашої сторони тут і зараз. Вам необхідно зробити наступний крок. Прийміть обставини як даність, і тоді Ви зможете отримати з них максимум.

Риби ♓

Рибами добре бути з багатьох причин. Наприклад, Ви вмієте вчитися інтуїтивно. Комусь потрібні цілі години пояснень, а Ви просто починаєте щось робити по своєму – і ось вже робите це професійно! Ви можете, до свого задоволення, відкрити в собі бездонний колодязь нового таланту. І швидше за все, здивуєте цим не тільки себе!