Гороскоп на 23 лютого

Овен ♈

Усередині Вас кипить невгамовна енергія! І що ж Ви збираєтеся робити з усім цим потужним потенціалом? Постарайтеся не розтратити даремно свої сили, а спрямувати їх на щось корисне, і тоді вже до кінця цього дня Ви помітите вражаючі результати. Допоможіть, наприклад, розгубленому другу або колезі впоратися із завданням. Візьміть на себе додаткові обов’язки, якщо це можливо. Ваша активність є цінним даром, і якщо ви кидаєте виклик власним умінням, силі й завзятості, то це лише зміцнює вашу гордість і віру в себе.

Телець ♉

Не втручайтеся в жодні емоційно насичені ситуації сьогодні, навіть якщо ви повністю впевнені у власних силах і бажанні перейти на наступний рівень взаємин. Ще занадто рано. Якщо ця людина справді ставиться до вас так, як ви сподіваєтесь, то почекає ще трохи. Час зараз є ключовим елементом у Вашому житті, і у Вас його набагато більше, ніж Ви думаєте. То до чого ж цей поспіх? Усьому своя черга, тож не турбуйтеся і не квапте даремно події, щоб не зіпсувати їхній підсумок.

Близнюки ♊

Занадто багато змін, що відбуваються за короткий термін, можуть призвести до цілковитої плутанини, тож не потрібно поспішати. Цілком природно, що Вам хочеться швидше впровадити у своє життя ті поліпшення, про які Ви мрієте, і це похвально. Однак не потрібно хапатися за все одразу, інакше Вам не вдасться домогтися значних успіхів у жодній справі. Можливо, Ви наївно вважаєте, що займаючись багатьма проєктами одночасно, Ви дотримуєтеся наміченого плану, однак це далеко від істини. “Крок за кроком” – ось найкраща тактика для Вас на сьогодні.

Рак ♋

Бурхливі емоції всередині Вас сьогодні почнуть поступово виходити на поверхню, і це, можливо, не дасть Вам зосередитися під час довгих і нудних зборів, нарад та інших пишномовних заходів. Вам потрібні будуть рух і стимул, щоб перебувати на “одній хвилі” з іншими людьми. Ваш власний внутрішній світ стане Вам більш цікавим, ніж навколишня дійсність, а це означає, що Ваша уява готова перевести Вас на новий життєвий етап. Слідуйте за нею, проте будьте уважні – постарайтеся не заснути під час якогось важливого заходу.

Лев ♌

Сутички між двома сильними особистостями можуть мати досить серйозні наслідки. Однак сьогодні за подібним протистоянням буде кумедно спостерігати – почасти тому, що ви самі не будете в нього залучені. Ба більше, у вас будуть найцентральніші місця в першому ряду, що дає змогу повністю насолодитися цією бурхливою драмою. Утім, якщо у Вас виникне таке бажання, Ви можете додати і свої п’ять копійок у хід дискусії. Ніхто не образиться на Ваше втручання, оскільки ці люди отримують своєрідне енергетичне підживлення від глядачів. Тож розмістіться зручніше, розслабтеся і спостерігайте за тим, як розгортатимуться події, час від часу додаючи пару дотепів.

Діва ♍

Сьогоднішній день ідеально підходить для того, щоб приділити увагу дружнім стосункам. Заводьте нові знайомства, зміцнюйте стару дружбу і відзначайте дати подій, що об’єднують вас. Згадайте про кожну дорогу і близьку Вам людину – всі телефонні дзвінки, всі бесіди, які Ви проведете з ними, освітять Ваші будні яскравим світлом. І не забудьте розповісти їм, які світлі почуття Ви відчуваєте до них.

Терези ♎

Незважаючи на всі зусилля, докладені Вами, Ваша кар’єра не отримає такого розвитку, як Вам би того хотілося. Але цього разу не варто чинити опір ситуації, що склалася. Прийміть її такою, яка вона є, і постарайтеся розв’язувати проблеми, що виникли, замість того щоб уникати їх. Зрештою, це звільнить більше часу для Вашого особистого життя, якщо Ви займетеся ними просто зараз. Пообіцяти собі взятися за їхнє розв’язання завтра, можливо, здається вам зараз оптимальним варіантом, але насправді ви тільки лише витратите даремно свою емоційну енергію.

Скорпіон ♏

Розлогі думки не відведуть Вас сьогодні далеко від теми, тому, якщо Вам доведеться брати участь у якихось дискусіях або переговорах, зовсім не обов’язково бути максимально короткими. Така економія може потім обернутися проти Вас. Подобається Вам це чи ні, проте Вам все одно доведеться досліджувати певні речі та аргументувати свій доказ. Безумовно, Ви витратите дещо більше часу, ніж розраховували на збір усієї необхідної інформації, але це заради Вашого ж блага. Пізніше Ви будете вдячні самі собі за те, що зробили все це і не дозволили себе заплутати і збити з пантелику.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви опинитеся серед натовпу людей, що пересувається дуже повільно, тож запасіться неабиякою кількістю терпіння. Про всяк випадок візьміть із собою книжку або плеєр, щоб Вам було не так нудно коротати час у довгій черзі. Подбайте також і про те, щоб у Вашій машині було достатньо записів хорошої музики, оскільки виникнення заторів на дорозі є більш ніж імовірним. І якщо сьогодні Вам доведеться занадто довго пояснювати оточуючим прості речі, не гарячкуйте. Річ не в тім, що Ви занадто нетерплячі або не вмієте зрозуміло висловлюватися – така млява й уповільнена енергетика цього дня.

Козоріг ♑

Ваша пристрасна натура проявить себе сьогодні на повну потужність, і це буде дуже доречно. Можливо, Ви спрямуєте весь свій запал на захист однієї персони, з якою вчинять дуже несправедливо люди з Вашого оточення. Подібно до супергероя, Ви викриєте виявлені вади, привселюдно заявивши про те, як сильно вони помиляються в цій людині. Не забудьте їм нагадати, що якщо вони навчаться приймати й цінувати унікальні риси характеру інших людей, то зможуть поліпшити свої власні якості й вирости духовно як особистості.

Водолій ♒

Щоб домогтися відчутного прогресу, Вам слід час від часу переглядати свої цілі й коригувати відповідним чином список своїх пріоритетів. Ви хочете скинути зайву вагу чи просто зміцнити тонус? Яким чином Вам було б зручніше домогтися цього: додавши фізичні навантаження чи зменшивши калорійність свого харчування? Чи обмежені Ви у своїх діях зараз якимись термінами? А може, Ви хотіли б повністю змінити свій стиль життя? Якими б не були Ваші цілі, аналітичний підхід допоможе Вам швидше наблизитися до фінішної прямої.

Риби ♓

Бути чи не бути? Незалежно від того, яка саме дилема стоїть зараз перед Вами, нерішучість не допоможе Вам дійти необхідного висновку. Слід зізнатися, що це одна з тих ситуацій, коли думка збоку дасть Вам змогу ясніше побачити картину, що склалася. Тому зірки радять вам переглянути сайти й форуми, присвячені проблемі, що вас цікавить, або, ще краще, поговорити з одним зі своїх близьких знайомих, які побували колись у подібній ситуації. Пам’ятайте, що визначатися у виборі зовсім не обов’язково на самоті.