Гороскоп на 25 квітня

Овен ♈

Під час інтенсивних тренувань люди мріють про перепочинок – нехай навіть на кілька секунд. Відпочити, нехай і недовго, завжди доречно. Зараз Вам варто зробити саме це. Після прикладеного надзусилля варто зробити паузу і дочекатися початку нової глави.

Телець ♉

Вам важко відволіктися від чогось, що створює проблеми і займає надто багато уваги. Варто чесно оцінити, наскільки Ви в принципі здатні вплинути на цю ситуацію. І ні, це не боягузтво! Немає нічого поганого в тому, щоб не переживати про те, що Ви не можете контролювати.

Близнюки ♊

Ось-ось Ви отримаєте приводи для оптимізму – зрозумієте, що в певній ситуації були абсолютно праві, усвідомите свою компетентність. Новий оптимізм допоможе вигнати сумніви і страхи. Нехай знову проявлена ​​впевненість надихне Вас на нові звершення.

Рак ♋

Здається, що всі плани складаються самим позитивним чином, і Всесвіт на вашому боці. Все так – але прогрес не станеться сам по собі. Якщо відкриваються нові двері і нові можливості, перш за все це відбувається завдяки Вашому правильному настрою. Позитивне мислення обіцяє нові зміни на краще.

Лев ♌

Між наданням підтримки іншим і турботою про себе – тонка грань. Про егоїзм мова не йде. Ви хочете допомогти людям, але Ваші власні інтереси теж вимагають уваги. Доведеться приймати хитромудре рішення і проявляти необхідну стратегічну черствість.

Діва ♍

Хвиля теплоти захлесне Вас, коли розширяться канали комунікації з найважливішими людьми. Останнім часом кожен може щось розповісти про розлуку з коханими і друзями. Але зараз Ви будете горді усвідомлювати, що Вас люблять і підтримують.

Терези ♎

Ви навряд чи можете впоратися зі своїми почуттями, хоч і шкодуєте про те, що не ставитеся до певного явища або людини інакше. Ви напевно шукаєте способи змінити своє ставлення. Але почуття дуже важливі для наступного Вашого кроку. Сум’яття і сумнів служать своїй меті – і незабаром ця мета відкриється.

Скорпіон ♏

Вам дуже корисно буде відкрити іншим свої джерела натхнення, мотивації, творчої енергії. Перебирати не варто; виваліть на співрозмовника все, що у Вас є! В його особі Ви знайдете вдячного слухача. Поділившись досвідом і досягненнями, Ви легше втілите в життя нову мрію.

Стрілець ♐

Чути слова “вирішувати тобі” часом неприємно. Виникає відчуття, що нас зовсім не підтримують. Але часом хочеться і правда залишити рішення за собою, а інші нехай не лізуть і не заважають. Зараз вирішувати Вам – і поспішати абсолютно нікуди.

Козоріг ♑

Може виникнути проблема, пов’язана з тим, як Ви і інша людина бачите одне одного. Брати на себе зайву відповідальність і надмірно, і несправедливо. Ви мимоволі викликаєте в іншого почуття, ніби він щось робить не так. Поставтеся до цього з усією серйозністю. Підтримайте іншого.

Водолій ♒

Tentanda via – “спробуй шлях” на латині. Ви можете розглянути явище з усіх точок зору і побачити всі можливі зв’язки, але прийшов час перестати вивчати і починати нарешті діяти. Ви відчуєте прилив натхнення. Пора побачити, які плоди можуть принести реальні зусилля.

Риби ♓

Ви знаєте, що хочете змінити у своєму житті – і перший крок має бути теж за Вами. Іншими словами, ситуація зараз працює на Вас, але потрібно докласти зусиль, щоб справа зрушила з мертвої точки. Не чекайте з моря погоди. Куйте залізо, поки воно гаряче.